Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A teljes terhelessel torteno, legkondis, ellenszeles, domboldal maszast belekalkulalva mondom.
Pl a 600 lovas Tesla utcara minek?
Oroke sirnak a kornyezetvedelem miatt, akkor meg?
Hát ekkora baromság leírása után, megnéztem az adatlapod , álltalában nem különösebben érdekelnek az adatlapok, de mondom, most már megnézem ki a fene vagy
Azt látom,hogy 50 éves vagy. Nekem addig van még 6 évem

ÉN MEGKÉREK MINDEN FÓRUMOS TAGOT HA 50 ÉVESEN ÉN IS ILYEN HÜLYÉVÉ VÁLOK ÉS NEM VESZEM ÉSZRE INKÁBB ÜSSETEK AGYON!
LÉGYSZI
"Két kutya sétál. Elhaladnak egy ház mellett. Az egyik megszólal:
- Te, ez nem a Vágó István háza?
- De igen.
- Megjelöljük?"
Na jó, de az megy is rendesen.
A zastava is bőven elég gyorshajtáshoz
Talán egy-két csoffadtabb mopedautónak okozna gondot...
de akkor már beleturkálhat a redddőr
De ha kilognak, akkor mar nem az autoban vannak!
megjegyzem alapesetről beszélünk , nem arról mikor véres kezek/lábak lógnak ki a csomagtartóból...
az autó belseje meg magánterület , a rendőr/vámos bele sem nyúlhatna...max megkér , hogy mutassam meg...
némelyikőtök olyan hülye , hogy az már tényleg vicc....
Az auto belsejenek maganterultere valo hivatkozas felesleges. Pl. ezert nem hasznalhatsz jammert sem, de otthon a lakasban tarthatod.
Ha vegigolvasnad, akkor talan leesett volna, hogy ez elvi sikon torteno huzakodas. Mindenki ugy megy, ahogy szeretne.
A nagy teljesitmenyu motorokra vonatkozo megjegyzesed erdekes amugy, en mar tobbszor elgondolkodtam azon, miert terveznek, gyartanak, engedelyeznek olyan barmit, jelen esetben motort, ami nyilvanvaloan jogsertesre ad lehetoseget. De meg ez is rendben van, de akkor miert nem jarhatok pl. fegyverrel az utcan?
Én mindig betartom. A 30-at is.
Én mindig betartom. A 30-at is.
Megmondom miért. Kettö dolog miatt. Rendőrök állitják, hogy kurva drága a szoftver. Mert valóban igen sokat tudna, de csak kizárólag sebességet mér. Bár tervezik kiegészíteni átlagsebességméréssel is, de annak is vannak akadályai, ebbe belevonnák a mostani tengelysúlymérőkapukat is. A másil meg a személyiségjogok. Az autó belseje magánterület, abba belefényképezni úgy hogy mások arca ráadásul jól kivehetöen látszódjon, nem szerencsés. De ha kimaszatolják se biztos, hogy jó ötlet mondjuk aput lefényképezni egy miniszoknyás hölggyel, mikor üzleti útra ment egyedül. Komoly ellenperek lennének abból.
Viccesnek találom hogy a szabálysértéseken megy a vita egy oldalon-Sportmotor-ami a nevéből adódóan is arra mutat hogy ez nem egy cserkészklub.Ki a pics@ tartja be max. megengedett sebességet?Aki sportmotorral jár az biztos nem.Aki azt állítja hogy egy 600-as,1000-es sportmotorral,mindíg betartja a kresz-t,az még saját magának is hazudik.
A trafis rendőrök bekaphatják,és ennyi.Lehet ezt ragozni,de semmi értelme.Semmivel sincs több baleset-arányaiban-a német pályákon a nagyobb sebesség miatt,mint nálunk.
Légyszi ne offoljátok tovább a topikot!---Remélem nem másztam bele senkinek a lelkivilágába.
Pííísz.
nektek kettőtöknek tényleg kellene egy zárt osztály
Átlátom a helyzetet Abba a kamerába kb. annyi rejlő tudás van mint benned
Ne zavarjon a teny, hogy ott a videon, hogy mit tudna a kamera, ha kihasznalnak a benne rejlo tudast. Hogy miert nem, azt a rendorok tudjak.
Hagyd, szerintem a faterja tervezte, azért viseli ennyire szívén annak a szarnak a sorsát
Lassan rájövök, hogy miért basztat itt téged mindenki. (persze ezt valószínű igényled is mint a szerény kinézetű csaj a seggbekúrást ) Mert mindent elhiszel amit olvasol
Imént írtam le,hogy működik a rendszer. Nem úgy ahogy ijesztegetnek egy kb. 2 éves cikkben.
Ha a sebességmérésen kívül minden mást büntet egy automata amit itt leír akkor engem már rég száműztek volna Elba szigetére, mint (KKK) kiemelten közveszélyes közlekedő
Az esti felvételem még az sem látszik mennyien ülünk az autóban, nem,hogy van e rajta sapka
Sánta egy matek, annyi bizonyos...
5 éves mese, szerintem mind megvan a torrenten
nézesd velük inkább a rabó kettőt annak legalább van értelme
A KRESZ-t felelőtlenség megszegni, de jól tetted, mert a gyerek az első. Bár tulajdonképpen lehettél volna gyorsabban is...,