Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Marha igényes tiszta hely itt a honlapja igaz rég nem frissítették már, de ezen is látszik a rend. http://propalinka.hu/
A szilva UTÁN kitakarítják a vegyesnek?! Fordítva még van értelme, na de ennek?
Na én győk2ővel mentem pont ezért medg gazdagon letakartam mindent muszáj volt gyorsba megoldani mert még szilvát főznek, de utána kitakarítják azt nekiállnak a vegyesnek.
Nálunk a csávónak a zsír új L400-ban felborult a 120as a pálinkaház előtt, amikor megérkezett és fékezett egy látványosat... Faszán nézett ki, mikor kinyitotta az ajtót
Én már régen rájöttem hogy ez a kormányzás egy cirkuszi mutatvány
És tökmindegy hogy tapsol-e a nép vagy sem a műsor megy tovább
Az artisták nem ugyanazok de a számok nagyon hasonlóak ...
Ha lehet ne kezdjük el,eddig valamennyire értelmesnek tartottalak.
4ediken igaz van hely a lépcsőházban...
Miért nem a lakásban főzöd ki? Nagy fless volna!
Ja, akkor jó! Elvittem a nácibárkával 520 lityi cefrét 2xre alig folyt ki az ülésre belőle. Ja meg gyön a noje plexi a cápára.
Maraggyá' mán' vaze! Ez a Viccek topik!
Na menek mert ez kész vicc már megint...... apa kezdődik!
Ja, most meg a minimálbérből, vagy közmunkán tengődő biorobot gondolkodás nélkül (hogyan másképp, ugye ), újabb 4 évekre megszavazza a saját nyomorának legfőbb okozóit.... (mer' ugye "migráncsveszély"...)
Moszkvics
Ja azt szikrázott a moszkicskilincs mikor megfogtad!
Nincs is ezzel semmi baj Pesta.
A biorobot régen jobban élt
Olcsó volt a cigi még a sör a nejlon ing kitartott minimum 10 évig stbstb
Legalábbis a 70 és évektől
A kommunizmus jó volt!
Sose' voltam komenista, de férfiasan bevallom neked: bal felől hordom a szívemet!
Neked négy baloldalad van druszám.
Minden csak nézőpont kérdése

Amúgy egy háború után segítség nélkül (ráadásul még a répát is tolták az arcunkba) hozzáértők nélkül egész jó kis rendszer létrejött
Csak amire kb egyenesbe állt volna minden addig összedőlt a "szarból" épített csoda vár
Ezt a faszságot...
Britt tudósok bebizonyították, hogy akinek nincs ikertestvére...annak már nem is lesz.