Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mónika só kell a népnek nem valódi program.
Remélem ezt nem gondolod komolyan. Ha a szomszédod, a béla tenné ezt, még igazat is adnék.
Ez az ember az ország második városát vezeti. Az hogy lopott, ezt megszoktuk, ez a kúrmány lopcsizik nagytételben, nyilván felháborító, de ilyen mészarosok után senki szeme sem rebben 4-5mrd tételnél.
Az hogy abban a percben lemond, evidens, de ez a maffia még ezt sem engedi neki, majd csak a választás után fejezik le. Sajnálom a győrieket, egy ilyen tetű vezeti a várost 10+ éve.
Meg a gyere haza fiatal
Leesett a senkit sem hagyunk az ut szélén szlogen is
Nem ez a lényeges pont ebben, hanem miközben döngeti a mellet mindenki, hogy a család és a konzervatív keresztény értékrend az első, akkor meg tudod mit is jelent ez valójában, mert nemhogy elhatárolódott volna tőle a kormány, kiállt mellette... azt hogy kijátszotta az Audi ipari park földeket stb csak mellékes, hisz ezt mát megszoktuk. innen tudhatjuk mit is jelentenek ezek a szavak... teszem hozza, más alapon, de uez igaz karácsony hanfelvetelere, a x ker szocikra stb.... csak itt most nyílt hitvallast tett kormányunk, hogy ez a követendő példa... most értettem meg, mit jelent a családok éve.... úgyhogy kivetendő pelda után le is töltök egy csajt a rosszlanyok.hu webáruházból
amúgy nem tudom miért van ez így felfújva?
ha kurvázik akkor max a feleségével van elszámolnivalója ha van neki
bárhol máshol mit számít?? pl ne műtsön meg egy doki mert 2 naponta felhúz 3 ribit?
politikai téren ez a kurvázás meg ugyan mit számít? hiszen úgy is megszopatnak kb mindenkit
Te nem olvastad a Bibliát.... szeresd felebarátodat, mint tenmagadat.... hat o csak értelmezte mindezt az Adrián.... ebből is látszik, hogy a szeretet határtalan... hat mi ez, ha nem a keresztény értékrendek követése..... Ja tudom, mert mar megtörtént a kinyilatkoztatás: magánügy
A keresztény értékek eme fáradhatatlan őrének be kéne aranyozni a farkát - de jó vastagon!
“Borkai mostantól hivatalosan is a nemzet portolója....”
szerintem akkor nincs kokárda
Dehogyis.... május elseje a szeretet ünnepe
szerintem meg márc 15 nem látod a kokárdát
Csak az irigység beszél belőled.... ez egy szép keresztény konzervatív családok éve ünnepség volt... hat hogy lehetne ennél szebben ünnepelni?
Párom kedvenc kutyafajtája, már értem miért kedveli
Heló röfik
Amikor fogalmad sincs hogy mit csinálsz, de benne vagy minden hülyeségben.
https://www.facebook.com/allat...
Csórikám...
Genetikai válasz a kéklámpára...a bevésődés megtörtént.
https://cdn.fishki.net/upload/...

Na, a hülye nigger gyerek.

:-)))))))))))))))))))