Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogos! Nem veszik észre magukat!
Tiger Woods felesége elmegy az orvosához, aki közli vele a hírt: terhes. Mivel nem akartak gyereket, egyből felhívja a férjét:
- Tiger, szörnyű dolog történt! Terhes vagyok!
A vonal túlsó végén ijedt csend, majd bátortalanul:
- Úristen ez szörnyű...de kivel beszélek?
Én is komolyan gondoltam csak én ezért erősen becsültelek volna.
Sajnos nem találom a fotót, még filmre készült, de nekem is volt jól megpakolt Jawam és asszonnyal mentem
Emeletes tanktáska, két oldaldoboz (alu szerszámos kofferek), a dobozok tetején hálózsák, matrac, sátor, meg a topcase (keki színű műanyag doboz "property of Malév" felirattal)
Középtámaszon szálltam fel, levettem, ekkor mászott a nyakamba az asszony, majd indulás egykeréken mert annyira hátrakerült a súly
rendezői bal ha már én is kötekedhetek! Sose jártál színházban?
de szíp gyerek van a bal oldaladon!
Azt már régen megtették.....
Nyírjátok ki ezt a topikot is.....
Jajj..... megint pszihomókusnak érzed magad! Az hány sör után van?
Szóval szerinted ÉN azért vagyok frusztrált, mert megemlítettem, hogy a szerinted bal oldal valójában a jobb oldal? Valamint nem találtam (szerinted) viccesnek azt a motort, hogy úgy közlekedtél vele? Lényegében nem, mert ugye nem is közlekedtél vele....tehát a vicc alapja nincs is.
Nem nagyítózok semmit, csak elolvasom és tényszerűen értelmezem....hogy mi is van leírva! Tudod, amit gondolsz közben és mégsem azt írod le, majd csodálkozol azon, hogy amit leírsz nem azt olvassák ki, mint amit gondoltál közben....hát akkor nem a másikkal van a baj!
onnan, hogy erős a gyanum, hogy neked onnan maradt meg ez a frusztráció
értem ezen azt, hogy mindenkinek nagyítózod a hozzászólását, neked semmi sem lehet gömbölyű, mert minden szögletes. Nálad nincs színes mert neked valami vagy fekete, vagy fehér Az ügyvéd meg az ügyész ilyen: igennel vagy nemmel válaszoljon.
Két motoros megy az uton . Megállnak egy kocsmánál, mondja az egyik: Igyunk egy sört , Kikéri a sörét kiissza a felét. ránéz a másikra: Mi van Te nem iszol?!
Most megint te mondod meg másnak, hogy mit kéne tennie? Amikor semmit sem tudsz más dolgairól?
Ráadásul ez a comingout most miért és ki is kérdezte?
Heverd már ki azt a qrva motorbalesetet gino 9 éve volt Vagy pont az nap vagy egy hét különbséggel nekem is megvolt mint neked. Maradandó sérülést szenvedtem én is. Nekem sem ismerték el az igazamat, nekem sem fizetett a biztosító Nekem sem volt könnyű nyomorékon megélnem annó. Sokáig kórházba jártam még
De elmúlt Túltettem magam rajta, továbbléptem Családot alapítottam és élem az életem legyen az bármilyen is, de én legalább próbálok vidám lenni

Annyira unalmas, amikor te megállapítod, hogy ki milyen......... de csak szerinted! Ez viszont súlytalan.
kép elmaradt
Hát ha neked ezekről a képekről az a legviccesebb, hogy azt írtam,( természetesen véletlenül hibásan( mert tudjuk te ilyet nem teszel) hogy bal index és nem azt, hogy balról az indexen
akkor komolyan sajnálni tudlak Egyébként az elküldés után amikor ránagyítottam a képre észrevettem ezt a kardinális hibát de már nem akartam szabadkozni ugyanis semmi jelentőségét nem láttam a kép mondandójához képest
Besavanyodott, humortalan, szemellenzős faszi lehetsz te
Az ilyenekből tudnak kinevelődni a jó geci rendőrök, meg az útálni való szemét főnökök Melyik vagy közülük.
Azt meg biztosra veszem, hogy teljesen komolyan gondoltad, hogy így motoroztam cirka 280 km-ert panyoláig
Komolyan venni? Ha ha ha....
Amikor a jobb és a bal sem megy?
Te mindent komolyan veszel
szerinted 200-nál mennyire csapdosna a bogrács
Ez egy fórumos talira készülődős buli kép volt
Az indulás napja előtt 1 nappal tettem fel, hogy én így megyek
Mivel november volt és ahhoz mérten is elég hideg
Csak 1 bátor ember volt aki motorral jött
Úgy, hogy a horgászcumót és a főzőcuccot is nekem kellett vinni, én mindenféle képen autóval mentem volna
De hát ez a vicc topik Persze nem mindenkinek
Az a jobb index....ráadásul nem kicsit balesetveszélyes és szabálytalan is egy így felcuccolt motor....
Na ez lett belőlle
Bár ez már 10 éve volt