Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oszt ha javítani kell?
Na csak megtaláltam ami ihletet adott a gipszhez
Viccesnek gondolod de én ki akartam hungarocell+ gipszelni+ festés
Eredetileg a fal síkjáig jött volna ki
De mivel el lett szabva a régi csempe meg a fal szöge én meg megcsináltam faszán egyenesre így nem passzolt a szög, és vágni kellett
Aztán már nem ér ki a falig
Vályog ház itt sosem lesz semmi pontos
Tényleg csak a gipszkarton segítene
Akril, sok rétegben
De egy új építésben ? Gipszkarton fal, hely lett volna kihozni derékszögre
A kéktipli ahogy írják és körbe verve fával. De ha nagyon szar a vályog akkor össze kell pakolni és hazamenni
Az a hiba hogy a bútor lapból nem maradt ki semmi
Az a kicsi él is csak azért volt kimarad a mert átalakítás miatt vágni kellett az egyik szekrényből
Szóval meg kellene venni az egész táblát a 40 centi miatt
Komplett takaro oldal.Megfelelo meretben.
ide kelkene valami takarás de minden ötlet szarul nézett ki
a csempézés tökéletes volt, az teljesen egyenes
felül meg különböző vastagságú léceket szögeltünk a hátuljára és úgy lett felcsavarozva, mivel csak alul látszana a rés így ott meg nincs rés, szóval fasza minden
vízmértékkel be lett mérve mit kíván aztán úgy lett faragva a léc
le nem veszem onnét soha többet mert sokáig izmoztunk vele
egy helyen néz ki bénán ahol véget ér a bútor de avval a víz záró műanyaggal is szarul nézett ki , meg bútorlap takarással is béna volt
így maradt a fél centi rés natúran
Mondom, ikea tarto. De csak jo falhoz.
aminel nem sik a fal az szenvedes. Es ha par mm helyett van a falban egy centi akkor valahol a szekreny nyilik szet, az gyotrelem, ala kell bejlagolni.
ezert jobb a sin es akaszto, de az se toleral 1,5-2 centit, az excenteressel is max 4-5 a csalas, de ott mar alul kibaszott csunya hezag van. Azt max egy hungarocel disz profillal tunteted el.
Az meg hogy nez ki.
én ilyet vettem mert ez volt a legolcsóbb: https://falcodepoudvar.hu/webs...
havernak a sín van az jobban tetszett de az legalább 20 ezerrel emelte volna a költséget
10x100 a max, de inkabb 70 es.
az a jo regi excenteres nem tul szeb de konnyen allithato akadztoval es 5-ös kampossal, eleg gyotrelmes betekerni, de tart.
Adott felfüggesztés adott helyre mehet, szekreny sarka, egyszer fordult elo, este 10 kor se nekem se az osszes lakonak nem volt öröm.
Nem.tom, mi egész jol elboldogulunk panelban, jo szerszám és technika kell hozzá
Az ötvenes furat már inkább gáz, ha vasat fog. a többivel kikerüljük
a tv fali tartóját is tiplivel raktam fel
8 csavarból 2 fugába ment az nem tart semmit, 2 bitang erős a többi meg csak simán erős
a kis hab testemmel rádőltem úgy hogy volt rajta vagy 100 kiló a fél méteres erőkaron, meg sem moccant
Bojlernál jo de minden másnál hülyén néz ki
Azt szeretem én is, elég sok anygban tart, bár max tizest használok.
Szerencséd, egyszer kifogtunk egy lakotelepet, szerintem 5-5 os betonhalo volt, mindenfuras durvan elmaszott, a hajunkat teptuk.
A blue, jo hosszu.
Átmenő csavar lemezzel a másik oldalon....
buzi nagy tipli, kiékelve fával
én még a csavar helyére is bevertem egy rudat és úgy tekertem be a csavart
Ez minimum 25 ev, egyre jobban lepasszolom de event 4-5 igazi szopas, es 6-8 kozepes becsuszik.
Ja hát én sem kötöm senkihez,csak gondoltam talán van valami konkrét bizonyíték erre.Túl nagy jelentősége nincs,arra azért van egy gyanúm hogy nem nő az illető.