Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez pusztító
A szülészeten rettenetesen ideges az ifjú apa, már az ájulás kerülgeti:
Az orvos közölni akarja a jó hírt, de látja az apuka rettenetes állapotát és kérdi:
– Megkérdezhetem, hogy mi a probléma?
Az apuka feleli:
– A feleségemet álmomban a vörös hajú szomszédom kergette..
Mire az orvos szánakozva feleli:
– Uram, legyen erős! Utolérte!
A rendőrhöz odamegy egy kisfiú és megkérdezi tőle, hogy hány óra. A rendőr azt mondja:
- Fél tizenkettő.
- Akkor 12-kor kinyalhatja a seggem.
A gyerek elszalad, a rendőr utána. A következő utcasarkon találkozik a kollégájával.
- Hová rohansz? - kérdezi.
- Képzeld az a gyerek azt mondta, hogy 12-kor kinyalhatom a seggét.
A másik ránéz az órájára és azt mondja:
- Akkor hová sietsz annyira, még van huszonöt perced.
Kitartás, hamarosan vége!
Ugyanazt mondjuk csak én annyit tettem hozzá, hogy attól mert funkci volt (nahy eséllyel párttag is) semmivel nem kell nagyobb észt tulajdonítani neki mint egy segédmunkásnak sőt.
Nem párt titkár....
Csak simán titkár, rendelések beszámolók meg ezer féle egyéb dolog. Rendszer váltás után is ott volt jó sokáig.
Bár nem ez a lényeg, hanem hiába mondasz bármit ezek a vének leszarják mert azt hiszik hogy ők a legokosabbak
Nem titkon hanem fennen hangoztatva bízik abban, hogy nem éri baj, nem is értem, a melóhelyen és máshol is hallottam mintha egy kottából olvasnák az lett a duma, hogy a magyarnak ez meg se kottyan mert mi jobbak vagyunk..........mondjuk legyen igazuk.
Tőlem nem, de igyekszem ritkán kiröhögtetni magam miatta.....
A hiszti nagyon messze áll tőlem Bogyó bá
Nekem csak olyan van, ami számodra értelmezhetetlen... de ezen egy pillanatig nem tudok csodálkozni... copy-space mester
Akkor meg álljad a sors ütéseit, ne hisztizz!
Mindegyikü(n)k titkon abban bízik, hogy a baj csak másokkal történhet meg. A többieknek ez csak "futó (vagy tartós) kellemetlenség". Lásd Pipi nyavalygásait oldalak tucatjain keresztül....
Nekem csak kezdettségem van......ha már mindenképp meg kéne nevezni valamit akkor mondjuk antifunkcionárius.
A tiltás a gyengék fegyvere...
Ez tudat alatti önzés.... nem értik meg, hogy őket félti mindenki, ezért megy tönkre az ország.... ok meg bátrak... az öreg is előadta, hogy milyen bátor, meg hogy ő már élt eleget... azután megsértődött, mikor ajánlottam, hogy otthon kösse fel magát és meg van oldva...
"Nincs olyan hozzászólásod, mely mások számára értelmezhető."