Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod, ez a(z egyik) baj veled!
El sem olvasod, fél sem fogod mire és mit válaszoltam. Annak ott annyi a vége.
iPhone-nyomógombos..... Érted? Poén

Erre te itt kiömlesztesz magadból sok, senki által nem kérdezett szöveget. Úgy, hogy SZERINTED ez rám is vonatkozik. Felvilágosítalak, hogy én egyiket sem művelem, nincsenek közösségi szarjaim.
Valamint nekem a munkámhoz szükséges (sokat segít, időt spórol) a kezemben lévő fényképező és a gyors adat továbbítás. Nem mindenkinek elég csak az, hogy beszéljen. Nyilván ha portás lennék, nem lenne sok dologra szükségem....
mi ezen a vicces? Az, hogy én telefont használok? Nem számítógépet?
Szerintem használja aki akarja Azt nyomkurásszátok egész nap. Nézzetek rajta híreket, fészbukozzatok, twitterezzetek, instázzatok smseljetek, wibereljetek, messzendzserezzetek, email-ozatik, szkájpoljatok Csináljatok napi 300 teljesen felesleges fotót meg videót, amit amúgy sem néztek meg soha, csak egyszer raktok fel a fércre de igazából azt is csak a saját magatok szórakoztatása miatt Aztán az egészet meg lőjétek fel a felhőbe, na neghogymá a a gép tárhelyét foglalja
Nos nekem ezekre egyáltalán nincs szükségem Én a szememmel és a többi érzékszervemmel szeretném megélni a világot nem virtuálisan
Egem nem késztet semmi arra, hogy bárhol legyek a világban nyomkodjam a szaromat Már az a döbbenet, hogy megállok a pirosnál átnézek a másik autóba és alig várja a paraszt, vagy paraszt nő , hogy üzenetet küldjön, mert qrva fontos lehet és ki kell használni minden ráérős pillanatot. Egy talunmány szerint a férfiak kb 50 %-a már azért pisál ülve, mert így tudja nyomkodni a kéziszámítógépét. Elképesztő!!!! Egy nokia c2 tudja azt amire tervezték én meg el tudom, dönteni kell e ettől nekem több.
Sajnos hamarosan rákényszerítenek, hogy én is hordjak magammal számítógépet, de az nem telefon formájában lesz. Kb. az a havi 1-2 alkalom amikor óhatatlanul szükséges a net, (nav-os bejelentések, ekáer-es lejelentések és nem holmi faszság miatt)mert épp 4 napot a hajómon töltök a semmi közepén, lesz egy táblagép. Ami akkor lesz bekapcsolva amikor a szükséges kötelezettségeimet meg kell tennem. Csónakban, meg az autó üllése mögött elfér nem zavar
Aki meg a bárgyú baromságokra használja mint a felhasználók 95%-a hát lelke rajta, ha ettől jobbnak vagy többnek érzi magát
Ezen is én döntöm el:)
Tudni kell használni:)
De, nyomógombos.....
Pipi nem autista - nincs iPhoneja…..
Hiába mondod neki. Ami bonyolultabb mint egy villany kapcsoló az már túl bonyolult neki
Műszakilag autista
Mert kell néha fényképezni, navigálni, leveleket megnézni, nem csak telefonálni.
Remélem Te is jól elküldted! Egyébként nekem is tele van a t. köm vele! Volt egy kis SONY-m, azzal soha nem volt semmi bajom, de mostanra "meghalta" magát az akkuja, Ezért most újat vetettek velem. Én marha pedig megvettem, mert, hogy az "mennyire jó" !!?
Én sem tudok angolul
Magyarul amúgy meglepően jól felismeri amit mondok neki. Ritkán hibázik, de akkor makacsul.
És a gomba nem hal...de ő mégis úgy árulta mikor pácban...,vagyis a piacon volt
Haha pont ezt írtam. De nem Csak a szöveget küldte el aztán engem hahaha
Tudod ez úgy van hogy lehetőleg mindig a legfrisebb telefont veszem (samsung note hívő vagyok és a tmobile mindig ad kedvezmenyt) és abban bízok hogy egyre okosabb. De aztán kiderül hogy nem. Sőt ha látnád amikor angolul beszélek a google-nak és az meg csinál mindent csak azt nem amit kérek tőle. A végen meg elküldjük egymást a búsba
"úgy döntött hogy elküldi mielőtt befejezem." És , nagyon "elküldött"??
Ez azért nem így van
Pl a kedd nem vasárnap hanem a hét első munkanapját megelőző nap
miért nem vesztek már kevésbé okos telefonokat Ahol még a felhasználó dönti el, hogy mi legyen?
Ez is csak Magyarországon történhet meg. Akartam mondani de a telefonom úgy döntött hogy elküldi mielőtt befejezem. Azt az okos fejecskéjét.....
Ez is csak magyaro
Pista bá mindent tud az életről IS.
Nagyon egyértelmű!