Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán hajtanék ma is egy ilyet. volt szinyóm fater de lehet az lesz még... egy sztár... az az igazi!
énnekem meg majdnem ilyen lett De lebeszéltek róla inkább gyűjtöttem még a locsolkodópénzhez aszt végül is simó lett helyette
Csak Te is jobban érezted volna magadat egy Simson-on, vagy egy "magaszaki"-n?? Csak az IDŐ mindent megszépít!
Nem fikázni! Kölökként 3munkat simán elvitt igaz az elsőnek bevágott a fecskébe a tank.
Barátomnak volt ilyen emlékszem fent volt az egyes és előre felé kellett berúgni a jobb oldalt. Állandóan görcsölt vele. És milyen szar hangja volt...
Én azt tartom hihetetlennek, hogy miképpen lehetett egy ilyen szart forgalomba engedni??! Nekem szerencsére nem volt ilyenem, de a munkatársamét elég sokszor kellett javitani! Ezt csak bicikli helyett volt szabad használni, 35-40-el és akkor még 5-6 hétig sem kellett szerelni!!
Hihetetlen hogy ezt is mustangnak hívták.
Lyesszus! Gyerekként egy ilyen rettenetem volt - talán hozzá járult ahhoz, hogy 32 évig nem vágytam semmilyen motorra sem.
"Ez már a kommunizmus, vagy lesz még rosszabb is?"
Rosenfeld Manó (alias Rákosi Mátyás, zsidó bolsevista rohadék!
mer homikon so sincs?
Csak a magad nevében beszélj...
hát ez mifene
Ilyené nem adunk pézt
Van, hogy rajtunk van ez ingyen is, hogy a fene enné meg
A faluban írják össze az állatokat: Mariska néni! Van magának baromfia?? Van , rendőr Pesten!
magánember esetén, de egy eljáró hatósági személy nem magánember. Publikálni viszont nem lehet, vagy csak kitakarva.
Hááát szerintem kamerázni max összességében az embereket lehet, egy embert felvenni kamerával, vagy csak lefényképezni ahhoz az engedélye kell, mert a képe is az övé, azzal ő rendelkezik. Ha egyértelmű jelét adja hogy nem akarja a fényképet, akkor azt nem lehet megcsinálni szerintem.
Kamerázni lehet. Megosztani nem.
Erre mondják, hogy kamera érzékeny.