Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Te tojásaidat is eléggé ritkán süti a Nap, mégis jól elvagy !
Az én tojásaim sem bírják a hideget, ez már igaz!
múltkor valami dokumentumfilmnek nevezett valami azt mondta hogy azért haltak ki föld viszonylatban mert nem volt nap, hidegebb lett tojás nem kelt ki
a komodói varánusz az egyetlen kivétel, neki sikerült találni egy kis napfényes eget
Egy cickány évekig el éldegél a nagy böszme dínók hulláján, de fordítva ez már bajos.
Na meg a kis dögök a föld alatt könnyebben elbújnak vész esetén, a nagy dögök meg pofájukba kapták a lökéshullámot és az azzal járó szar időjárást.
Ugyan így a mélytengeri élőlények is elég jól védve vannak, főleg hogy jórészt azok is a felső vízrétegekből lehulló dögökkel táplálkoznak.
erről néztem egy doksi filmet valamikor, pont a nagy tömeg miatt volt a baj amíg egy dínónak mondjuk meg kell enni egy zolit és egy init/ nap addig egy gyík, meg egy kígyó elvan ha fél évig se zabál aztán utánna is jóval kevesebbel beéri De mondjuk ha nem hidegvérű hüllőkről beszélünk hanem emlősrő l egy mókusnak akkor is sokkal kevesebb energiabevitelre van szüksége. és ezt egy kipusztulóban lévű természetben még mindíg hamarébb el tudja látni, mint mondjuk egy olyan növényevő dínó akinek 3 lombkorona a napi tápanyagigénye
ebben annyi a hiba hogy hogy a faszba vészelték át a gyíkok a szárazföldi teknősök, meg a sok kibaszott kígyó
mert ha a nagynak nem volt kaja akkor a kicsi se húzhatta ki sok évig nélküle
lehet így volt már rég néztem erről valamit
Egy ekkora kavics mindenhol beinditana vulkanokat a tektonikus mozgasokkal.
pár évvel ezelőtt is volt valami vulkán b@szta az annyát azt hónapokig probléma volt. Néhány vulkán az egész bolygót gajdeszra tudná tenni ha elég sokáig tudna működni. A dinóknál szerintem simán csak a becsapódástól a levegőbe kerülő részecskék miatt kitakarta a napot és lett miatta egy rögtönzött jégkorszak. Bár a hipervulkánok pont ugyan ezt idéznék elő
Hát igen beszédes a koordináta vége Bár mamlas szerint ez teljesen természetes
Anno a dinoszauruszok egy oxigenben joval dusabb legkorben eltek, jott egy kavics, oszt par vulkan kitort miatta, most joval kisebb az oxigen szazalekos aranya.
Lehet hogy megint kitorne par vulkanocska es cseszhetnenk a CO hisztit?
Egyre jobban azt harsogja a tv is, hogy az utolsó 200 év iparosodása a jelen pillanatban meglévő klímahelyzetnek az okozója. Persze nem azt jelenti, hogy ami a tv-ben elhangzik az úgy is van, ettől függetlenül ezt én is így gondolom. A rosszabb, hogy már ennek a hatását a bőrünkön tapasztaljuk egy picsányi időintervalum alatt
"Azt vauzom, hogy a minta, amiről vannak adataink, pár 100 év, h" jégből vett minták alapján több SZÁZEZER évvel ezelőtti gázkoncentrációkat is meg tudják állapítani. Az iparosodás miatt az elmúlt időszakban rendkívül megnőtt a széndioxid, nitrogénoxid, metán koncentrációja.
Nem csak kicsit hülye, hanem ha már, akkor rendesen!!
És a szívás hogy túl messzire rakta a flexet
Rendőr megállítja a szőke nőt:
- Mondja hölgyem, maga ivott?
- Nem. Ivett.
Aztahuncutkurvahétszentségit!Rögtön felvenném hozzánk melózni!!!:-)
A lánctalp csap kihúzó is vagy 15 kiló , és a többi se magnézium ötvözet
szóval tuti melo egy ilyen szerviz.
te is
Te akkor megdöglesz...ennyi!
Én a +25 fokot szeretem, érezd jól magad kint pont +1 fok van!