Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rég láttam már ezen még most is röhögök
Jól szét basztuk a toppikót , tényleg kell politika toppik
Engesztelésül akinek agyára mentem ,mentünk
http://youtu.be/r4uXdqAGYwI
Lehetek volna olyan mint szdsz nem kormányzott soha mégis meg mondta mit csináljon az mszp . Nekem elég lett volna ha képvisel de azt erőteljesen és egyenesen . Lett volna jobbik fidesz balansza
mikor lehet kipróbálni?
vagy ebből hámozd ki a programjukat
http://youtu.be/3YurFwcXzoA
És tényleg jó viccek vannak itt
http://youtu.be/cuH8yuywcdI hát nézd meg ezt pl.
Kicsi pénzből de halad.
Hát ez az Sem itt sem a valóságban nem látod az összefüggéseket.
Hát mi az a 2farkú kutyapárt Hát eleve a neve alapján is egy olyan párt ami sosem gondolná, hogy valaha az életben megüthetné az 5%-os küszöböt. Alapvetően nincs is szándékában. ez csak egy figyelem felkeltő párt amin lehet jókat derülni. Az egy szándékos vicc párt aki görbe tükröt tart a mostani politikának. ahol Mogács mondja a beszédet vagy végig kotkodákolják kakasjelmezben a 10 perces program tájékoztató médiaidejüket a királyi tv-n.
Ettől függetlenül felhívják számos problémára a figyelmet és saját zsebpénzből pl. buszvárót építenek ahol a kormyány nem volt rá képes .
Eleve megvalósíthatatlan igéreteket teszenek, mert mondjuk még az örök élet ígéretüket csak el is hinném, de, hogy nem lesz ingyen sör abban viszont biztos vagyok
Az nagyon messze volt attól. Ami nálunk 2006 ban történt az mondjuk egy franciaországban ( aki elméletileg az eu egyik csúcsa) csak egy laza heti program
Én is rájuk szavaztam nincs mit szégyelnem nem lehetett tudni, hogy ez lesz belőlük. Ez a Gabi egy ígéretes gyereknek igérkezett
Meg voltak jó katonák a jobbikban nekem pl. Apáti Pisti volt a kedvencem asszem ő is dobbantott onnan
Aztán sok éven keresztül nem jött ki nekik a matek a szavazásokon, maradtak 20%-körül ami jó volt de házastárs nélkül meg semmire sem volt elég házasodni, meg senki nem akart velük, mert minden más párt el akarta a jobbiktól magát határolni. Asztán szépen eltolódtak a szélső jobbtól középre, most rendesen bal oldali pártá züllesztették magukat. Már akkor látszot, hogy kezd baj lenni, amikor kezdték a széllső jobbos figurákat kilökni magukból
Ők is csak próbálkoztak. A magyarság cigányellenes uszítása csak 20 %-ot hozott tartósan és innen nem tudtak elmozdulni, szövetségest nem tudtak szerezni így sosem lettek kormányzó párt. Ezért lett a kapkodás az ide-oda ugrándozás és hiteltelenné váltak, ez meg is látszott a számokon. Pedig legalább egy ciklust szívesen megnéztem volna, mi történt volna,ha egyszer Ők irányítanak(régi jobbik)
Nem értem hogy fér meg egy lapon A mi hazán a kétfarkúval .Míg a első szimpatikus második nehezemre esik tudatát is elviselni a létezésének
2006 ba Gyurcsányt nem zavarta eu nátó . Még is nevelték a népet http://youtu.be/neVi1cfUAdE
de nem volt ennyi nyöszörgés , diktatúrázás . Vissza is sírom boldog idők voltak . Bogyó bá szerintem rá is rántott 2000 évekre
A miép-et én bírtam
Legközelebb viszont lehet, hogy a kétfarkúra szavazok Ők legalább Örök életet meg ingyen sört igértek
Igéretekben semmivel sem vetették el jobban a sulykot mint bármelyik másik párt
Jobbikot én szégyellem hogy rászavaztam mert meg vezetek ( Csurka pedig meg mondta http://youtu.be/Y2UcIogG6y8 ) Ez van ha nincs ész csak szív . Azt mondták amit halni akartam én meg szépen be vetem nem kicsit tövig. A mi hazánkat ezért mér csak távolról szemlélem . Két fasz sok lenne a számba Fidesz meg van egy két jó dolga azt ennyi Baloldal meg engem semmilyen módon nem képvisel szóval az se érdekelne ha nem lenne . Melyik baloldal lenne hiteles a levitézlett mszp (mszmp) ,kétfarkú , vagy a gyugyo féle dk jó kis balanszok
hasonlóak vagyunk
Én többszört is jobbikra szavaztam de az a párt a múlté
A mi hazák mozgalom meg szerintem soha sem lesz erős párt, úgyhogy marad a fidesz hatalmon kb. még 90 billió évig
Baszod nem értem az összefüggéstelen mondataid beszédhibás vagy
Van itt ez a wiki ami leírja mi az a diktatúra amit pont leírtam én is, már másodjára neked. Egy ember irányít. Többnyire tanácsadók segítik. Valaki ezzel a hatalmával élhet jól(türkmén basi) van aki meg visszaélhet vele. Ennyi. Ha valaki jól irányít sokkal hatékonyabb uralkodási forma mint a demokrácia, mert ott nem kell éveket a másik fél meggyőzésével törödni, azt vagy sikerül meggyőzni vagy nem ha nem nem halad az ország. Ennyi Jelen pillanatban 3-ik ciklus óta nálunk 1 megmondóember van. A holdudvar is az ő faszát szopkodja beruházásokért őt úgy hívják orbán viktor Tőle függ ma minden magyarországon. ERGO ez is diktatúra. Ellenzék nincs így nincs beleszólása semmibe. Persze egy csomó mindenhez tartozunk az EU, Nátó, mindenféle vilgászervezetek, tehát nyílván itt nem valósúlhatna meg nyílvános kivégzés és más véres diktatúrához hasonló kegyetlenkedés.
De lehetne sokkal rosszabb az élet
Én nem haragszomrád csak véleményt ütköztetek .Mikor túlpihenem magam , úgy néz ki van egy ilyen fétisem meggyőzni nem akarok senkit csak magamat zsibbasztom Ilyen életkorba mindenki betokosodik a komcsi komcsi mard libsi az meg libsi .Engem meg biztos szélső jobbosnak mondnak pedig csak igyekszek egyszerű paraszti ésszel gondolkodni
https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Ebből majd mond el a mai diktatúrát , ha megengeded én meg folytatom .
még a végén barátok is lehetünk
Nem vagyok cigány régen kergetem őket most már öregebb és higgadtabb vagyok . Bár nagyon akarja valamelyik feketekoro simán előveszem a harciasabb énem .
hát az vagyok ezt a asztal-székes metafórát most nem vágom
Ja asztal meg néha szék És te hülyézel
most néztem rá az adatlapodra talán nem vagy cigány
Ezt a fajta kérdés visszavonom, egyszerűen csak egy fasz vagy és kész nekem azzal nincs semmi bajom
ja ja azzal töltöd az időd, hogy az én írásaimat körbead a haverjaidnak Honnan a faszomból lenne eleve 8-9 barátod? Az ilyen faszt általában hamar kilökik maguk közül az emberek
Ha meg tényleg az én írásaimmal foglalkozol, hogy mutogasd másoknak azt őszinte megtiszteltetésnek veszem Itthon nem foglalkoznak velem ennyit