Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazz, ha tudom, hogy ilyet is vállalsz a fene se fogadott volna burkolókat, igazán mondhattad volna.
Siman kihagytak a stekreny merevitot a gipszkarton alol.
a linóleum ilyen pár évig jó, ha csupaszon a járólapra van téve, utána kikopik
mondjuk a mostanin nekünk van egy vékony filces réteg lehet többet bír
Rég nem sütjük olajban a panírozott cuccokat sem, tepsiben sütőpapíron max. olívaolajjal enyhén lespriccelve vagy légkeveréses sütőben, a krumplit is így sütjük, mondjuk ennek simán két oka van, ég a gyomrom az olajban sütött holmiktól meg a zasszony nem bírja a takarítást a fritu vagy serpenyős olajos sütögetés után.
Inkább mint egy laminált parketta, csak ez vízálló teljesen
Mint egy jobb linóleum....nekem a legdrágább sem tetszett, de én régimódi vagyok.
Loptam zseblámpát a cégtől...
mert hó közben eliszod a gyertya árát
Persze, ha tudjuk előre hogy valami nehezet kell felakasztani akkor megy alá valami, deszka, stafni, osb vagy bármi.
ha mögé van téve egy négyzetméter munkalap akkor még a 80as bojlert is elbírja
láttam már ilyen duplát kiszakadni pedig ilyen arasznyira szétnyíló dűbellel volt feltéve
Pityu bá, töltődik az indítós videó, a világ legrosszabb hangú V2-esével.
Ugyan ez a blokk van az RSV-Tuono-Caponord verziókban is és mindegyik szépen szól, csak ezt cseszték el, fel nem fogom miért tették ezt a tervezők...
Nem szeretném. Remélem nálatok is minden klappol. Egészség legyen a többi meg majd alakula...
De szarul megy. Csak szarabbul ne menjen, gondolom én.
Én piskóta vagyok, meg hó vége van annyi pézem sincs, hogy felhúzzam a redőnyt. Ülünk a sötét fűtetlen szobában.
Akkor az szarul van megcsinálva. Én mint mindenhez értő szakember 2évig kartonoztam, 40-ekre kell rakni a profilt és két rétegben kell a karton rakni úgy hogy az alsót el kell glettelni. Simán van olyan stabil mint a téglafal és legalább egyenes akkor ha jól van összerakva. UA bordát az ajtó mellé, az is atomstabil. WC-t arra raktuk fel, ugrálhatsz a csészén és a fal meg sem moccan.
A baj ott van hogy mivel ez egy könnyű szakma, nem értenek hozzá, egyszerűen balfaszok a szárazépítők. Pontatlanok, gyorsan összedobják és veszik fel a sok pénzt.
Igazából majdnem visszaléptem én is, de már délelőtt bejelentettem a motorozást, és volt is rá igény! Persze a kanyarokban csak óvatosan mentem!
Gyúródtam én is........ aztán elengedtem mint a fingot, hideg van 8fok napsütés, nulla tapadás, autós társaink még nem szoktak vissza a motorosok jelenlétére az utakon, a meglepetés szerűen "előugró" kátyúkról nem beszélve amiket befoltoznak majd ápr.-máj. között.
Meg járattam ma a Hondát. Nem volt melege egyik porcikámnak sem. De nem egyedül én voltam fiatal, mert elég sok motorossal találkoztam. A vadkerti fagyizónál is volt néhány. Kérdeztem a drága feleségem (ő is jött potyázni) hogy kér e fagyit. Azt mondta így is majd megfagy. Így nem álltunk be a sorba, mert az volt elég nagy.
Itt találtam az oldalon... de vicces nagyon.
Ez most mi vagy hogy?
Kihúzod a gyufát!
Ezeket elküldöm a feleségednek cicus...meg pár levelet is
Csak hogy tudd már hogy hol a helyed te szerencsétlen
És hány ilyen puncit nyaltál már ki....lehet előtte kakkantott pár órával ,te meg nyaltad jóízűen !
Vagy egy kis folyás volt ,ami természetes...te meg kinyaltad
Butuskák...
Mádám kúrtalanka...