Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem ülsz , hanem döglesz ! Amúgy is tilos volt fényképezni , ez csak is photoshop !
Nem látni innét melyik oldalszámú lehet a Flogger-B! A 03 oldalszámúnak volta a sorszerelője anno. de jó is volt! Ott ülök a gép árnyékában a 69,5 kilós gyakorlóbomba mellett, amit le sem lehetett volna tenni a földre!
Na ez már döfi ! 2500 a belépő , plusz 400 -ért behuppanhat az ember egy Mig-be !
Messze van ? Simsonnal mentek ? Azzal is beneveznék !
A múzeum nem egy egész napos program, érdemes mellé még nézni valamit.
Az már messze van, túl hamar sötétedik...
Nyáron beiktatom, köszi az infót!
Szolnoki múzeumba én is beneveznék , a Ferihegyi elég ligthos , bár ha valaki a polgári repülést szereti ?! Szolnokra szívesen mociznék !
Szombaton megyünk Pestre Aeroparkba, ez egy repülős kiállítás, ferihegyen. Aki akar csatlakozni írjon. Veszprémből indulunk.
Ha lábon mentek,szólhacc,ha ráérek megyek.
Van tanuló a csapatba ha gondolod jöhetsz!
Nyomjátok,keményen?
Nekem vannak gyári alkatrészeim DRZ-re, ha érdekel hívj fel.
Szia,
Kimondottan amit keresek az a lancvedo. Esetleg ilyen burkolatod van?
Jah, lapozgattam vissza hol vesztettem el a fonalat :)
Jók ezek a párbeszédek,csak kicsit le kéne lassítani mert így elég követhetetlenek
Nekem volt! van még egy két idom érdekelhet??
Igaz-Igaz... De most kérdés nélkül válaszolnék ha nem gond.

Holnap megyek Hadtörténeti Kiállításra pestre. Aki akar jöjjön, örűlnék neki ha nem egyedül kellene mennem. 3 órára kell odaérni, ekkor van a tárlatvezetés.
PÜ-ben, itt, vagy telefonon jelezzen aki akar jönni aztán összefutunk. Zircen lenne a start, a táv oda-vissza kb 200km. Én egy N-es SV-vel leszek, 100-130-at szoktam tartani.

Minden jót!
Ez itt egy olyan topic,hogy csak kérdezni lehet,de válaszolni TILOS!
Szaisztok,
Érdeklődnék, hogy hány Drz tulaj van itt a forumon? Veszprémben lehet látni?
Szia,
Az emlitett motorosboltban aki volt szerelő, most a takács hf.javitónál dolgozik a házgyárin. Házgyári út 7.
Ma a füredi úton szembejött egy kb. 10 tagú Repsol-brigád eszméletlen hangokkal..
Tud valaki esetleg ilyen társaságról, akik így gurulnak? Érdekelne egy csoportkép minimum! :]
Sziasztok!
Július 22 től 29-ig tervezünk Horvátországba menni motorral nyaralni :)
Több helyre tervezünk menni, így mindenhol 1 max 2 napot maradnánk.
Tavaly szlovéniában és Olaszban voltunk, és nagyon jó volt! Komolyan nagyon jóóó! :)
Egy ismeretlenekből összeállt bandáról van szó, tavaly én sem ismertem senkit és minden túlzás nélkül mondhatom hogy életem egyik legkalandosabb legélménydúsabb nyaralása volt :)
Szeretettel látnánk minden érdeklődő motorost az idei nyaralásunk alkalmával!
Ha tudtok esetleg valakit akit érdekelhet a dolog kérlek osszátok meg vele az infót :)
Részletekkel kapcsolatban keressetek nyugodtan emailben ezen a címen:

pfening3@gmail.com

Széles utat motoros társak! :)
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Udv mindenkinek honda mtx 125 be keresek fotengelyt vagy tud valaki aki feljavitja veszprembe