Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne legyél már ilyen mulya: simán tiltsd le ha zavar. Három embert már én is kiiktattam, de a "kisöreg" a legutóbbi amnesztiában részesült nálam. Remélem jól fog viselkedni....
Egyszer írtál, hogy neked ne válaszoljak (mintha előírhatnád, hogy mit tehetek )
Ezzel szemben én megkérlek, hogy hanyagolj a szenilitásban megkopott, még meglévő szürkeállományod által keltett ingerek által kézi vezérlésre kényszerített értelmetlen klimpírozásod végtermékének látszó szövegeiddel.....
Nincs olyan hozzászólásod, mely mások számára értelmezhető....
Neked mi a végzettséged?
Bocs, de ha a szociban volt suliban titkár akkor lehet gyengébb mint egy konzervgyári....... .....nem vagyok nagy véleménnyel az akkori idők semmilyen funkcionáriusáról....
Ezek idióták nem bátrak de nem tudod megmagyarázni
Anyós a suliban volt titkár szóval nem az átlag 80-as iq-val rendelkező konzervgyár munkás. Aztán mégsem érti az egészet megy busszal az unokáját vigyázni meg a piac stbstb
Aztán 70 éves, nem egy kimondott harcigép felépítés
Mindig azt mondja erre a kis időre.....
Szóval a nyuggerek ilyenek, majd amikor 5-ből 2-3 kihal akkor kezdenek majd nagyon sírni hogy a szemét kormány stadiont épít kórház helyett
Te még a kollégádat sem engedheted ki, ne álmodozz ennyire vagy képes! Csattogtatod a műfogsorodat!
Egy hónapot kibírna mindenki, aki nem “bátor” az élet meg menne tovább...
közben köztéri kamerán lehetne adni, mint zombi reality show-t
Közel sem... én csak a “bátor” nyugdíjasokat engedném ki, hagy gyilkolják le egymást.... mi meg utána haladunk tovább...
Az utólsó 50 évből már elég pontos adatok vannak - sőt '90 óta már Excel formátumban is!
Usákok ezt csinálták meg a "fejlett" liberális nyugat ejrópa is, bár ők nem direkt, hanem mert agybetegek
Nagy úr a statisztika
75 év csak a nőknél. Ffi -10 2000 után javultunk csak fel, onnan a ffi már csak kb. -5 a nőhöz képest.
Igazából rosszul csinálja mindenki.... találkoztam olyan nyugdíjassal, aki arra volt büszke, hogy milyen bátor..
mi otthon maradunk a nem “bátor” nyugdíjasokkal együtt egy hónapig, minden “bátor” nyugdíjast kiküldünk, kórházakat meg bezárjuk előttük.... problem solved, nem szar be senki, élet megy tovább, nincs eü leterheltség, pénz nem fogy el, gazdaság kibírja, nyugdíjat nem kell többet fizetni a “bátraknak”....
Felfújják, hogy félj és ezáltal kevesebb ember fertőződjön meg.
Tény, hogy az influenzánál halálosabb vírus és leterheli az egészségügyet, de az is tény, hogy az elhunytak átlagéletkora 77 év.
Magyarországon a várható élettartam 75 év, szóval....
Nagyinak adtál ma már puszit ?
Nehogy már összeszarjátok magatokat, mert a média felfújja ezt az egész vírusfertőzéses dolgot! Én arra vagyok kíváncsi, mikor lesz kész az oltóanyag!!
Kedvem támadna benevezni .Komolyan tudnék tákolni ilyen verdát én is ,hatalmas poén. Mindig bírtam ilyen csóró sportot
Szerintem a hitázás annak a alapja ahogy gyerekként hajtottad a hintát , de hogy mennyit segít itt ebbe a formába az nem tudom .
Az hogy ugrabugrál a kocsin menet közben az mit segít vajon? Szerintem semmit. Alacsony sebességnél a tapadó súrlódás leküzdésére jó, de nagyobb tempónál már csak a légellenállást növel, ami itt döntő lehet a gördülési súrlódás mellett.
Ez nem, semmi.
Szuper itt készül a jövő F1-es konstruktőrei.