Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet rájöttek, hogy azon már a csodabalzsam sem segít....
Amúgy az a fura hogy a tékom mail szinte nem is használom
A netrisk, démász(most tököm tudja mi) és a NAV ahová használom ja és a té....
A netrisk megvan vagy 6-8 éve a többi mostanában , szóval ezek közül adta ki valaki a címet
Ami méginkább fura hogy a citrom cím a regisztrációs 100 helyre megvan aztán alig jön rá cucc. Még a farok növeszteni sok centi emailek is megszűntek
Nekem egyre megy, afrikai vagy nigériai csalónak hívjuk őket, és attól nekem még retekmatyik maradnak, hogy el tudnak küldeni egy e-mailt, de még angolul is gyatrán írnak Azt viszont nem tudtam, hogy nálunk is van érdekvédelmük
Itt egy kép a magasan képzett gémboyokról, miután elkapták őket, na aki ezeknek felül, az megérdemli az örökös Darwin díjat
Vagy csak 1-2 ember és a többit intézi az "intelligencia" program....
nem afrikai , hanem nigériai....és nem retekmatyik hanem gémbojok és ebből élnek...azért kapják a fizetést hogy méleket írjanak ...
A telekom nekem is írogat meg fenyegetőzik hogy kikapcsolják ha nem fizetem ki az 1530-at.
Ez azért jó mert nincs telekomos előfizetésem.
De türelmesek hogy még mindig próbálkoznak
Egy ismerős ismerőse gyorsan elutalta, este 2kilót fizettek a számlájáról, valahol három órszággal arrébb.
Ilyet már én is kaptam az elmúlt 1 hónapban 2X is,először az asszonyt le is dorgáltam hogy mi az hogy nincs befizetve a telefonszámla,mert meló közbe jött a mail,én meg rögtön telefonáltam asszonynak b
Ő meg azt sem tudta hirtelen mi van,otthon átnéztük és akkor már fel is tűnt hogy “ picit törni a magyart a telekom “
Szarokat!? Múlt héten Pipi utalásából 3 napig söröztem.
Szóval te irkálod ezeket a sz@rokat?
Miből gondolod? Kissé meg is sértődtem, mert az rendben hogy valaki nem utal (bár ezt is elítélem), de hogy elküld az anyámba is az nem szép dolog.
Mert nem is olvasta senki.
Az afrikai csalás azon hogy meglepődne mindenki, hogy a billentyűzet másik oldalán papucsos retekmatyik ülnek, és még mindig vannak akik felülnek
Én most nem értelek? Én délelőtt utaltam át a pénzt
Azt írja( ha tudnál olvasni ), hogy minden törvényes és kockázatmentes
Nekem ma küldte a második levelet pedig a multkor elküldtem az édesanyját látogatni. De , mintha nem is olvasta volna !
De szerintem ezek valami program által generált automatikus válaszok. És számítógép válaszolgat.
Nem értem, hogy tudja elképzelni , hogy tud abban reménykedni, valami elmebeteg , hogy valaki, aki normális ember akár 20 Forintot is átutal ennek a fogyatékkal élőnek??!!??
simááán megéri azé a sok dolláréé a félmilla...
Tőlem csak 1340.- et akarnak...
Nekem valami kamu t-com küld levelet, az okosabb mert valami 1800 Ft kellene csak utalni
Szerintem biztos lesz aki átutalja nekik mert eléggé meggyőző a levél, csak a címek nem stimmelnek
Kaptam emailben egy jónak ígérkező ajánlatot
Csak szűk félmillát kellett átutalnom egy bankszámlára
Most várom a további értesítést
Szerintetek is jól tettem, hogy belevágtam?
Nem
Lakatos
bíró is?
Nem semmi szösszenet!
Hát én sem bírtam végigolvasni
Pedig Levente is vagyok