Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor téged szeret a főnök, gondolom!
A főnököm szerint én már be vagyok oltva munka ellen....
VW lesz a Smart-ból?
Izmusok, nem csak tehenészeknek
https://m.facebook.com/photo.p...
"Persze egy csoffadt iPhone-ba nincs hová dugni a második SIM-et…" Próbáltad már, hogy kiszőrözöd, és utána dugod bele a SIM-kártyát??! Hátha akkor sikerülni fog??
Az se biztos menne benne a t kártya
Amúgy kb tökmindegy milyen cégnél vagyok mert évente hívok 10 percet
Tehat naggyabol 100 perc macskas video a YouTube on?
Persze egy csoffadt iPhone-ba nincs hová dugni a második SIM-et……. ….szar ügy.
A Maraton 3500 forintért 3,5 GB, és nem jár le soha, amíg el nem fogy. Nekem ilyen van a laptop modemjében is.
Telekomnál csak a kőgazdagok vannak
Egy nyeszlett Vodafone van 444ft-os 300 megás 30naponta megújuló
Telekomos vagy? Mert akkor ott a Maraton, az sosem jár le. (A megvásárolt adatmennyiség a kártya érvényességéig felhasználható)
hegyekben többnyire térerő sincs, aztán még az asszony se zaklat
telefon csak azért kell ha sötétben megy az ember szarni lássa hová lép
romániában sok a netmentes hely és pont ez a jó benne. nappal nyugodt gépelés, este nyugodt bebaszás mi két hét múlva megyünk
havi 300megám van, abból nem fog sok kép felmenni
főleg úgy hogy a fele már a levesben van
Mobilnetet már feltalálták...
most net mentes helyen leszünk elszállásolva, de hátha valamelyik kocsmában lesz wifi
Jó lesz biztos majd rakj fel fotót ha nem leszel lusta rá. Nem adom viszi a ványadt valagam nap mint nap melóba...
add le a vasba aztán nincs többé rettegés
idén még nem is estem egyszer sem, hétvégén megyünk erdélybe majd bepótolom
Engem ledob kb 6 havonta a nyenyőce, de most már jóval túlfutottam az időlimitet így rettegve ülök fel rá minden nap.
én volt hogy induláskor az első egy méteren már hemperegtem
volt egy tök vékony faág a fűben aztán nem láttam és eldobta a seggét pont annyira hogy letettem a kormányt
pedig úgy kb 2km/ tempóval száguldoztam
de megálláskor is volt hogy kiment az első kerék a murván, pont volt egy kis lazább rész ott is már szinte megálltam akkor került a motor az oldalára nem is csúszott 1 centit se előre hanem simán csak letettem
Igazad van! 228-tól a saját súlya feltankolva ! Akkor viszont nem értem miért borultak mint a költségvetés!!?