Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit vett el?
így helyes...
Én annyiban látom ezt másképpen, hogy a "nekem ez jár" "jogom van" az kissé átrendezte az emberek agyát.
A "nyugati" világban is elkövették ugyanezt a hibát, mi sajnos direkt és szándékosan újra lejátsszuk ugyanazt a meccset, pedig elég lett volna elolvasni a történelemkönyveket.
Sokan összekeverik az ingyen van-t azzal, hogy legfeljebb nem ő fizeti, hanem valaki más, mondjuk az adófizetők.
Jobb kézzel ad, ballal elvesz.
Nem tudok erre mit írni, alább van a hszt, abban benne van a rendvédelmi állomány fizetése. Ez nyilvános, mindenkinek el kell tudnia döntenie, hogy ez neki megfelel-e.

https://net.jogtar.hu/jogszaba...
Remélem benned sem ez ragadt meg?
Ha igen, elnézést, nem állt szándékomban megsérteni!
sokan nem értenek velem egyet ebben, de nekem van egy olyan meglátásom hogy a köznép elveszítette a realitását
a rendszerváltozás után eléggé szabadjára volt engedve mindenki, és elhittük hogy mi a pórnép is "valakik" vagyunk
most meg amikor kezdik éreztetni hogy mégsem akkor ez nekünk nagyon rosszul esik
mint amikor a kutya évekig a kanapén alszik aztán egyszercsak le van baszva onnan a szőnyegre, majd a konyha kövére aztán ki az udvarra
De az vagyok.
Csak én belelátok. Sajnos.
Erre szerettem volna utalni, nem embereket degradálni.
köznép?
Te nem vagy köznép?
Csak az a baj, hogy a köznép nem látja ezeket a problémákat.
A média azt adja parancsra, hogy a rendőrséghez, tűzoltósághoz 5X a túljelentkezés, 50%-és béremelés- életpálya modell.......
HAZUGSÁG AZ EGÉSZ!!!!!
És gyomorforgató diktatúra.
Hát mondjuk igen. Az mondjuk baj, ha a hivatástudattal visszaélnek a kormányok.
Az eredményéről most van lehetőségünk meggyőződni. Sajnos.
Ez igaz, csak 2-3 másodállás kell mellé.
Amit a család nem nagyon tolerál.
Mert ez hivatás.
Akiből hiányzik a jellemnek ez a része, az egy multinál kényelmesen képzeli el az életét a facebook gombjait nyomogatva.
Egy mondatot csak:
akkor az egoizmust még leírni sem tudták.
Amikor kitalálták, akkor kezdődött a baj.
Sorolhatnám, hogy miért nem vonzó szakmák ezek, de már elengedtem.
Nem fognak nyitni semmiféle topikot, mint ahogy törölni sem törölnek senkit...
Jó fej vagy druszám csak 4 baloldalad van. Vicces vót?
Ne kezdjük. Inkább fejezzük be szerintem - vagy nyittassunk neki külön topikot.
Igazad van.
Azt csak gondolod.
Az öreganyám amikor még élt, mesélte azt az időt. Sok minden másképp volt.
Kezdjük az emberekkel...
én egy jogszabály változás miatt lettem alkalmatlan a vasútnál, ugyanazt csináltam közel 20 évig
akkoriban rengeteg embert kiszanáltak egészségügyi alkalmatlanság miatt, többségében irodai dolgozókat
szóval nem csak te fogsz szopni a hülyeségek miatt hanem más is teszi-tette
Nemcsak ezért, hidd el.
Viktornak van még mit tanulnia a példaképétől: Horthy jól megfizette a saját embereit (csendőreit, stb.) mer hiszen csak rájuk támaszkodhat, ők tartják fenn a hatalmát.
Tudom, tudom, a cikk írása is asszem 2011-es.
Nekem 14-15, igaz é nem várom. Mondjuk majd lehet, hogy igen. Amúgy nem tartom helyesek, hogy az életüket, egészségüket kockáztatók is gy legyenek a nyugdíj szempontjából elbírálva, mint a többi, nem ilyen munkát végző ember. A végzett munka szelektálását mellőző teljes korengedményes nyugdíjazás sem jó, az igazság a kettő között (vagy odaát) van.
Már most kezdenek kukacoskodni.
A térded, a derekad, a gerinced, idegrendszered.......
De hagyjuk is!
Hányinger ez a rendszer.
Ezért nincs tűzoltó, rendőr.........