Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogadni mernék, hogy nyalnád is!
Szeretnéd, mi?
lehet engem változtattak kutyává
Ezqrvajó és a kép is.
Az a háromgombócos nem gyenge
Látok itt valami furaságot.
Sokan a telefont a hibáztatják, pedig még azt sem mondhatjuk ebben az esetben, hogy kettőn áll a vásár.
A folyamatos telefonbuzerálás amúgy nálam sem mondható el, pedig amikor vettem, a legjobbak közül vettem, hogy minél később kelljen venni a következőt - mert úgy is kell. Nekem a havi 200 Mb netből talán 190 fölött szokott maradni, vagyis 10-et használok el. Amikor ez megadja magát, megint a legjobbat fogom venni, igaz, más szempontok alapján a legjobbat, de akkor is.
A telefonbuzerálás és a pinanyaló kutyák lakásban való tartása, a szingli élet, a mekkdanoldszban való folyamatos étkezés között nemhogy párhuzam van, egy- és ugyanazon probléma, csak a megjelenési formája más
Ezt simán el tudnám képzelni egy felnőttképzési intézményből is
Igen talán neki így jó Mind a két példa amit írtál hasznosabb a telefonnyomkurászásnál én azt egyébként is törvényileg tiltanám
Most szárnyra kapott a hír hirtlen nem tudom melyik agyament vagy a twittertomi vagy a lézerjani pödzögette, hogy be akarják tiltani az autóban való dohányzást
Na ha azt lehet akkor mindent lehet
Hát nekem pont ez a halálom. Biztos leírtam már néhányszor de évenete néhány alkalommal mikor összejön a család ott is mindenki az asztal aaltt nyomkodja a telefonját
Ezért jövünk össze. Vagy mikor 3 havonta a haverokkal összeülünk egy ivós pókerre akkor sem tud lemenni egy osztás, hogy ne a telefonjukat nyomkodnák a cimbik ezt én kórosnak tartom
öcsém is egy halom kacatot rendel kínából, de mostanság valamit szigorítottak amire eddig sz.rtak, most már az értékre meg súlyra erre-arra oda kell figyelni, mert mén a vám bizony. Lehet ez ilyen tramp-os féle dolog lehet
itt a felesleges szó a lényeg
kinek mi a felesleges
pl engem is felbasz amikor a nej a fészbukkot tolja pl kaja közben meg fényképezi a kaját.......ilyenkor legszívesebben földhözbasznám a telefonját utána meg feltolnám a seggébe......
de utána körbenézek és mindenki ezt csinálja rajtam kívül......persze a nyuggerek többsége nem
én szeretem a békességet nem kell az a tribün magy micsoda
én nemrég rendeltem az aliról egy 4es kapásjelző szettet 50 dollárért
ami nem is lett volna sok de az a buzi kínai elírta a súlyát és kiszedte a vám, aztán ki kellet még +5 rugót pergetni a vámra
Biztos igazad van sanya, de mindenkinek van egy nézőpontja. Az enyém ezzel ellenkezik (Én nem érzem azt, hogy telefonnal meg lehet élni a valóságot csak egy hamis valóságot ad ez a virtuális) ha meg már tényleg muszály lesz akkor én abba belekényszerítve érzem magam. Számomra minden muszály egy kényszer. Van erre egy mondás is: "enni kell, szarni muszáj"
Annyiszor megbeszéltük már, hogy a fejlődés szükségszerű és többnyire jó dolog hisz főként a kényelmünket szolgálja Nyílván nem a köbarlangból rohangálunk ki botra szerelt pattintott kővel üldözni a mamutot ( vagy fordítva) Vagy nem lavorba melegítjük a vizet a fürdéshez amit a 300 méterre lévő utcai közös gémes kútból merítünk, de szerintem ezzel a telefonosdival átestek az emberek a lkónak a túloldalára. Néz meg egy tanulmányt egy átlag ember hányszor nézi meg a telefonját és hány percet Percet órát tölt el a telefonja basztatásával többnyire tök feleslegesen, elképesztő adatok vannak
azért 2 naponta ki tudok préselni egy patront megerőltetés nélkül, ilyen fiatal sunákkal szerintem napi szinten is menne egy-egy csak ekkor nem végeznék másfél percen belül és ez már fárasztó az én koromban
amúgy ha elkezdenéd enni a triboostert akkor neked is menne ám a napi egy patron, azt hiszem asszonykád az első héten elköltözne az anyukájához
Igazából valamikor tényleg sokat költöttem horgászcuccokra, de márt minden szar megvan Néhány éve nekem már tényleg csak a fogyó dolgokat kell vennem, etetőkosár, etetőanyag, ólom, úszó stb. ezek meg fillérek. Én nem olyan vagyok mint a sógorom szomszédja(karistolja az öreg a 80-at) ha kijön egy új bot, orsó, elektromos kapásjelző stb. már azonnal cseréli is a régi(fél éves cuccokat)
"csak én nem nevetek Belekényszerítenek egy olyan világba bennünket pórnépet amire nincs szükségünk."
Hiszed és senki nem kényszerít, a mondás: lemaradsz ha kimaradsz.
duma az van na az ilyen nagyotmondó faszik impotensek általában
Hát ez így van. Csak a saját fiam példájából, annyi játék van már, hogy ösvényt kell csinálni a nappaliba a lábammal, ha el akarok jutni egyik helységből a másikba
Azt is írtam már, hogy én is mennyi felesleges szart megvettem már életembe amire azt hittem, hogy kell, azt lehet találnék olyat amit még ki sem csomagoltam. Talán azt is írtam, hogy kb. 5 évvel ezelőtt két kisteherautónyi szart hordtam szét a rászorulobb ismerőseimnek, azt gondoltam húzok egy vonalat, hogy soha többé nem veszek semmi feleslegeset ahhoz képest megint összejött már egy teherautónyira való teljesen felesleges szar.
"Impulzus vásárlás" így hívják azt a gondolatmenetet amit leírtál és nagyon profik eben az üzletláncok. Volt idő amikor az volt a divat, hogy évente homlokegyenest átrendezték az egész üzletet, hogy véletlenül sem találd meg amit keresel, de menny el olyan termékek előtt amit egyébként meg sem néznél.
Ezt is írtam már, hogy egyszer egy fórumos havernál felejtetem a fáklyaolajam pestibe Na mondom nem gond beszaladok a teszkóba másnap majd veszek egyet (800 ft) Mire kijötem 10 ezer ft-ot fizettem és csak az olajért mentem be na ez az impulzus vásárlás ezt kellene tudni valahogy visszaszorítani. Az embernek van egy olyan tulajdonsága, hogy szeret vásárolni ez kényszeressé is válhat. Nyílván nem a kalyára meg az aléapvető dolgokra gondolok itt hanem a hirtelen jónak és fontosnak vélt később teljesen feleslegesnek tűnő megvásárolt dolgokra.
nem a telefonon rugozok, vagyis nem olyan értelemben, ahogy gondolod hanem te magad is megfogalmaztad, talán jobban és finomabban én sem tudnám ahogy írtad:
"...mondjuk nem ok nélkül mert amióta ezek megjelentek a népesség elég furán viselkedik nagyjából kb semmi sem számít csak a telefon"
Ezt látom én is. Tv-ben is amikor ritkán nézem néhány hozzá értő épp ezeknek a negatív hatásairól beszél
én egy hónap alatt azért 4-5x végigjárnám a tornyot, azért csak ennyiszer hogy nehogy elpatkoljak közben
nekem ez egy havi meló lenne de lehet elvállalnám( nagyduzzogva)