Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer kolcsonkertem egy goztisztitot a fuga kipucolasara mert a reklamja szerint arra is jo, hat soha tobbe ilyen szerkezetet. Ha sokaig hasznaljak, olyan gozfurdot csinal a lakasbol, hogy a csillarrol is viz folyik. Nyaro, kint a szabad levegon valami masra arra jo lehet, de amikor az idojaras miatt zarva vannak az ablakok, nagyon rossz otlet.
Szerintem.
Szívesen átveszem és ezzel helyet szabadítok fel nálad!
Kétszer volt használva a gőztisztító? Három éve én is vettem a zasszonynak - na ő még egyszer sem használta, ki sem próbálta. Egy felesleges kacattal több otthon....
Osztom a nézetedet Valószínű ezt a karácsonyt is a zsidók találták ki, hogy a keresztény jó nép költse az Ő boltjukba a pénzét
Ők viszont ennyire nem hülyék, maguknak nem tartanak ilyen felesleges ünnepet
Én múlt évben vettem neki egy hajszárítót valami 12 ezerért, az volt a legdrágább cucc amit ajándékba kapott tőlem
Születésnapjára,mosogatószivacsot kapott
Amúgy nemigen szoktam venni neki dolgokat
Majd megveszi ami kell neki...
vidd el b+ valahova üdülni,vagy fizesd be egy profi manushoz prütykölni.Ne ilyen hadznalhatatlan szarokst vegyel alibibol.
Őszintén? Semmi ötletem nem volt mit vegyek neki karácsonyra 40-es házasok vagyunk Mi a lóf.szt találhatnék ki amikor minden megvan amire szükségünk van
Akkor ez jutott eszembe. Néhány hónapig lelkesen használta, azóta csak a port fogja a sarokban Még szerencse, hogy kicsire összecsukható
Valamelyik karácsonyra vettem ezt a gőzölőt Amivel a járólapot forró gözzel lehet tisztítani, meg van hozzá egy adapter amivel a szőnyeget is. Ez kb. 2x lett használva. Jobban szereti a vödrös felmosót Még szerencse, hogy olyan szép sárga színű és van hozzá egy csomó kábel így legalább a 3 éves fiam szívesen játszik vele heti kétszer
Nálunk valahogy minden évben van ez a rohadt karácsony Nembaj még számtalan hasonló jó ötletem van
Ez mi a gecinek kell a,nejednek?
Épp egyik nap voltunk 21 éve házasok, eljegyzésre kapott vasalóban szerintem még 20 üzemóra sincs
1 liter desztillált víz kb 10év mire elfogy
Nem az a hülye aki ennyiért adja.
vissza, de én rögtön tudnék 5-10 módot, amivel törvény szerint tudom igazolni, hogy miért ne fizessem vissza a vételárat
vagy 3 éve vettem az asszonynak karácsonyra egy vasalógépet
Használtan kifogástalan állapotban 60 vagy 70 ezer ft-ért már nem emléxem de mindegy is. Ami a videón van egyel újabb pfaff vasalógép. ugynazokkal a paraméterekkel és képességekkel rendelkezik, mint amit én vettem használtan. Megtaláltam az új árát is 4000 dollár volt komolyan nem normális a világ
http://youtu.be/7mmEkjfF8lU
850 000 Ezek sem tudják már, hogy mennyit kérjenek érte
Na én a kosárba raktam egyet
1,5 hétig használom meglátom mit tud aszt visszaküldöm 2 hétig indoklás nélkül visszaküldhetem
A 2. kép hibás! Mert ott egyik sem férfi! Mindkét csoport többet foglalkozik magával, csak az egyik ilyen porra a másik pedig amolyanra költ (smink)
igaz ez nem egy hoki gép, de akkor is vad az ára : https://szetei.com/miele-mosog...
de 250 alatt ott is csak az alja fos van
500 alatt nincs hőszivattyús szárítógép
stbstbstb

én inkább a lomis piacon veszek 3 gépet aztán egyet összerakok belőle
csak kurva korán kell kelni mert devecser messze van és már 6 előtt hordják ki a kupecok a miele gépeket futó számra
legutóbb vettem egy szárítót 8 ezerért ami nem ment és sose fog menni de 4 éves gép volt, ennyiből újragörgőztem a régit, a szakadt hajtószíjat kicseréltem, oldalpaneleket is és lett egy fasza újszerű gépem 8 ért, amikor csak egy hajtószíj postával 6 ezer
Na na 4-600 ezer nincsen azért, de jó 250-300 ezret elkérnek érte. Erre írtam múltkor, hogy meg kell gondolni, hogy veszel egy mielét 2-2,5 -szőr drágábban azt az bírja mint jóisten a szidást, vagy ugyanabból a pénzből 2 szer cseréled az olcsóbbat

Az én mosogatógépemen is van 6 program Mindet próbáltam, 1 kivételével mind szar Mi általában éjszakára kapcsoljuk be így nem kifejezetten érdekel, hogy meddig megy. A legnagyobb hőfokú leghosszabb programot használjuk aszt slussz. De azért jó, hogy van rajta egy csomó plusz gomb, mert különben meg jól mutat
az az eco egy vicc, egy natúr mosás ha 40 perc az eco 2 óra
pl a régi miele nem festett panel, hanem zománcozott mint a lavór volt
azt amíg nem bassza az ember oldalba egy kalapáccsal nem fog rohadni
stbstb
bár most is kapható miele ami jó de amíg egy hoki beko zanussi stb gép 80-100ezer addig egy miele meg 400-600 ezer
Azt észrevettétek hogy idestova 30-40 éve minimum siránkozunk a minőség elmúlásán és még mindig itt tartunk.
Régi Meile-vel nem is lesz gond. Azok még anyagból voltak mint a Hajdú mosogép :)
Az A+++ is meg nagy kamu, mert van neki ilyen ECO programja amikor tudja, de ha rendes használható programra kapcsolod, akkor ezek is ugyan úgy fogyasztanak, mert a vizet fel kell melegíteni, azt meg villannyal kell. A gépek többi fogyasztása már elenyésző ehhez képest, ráadásul a villanymotorok 30 éve is hatékonyak voltak.
Legfeljebb a programozással tudnak trükközni, meg a súly érzékelőkkel, hogy ne használjon több vizet mint kell, de ha megtömöd a mosógépet akkor ezek nélkül is pont olyan hatékony mint a 6 érzékes marketinges gépek.

Nem véletlenül ilyen parasztvakító színes csíkos betűjeles pirospontos a gazdaságossági mutató, mert kiderülne, hogy lényegében alig van különbség a fokozatok között.
Ha komolyan gondolnák akkor ráírnák hogy konkrétan mennyit fogyaszt az egyes programoknál.
Meg ugye az sem mindegy hogy mennyit bír ki, mert az előállítás is egy csomó energia meg nyersanyag, és a végén kiderül hogy a 40 éve működő gazdaságtalan gép, jóval környezetbarátabb, mint amit 2-5évente ki kell dobni a tervezett avulás miatt.
A cégem ezek szerint "csak" a 20%-ra volt jogosult gondolom. De mindegy is, amire higítottam, az kijött a 20%-ból is meg kijött volna az általad említett 65%-ból is.
De vége annak az időszaknak hála Istennek, állandóan cafatokban lógott a bőr az ujjaimon.