Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem néztem utána, de a mainstream nem azt jelenti, hogy uralkodó felfogás valamilyen témában? Én úgy látom, hogy manapság már az az uralkodó felfogás amit Te írsz, még ugyan tanítják az előzőt is, de egyre inkább átveszi a helyét az az őstörténet amiről régebben is beszéltünk, nem tudom melyik az igaz nem voltam ott csak olvasom minden oldalon, hogy milyen bizonyítékokat tudnak az állításaik mellé felsorakoztatni.
Te nem segíted a családodat?
Sanyi! Ez a mai nap vicce! Köszi! :-)
Ma még bogyón is túltettél...
Azért nem árt némi kritikus szemlélet azon német tudósok faszán nevelkedett gondolkodóink művei kapcsán, akik kitalálták finnugor őstörténetünket. Fettich Nándor baromsága amit német nyelven publikált egy szlovák történésszel Álmos sírjáról már közel 50 éve bizonyítást nyert, hogy egy bődületes hülyeség. Szerinte lefejezték Álmost, hogy beleférjen a koporsóba...hát persze.
Ma már az a mainstream amit írsz.
A historiák szerint a magyarságnak is ilyen volt a vallása. Az "kiöregedett" vallási vezetöt (kende) feláldozták. Pl egyes források szerint Àlmost is feláldozták, vagy a Hold világ árokban megtalálat Àrpád maradványai mellett is ott volt a méregpohár...akit a téma méllyebben érdekel, sok elöadás van fent az elödeinkröl...persze nem olyan szájbarágos stilusban mint az ált isis tananyag, vagy a mainstream újságcikkek...
Ja, de az a törzs még mindig létezik.
Én hallottam olyan törzsről ahol a hülyéket áldozták fel.
Ott a pont. Nem is ertem a balfasz brigad miert tepi olyasmin a szajat amin nem tud valtoztatni. Ez itt egy vicc rovat igyhat:
Ortodox gyerek hazamegy az iskolabol es azt mondja apjanak:
Edesapam, a tanar azt mondta, hogy a penz nem boldogit!
- Az nem is fiam! Hanem a kamat!
Sose értettem minek kell a vicc topicba politikát vinni, akkor hetekig ömlik a kommentháboru
Na itt nincs helye a liberalizmusnak, vicc lehet és kész
De ha nem nyalod a nyugat seggét akkor a faszt tolják a szádba
Nézd meg Kuba mire jutott
Ha keményen fűteni is kellene nekik télen már kurvareg megfagyott volna a lakosság java része
Remélem nem a hazáját szétcseszö antallra gondolsz.....meg. a gyökér kunczera
Azt azért még hozzátenném,hogy pont nyugat-európa nem akarja hogy a kelet(vagyis a poszt-komcsi államok)felzárkózzanak.Egyszerűen nem érdekük.Illetve nem hogy nem érdekük,nekik egyenesen rossz lenne ha felzárkóznánk.Lehet itt bárki az elnök,jobb-bal,közép, tökmindegy.Ha lenne egy frankó párt,fasza hazafi elnökkel,aki csak az ország érdekeit nézné,és tolná az ország szekerét előre(jó-jó,tudom utópisztikus,) azt meg megbuktatnák külső erők.Mint ahogy annyi más helyen megtörtént ez már.
Ha egy picit objektívan visszanézed a történelmünket,mindig ez a szitu köszön vissza.A nyugat folyton szánkba hugyozott.Azért csak nyaljunk......
többek között..Mikor kérdöre vonták öket..90 után...hogy nem volt rendszerváltás...csak hatalom átmentés...Az volt a válsz...hogy tetszettek volna forradalmat csinálni...
Ez a gyönyörű ember is egy MSZMP-párttitkár gyereke... Az apuka természetesen privatizáció útján jutott bányához.
Meg a Magyarok nyilaitól
Akkor hajrá
Ezektől jobbak
Ez valami királyi dinasztia?
Ezt miböl gondolod???...Nem hiszek a pártokban...egyikben sem...Most akik közül lehetett választani...ök voltak a kevésbé rossz...A baloldaltól...mentsen meg bennünket a Jó Isten...
Salgótarjáni indiánok
Orsós family
Ezek Amerikai indiánok?
Remélem te nem ezeket?!
Mert feljövőben vannak erősen.
És Viktor szépen patronálja őket.