Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki lehet a férj?
már értem miért szól mindíg a riasztó rétiindián földön.
mit össze kereshetted a családi videót
Gondolom a szüleid készítették rólad kiskorodban
Olyan őszinte gyermeki csodálat volt a kérdésedbe, egyből azt gondoltam, hogy neked még nem jött össze a csaj téma
Ha nagy leszek, tréleres leszek..
Román óvodai kezdő szett:
Hol írtam, hogy én nem?
Rólatok volt szó.....
Te még nem? Ideje lenne kerítened egy csajt
A végén még kiderül, hogy csókolóztatok is.....
nem is tudtam hogy ugyanabba a suliba jártunk..
egy haver mindig azt mondta hogy egy jó pinát nem szabad azért büntetni mert csúnya a gazdája
amúgy ha fiatalka nem sokat számít ha csúnyácska egy kicsit, nekem is sokat változott az értékrend, pl középiskolai ballagásomkor 10 ballagó csajból megmocskoltam volna kb kettőt, most meg 10ből kb kettőt nem
A fizika óra úgy látszik szabadon választott arrafelé...kerékkel akarja kidönteni a parkolóőrt, ha ott engedett volna simán legyalázza a mellette álót..majd annyi esze van hogy oldalra húzza de ha engedne vagy a mellette parkoló kocsiba baszódna vagy elérné a saját kotláját is...ilyen haragos voszonyok között egy jobb aksis flex a csomagtartóban nélkülözhetetlen
Nézd meg a csajokat - valszeg nem szexel fizettek... bááááár... egy perverz vizsgabiztos...
Ez szomszédháborúnak tűnik nem sima hülyének bár az sem kizárt.
A hülyék nagyon kitartóan....

https://rd.hirkereso.hu/rd/324...
Vajon mi módon kapott jogosítványt?? Mit adhatott érte??!!
Nem tudtam végignézni..fájdalmasan balfasz
Hihetetlen, hogy az ilyenek hogyan kapnak jogsit... ill. az nem is, mert lejattolják, hanem inkább az, hogy később sem tanulják meg, mikor már használják az autót... arról nincs fogalmuk, merre kell tekerni a kormányt. Hogy lehet ezektől elvárni, hogy észrevegyenek - egy motorost?
Egy elektromos már lemerült volna
"És mond csak, szex után szoktatok beszélgetni a pároddal?" Persze, mindíg felhívom telefonon...
Meg kellett volna rendelni azt az "automata beparkolás" extrát...
http://youtu.be/sY9_JKvcuZw
"És mond csak, szex után szoktatok beszélgetni a pároddal?"
- nem, olyankor sosincs a közelben...