Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát amíg nem gurulunk együtt nem fog menni a topic. Régen az ittlévőkkel összejártunk, aztán volt személyes kapcsolat, ment az írogatás.
Most nyilván nem tudom kinek írok, mit engedhetek meg, min sértődik meg, min nem.
Megtöröm a jeget mivel az idén még nem irt ide senki! BUÉK
Egyedül tényleg nem olyan jó, általában mi is ketten megyünk mindig...
Nem sokat kell bírnia,öreg urasan használom,és elég keveset Mennék többször is de,nincs kivel,egyedül meg ugye elég rizikós ez a műfaj.
Ne is mondd, hiányzik, nagyon, mentem volna én is Gondolom a Husqvarna még bírja a kiképzést!?
Sírtak is a 71-esen a sornégyek rendesen . Szezon hosszabbításra,meg be kell szerezni egy földes gépet
Tegnap és ma is tényleg nagyon jó idő volt/van (18+ fok), na de most már nekem mindegy..
Pedig még az előbb is hallottam a '71-esen, itt Szigliget alatt hogy énekeltetik a motort!! 12 C van, süt!
Sajnos pedig már nagyon a szezon végén járunk, sőt, én már 3 hete eltettem a motort, hiába van/volt még egész jó idő.. majd tavasszal (de mikor lesz még az)..
Vanni van, csak itt nincs senki
Nagyon sok, régen pörgött is ez a topic.
Pedig van egy pár veszprémi (és környéke) motoros...
kb
de 3 havonta beírod, hogy nem változott semmit
Ez a topic nem változik semmit
Nem, sportmotor volt, a Lóczyn jött 1esbe tiltásközeli fordulaton 1Okor...tényleg nem értettem ezt most minek.
Nem lehet, hogy Te a tapló robogósra gondolsz, aki nyélen húzza végig a városon a kávédarálót ( fesztiválos matricákkal teliragasztott aprilia ) ordító kipufogóval? Jöttére éjjel 10 és hajnal 2 között lehet számítani. Ezt nyomja évek óta, lent lakik a Diósy Márton utcában, egy igazi lúzer hülyegyerek lehet.
Én a körgyűrűn jöttem tegnap de 11 fele.
ja nem
Bocs, én voltam.
Ki az az agyhalott, aki este 10kor tiltáson közlekedik a városban?
Hajrá Magyarok!
Remélem azért ingyenes marad.
Akartam egyet délután gurulni Füredre, meg elnézni Alsóörsre hogy már készülődnek-e, de bizonytalan az idő!
Még kivárok!
Jól van, akkor megnyugodtam. :-)
Jó volt, mese nincs, szép darabikat vittek ki, de volt egykét gyöngyszem, ami idén nem jött el. Minden évben kint volt egy Méray, azt hiszem 500-as, azt vártam, az nagyon tetszik, az sem volt. De egyre komolya b ez a rendezvény is, lassan belépős lesz.
Jó volt ma a Veszprémi veterán motoros találkozó!
Bemelegítése volt a jövőheti Alsóörsi motoros fesztiválnak.
Na ott lesz csak nagy gurulás ha az égiek is úgy akarják.