Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A visszhang esetleg
van itt valaki
Sziasztok eladóvà vált 2003-as xr650r-em. Több info mailban pannonia15@citromail.hu
Örülök, hogy megoldódott a probléma! És annak is, hogy jó MESTERt ajánlottam!
Hiba elhárítva ! Az injektorsoron egy nyomástartó, vagy szabályzó egység lett kicserélve kb 10 perc alatt. Tökéletes alapjárat, sima futás, egyenletes gyorsulás. Szóval minden tökéletes, hála a mesternek . Kösz az ajánlást !
Szombat reggelre lett megbeszélve a műtét. De már telefonon tudott 95% os diagnózist adni . Valami elektronokai kütyü lesz a hunyó, ami az üzemanyag ellátásba szól bele. Remélem nem kell alkatrészenként kicserélni az egész mocit.
Majd referálj, hogy mire mentetek!
Megtaláltam a Laci száma, köszi!
Szia Djtoci!
Persze hogy érdekel ! Kösz az infót .Gondolom nem a szervizt kellene hívnom .
Üdv!

Fehérváron a Motorcenterben dolgozik a Pácser Laci. Őt tiszta szívvel tudom ajánlani. Valahogy kiderítem a telefonszámát, ha érdekel. Bár lehet, hogy Aggregal-nak meg is van! Ha munkaidőben nem veszi fel, akkor hívd délután 5 után. Egy telefont megér.
Üdv Mindenkinek!
Tudtok ajánlani egy megbízható szervizt a környéken? A Honda XX-em kis forulaton egyenetlenül jár. Gyertyára gondoltam, kicseréltem, aztán a trafókat, aztán ugyan olyan maradt . Tovább nem keresném a hibát. Ha ismertek egy megbízható, nem lehúzós szakit légyszi osszátok meg velem.
Köszönöm: István.
Én dolgozok.
Holnap megyünk ki Pringre nem jössz el?
Nem most kihagyom :D Ezek után mit vegyek :D Jó lesz ez még 4-5 évig. Úgyis egy vagyonba volt :D
Ja...meg jövőre úgy is veszel egy másik motort.
100ér nem :D meg amúgyse akartam full rendszert akkor kellett volna hozzá powercommander beállítás az meg úgy sok meg minek :D elég ez bőven. Ez sima Slip on. Benne van az exup meg egy kis katalizátor. Így a nyomaték megmarad legalább alul :D
full rendszer?
Annyira nem lesz hangos inkább szép mély hangja lesz :D
Kimérni ki tudja, van rá embere. Nekem a generátor égett le, azt máshol tekercseltettem, mert az azért más szakma.
Hali
Ez a tag elektromos kütyükhöz is ért? Ki kellene mérni ezt azt a vason!
Üdv
Jó hangos lesz úgy értettem.
Zörögni? :D
Az akkor zörögni fog.
Lidli felől jöttem onnan láttalak. Én is néztem fészen a mocit,hát szezonzárásnak szar. Szerdán szerintem azért én is megyek egyet ki kell próbálni az új akrát:)
Nem a jégkorszakossal, hanem egy másik ajkai spannal, így szoktunk 3an. Hol voltál te?

Egyébként a jégkorszakost a gazdája tegnap leamortizálta a nosztorin egy high side-al, most néztem épp a facebookon.