Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 méterben 6 centi az egész elfogadható, nekem 50 centiben volt egy centi a másik falon meg 30 centiben volt 1 centi eltérés
függőben kicsit jobb volt a helyzet ott csak fél centi eltérés volt az egyik falon a másikon meg annyi hogy még vésni is kellett mert billegett a szekrény, a maradék 2 fal meg függőben tökéletes volt
Vályog falban mi a jo rögzitö eszköz?
ez miért jó neked hogy eszed az ideget?
5 ezer a felmérés, aztán ha nem tetszik a hely megírod a számlát és viszont látásra
Nagyon nagyon hullámos nem szokott lenni, a legrosszabb eddig a 2méter hosszban 6cm-t nyitott a derékszög de szerencsére egyenes volt a fal
Nem ö az elemzö, vakvágány mint clam
Mondom, egyszer probalj igazodni barkacs balazs utan fuggeszteni, volt olyan szekrenyem ahol az egyik oldalon full betekert allito leb, a masikon meg hallod ahogy a padlon koppan a kitekert allito lab mert nem eleg a 6 centi intervallum.
Es ez egy 270x235x 60 as gardrob osszealitva, epp probalnad vizszintezni.
Ilyenkor kezdesz ketsegbe esve keresni 3 centi vastag dutorlap darabot 2-3 at.
Mer este 8 van, 3. Menetben fekteted pofara a kibaszottnehez vazat, a vevo feletted pingvinezik.
Mindenki fogtechnikus, 23-as dizajn, full minosegi 13-ad arakon.
Na azok nem tudom milyenek, Ikea függesztőt szoktunk használni ha nagyon latható helyre kell mert annak van szép műanyag takarója.
Baszik az ember az 5000re ha megkönnyíti az életét, úgyis más fogja kifizetni
Az 2 meteres szal 5 rugo.
nem az a gond, a falban elvileg szakszerűen a konyhánal megfelelő helyen a felso szekrenyeknel kellene lenni a giszkarton falban erositett vaz elemnek visszintesen. Hogy az legyen a tarto, ne a sima gipszkartonban legyen a tipli.
En regota a szekrenybe ikeás tartot hasznalok.
Vagy a gyari allithato karmos bizgeret ami a sinbe akad, ba azt nem annyira szeretem.
Van olyan gyar hogy buzi modon nem jo helyen van es nem tudom elegge kinyini igy szenvedes felaksztani.
Az ikeast meg a hoki osszevissza homoru-domboru falakon torkos szopas.
A regi foleg tulajok altal epitett helyeken se derekszog, se meretpontossag, de egy vizszintes padlo nincs.
Az ujaknal meg troger munka, sporolas van es hajmereszto dilettans tervezes.
Kibaszott szenvedes utolsonak minden munkafolyamat utan utolsokent beszopni mindent.
A vakolat, giszkarton szemre jo, a villanyszerelo osdzevissza huz be vezeteket, a tervezo kihaggya a szagelszivo kurtojet stb, a vevo meg aszongya pingvinezve hogy old meg.
Tényleg ő az?Nem elég hogy otromba,még alpári is?
Van olyan sín amit lehet tördelni, azt szoktuk felcsavrni ilyenkor a profilba, hosszan, egyben
Mögfigyeeetem őket.
Tettem fel n osztalgiából gyári dobbal dohogósabb v2őt.
nem a hibája csak egy tulajdonsága
Mondjuk ez megint nem a laminált hibája...
Amúgy csak egy filc alapra tett laminált "dobogó" kéne oda, gondolom kb. 1 négyzetméternyi lehet. Azért éghetőt tényleg nem tennék oda. Lamináltból meg olyat választotok, ami megy az alap parkettához és abban a pár mm-es emelkedésben majd csak nem buktok el.
nekem laminált van, aztán volt anno egy buzi nagy pálma dézsában, még óvódás voltam akkor is megvolt már
aztán a dézsa kicsit korrodált volt és nem vettük észre hogy szivárog, aztán a résekben elszaladt a víz és jó szar lett mindjárt az első pár évben
ki lett cserélve a nagyon csúnya de itt-ott kicsit púpos a széle
laminált többet tuti nem lesz
Annyira nem forró, meg jó a lakásbiztosításunk...
Tűzhely mellé szőnyeget? Forró cucc, leesik?
Má inkább motoroznék de még odébb van...
Mert folyton klikkesedtek.
Konyhába tettünk szőnyeget a tűzhely meg a bútor elé semleges szürkét jól védi a parkettát az olajtól egyebektől. Ha meg ramaty lesz rakok le újat 2 nap alatt megvan kényelmesen cimborámmal elpiázgatva közben...
Az sokkal jobb,bar nekem nem laminalt.
Nálunk parketta van ez a klikkes az egész lakásban.
Az élrtbe soha.
Ha adodik tuti ilyen vinyl lesz a lakoauto padloja,da mast soha.