Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem túnt el!! Én ma vettem egy csomaggal Köménymagot! Szójjá, ha kell!
Jó estéket nektek!
Hejjj, amikor pár éve egy nap alatt 8 oldalt teleírtunk itt.

Eltünt a keménymag.
Itt kihalás van!
Szépen esik
II. Parkoló találkozó akit érdekel :
https://www.sportmotor.hu/foru...
Na végre, vége a melónak! Holnap fel a mocira és szabadon mint a madár.
Remélem, de az előre jelzés szerint nem mostanában ma is durva viharos a szél de legalább nem esik.
Lesz még jó idő nem kell beszarni
Bocs beröffentenni
Na mostanában sem kel beböffenteni, mivel csak eső meg eső
Mivel koló nem megy akkor lehet egyedül lesz
Talán
de Senki elmegy?
Hát innen nem megy,mert itt nincs senki
Megy valaki Vasárnap Oroszlányi talira? Menni akartam de esőt jósolnak így kihagyom!
Sehol senki?
csak a képeket láttam
ismerte valaki a srácot aki tegnap meghalt a tapolcai úton?
Ez a topik be van dögőve rendesen
Jó idő van ám
Köszönöm mindenkinek aki ma megjelent Cseszneken az első parkoló találkozón és persze azoknak is akik valamilyen okból nem tudtak eljönni. Akinek van fotója az eseményről és elküldené az adatlapomon lévő E-mail címre azt megköszönöm. Rakok össze belőle egy galériát. Amennyiben van igény további találkozókra, ötletem már van is a következőre amit még nem lőnék le. De az is Nagyjából ezen a részen lenne csak egy pár kilométerrel arrébb.
Na akkor Veszprémiek figyelem. Aki becsatlakozna a menetbe azoknak szerintem érdemes gyülekeznie a Tesconál lévő kúton olyan 10:45 felé kb 10:45 és 11:00 között érünk majd oda.
létrehoztam az eseményt.

Ha valami konkrét fejlemény van oda kiírom

http://www.sportmotor.hu/eseme...
Most már szinte 100% hogy megyünk még pedig közkívánatra szombaton. Azaz 2.-án. Az időpont még rugalmas ha rajtam múlik én olyan dél felé tervezem az érkezést ami azt jelentené hogy olyan 11 felé fogunk elhúzni a Veszprém aréna mellett. Ha gondoljátok és összetrombitálod a társaságot mi szívesen látunk benneteket a csapatban.
helló mi mennénk egy jó pár motorral biztos mennyire lehet biztosra venni a dolgot ? mert akkor összeröffentemén a gárdát?