Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A halottakról hiányzott a hús.
És szted mit ettek 2 hónapig? Úgy, hogy a hidegben minden energiára szükségük volt...
Látod ez teljesen így van.....én sem hiszek senkinek és még annak sem aki nem hisz senkinek főleg magamnak nem hiszek meg különben is.
Ahogy korábban is írtam, ez az ott lévők elmondása. Ki tudja mi és mennyire igaz.
"A fedélzeten nagyon kevés élelem maradt: néhány tábla csokoládé, kevés ropogtatnivaló, néhány üveg bor. Ezeket igazságosan felosztották egymás között, de később a havat is felhasználták úgy, hogy a pilótaülésből készítettek melegítő edényt.

A szigorú szabályok ellenére az étel elfogyott, így egy sorsfordító döntést követően úgy határoztak, halott társaikat eszik meg. Azért sem volt könnyű ezt a döntést meghozni, mert a legtöbb halott vagy az osztálytársuk vagy családtagjuk, barátjuk volt. Mégis, ez volt az egyetlen lehetőségük a túlélésre.

Nando Parrado 2006-ban megjelent, Csoda az Alpokban című könyvében elmondja, olyan fokú éhség tört rájuk, hogy már a poggyászok bőrdarabkáit kezdték enni, nem volt más esélyük, hisz a köveken, az alumíniumon, a műanyagon és a jégen kívül semmi nem vette őket körül.
Végül mindenki beleegyezett a módszerbe, habár többen római katolikus vallásuk miatt az utolsókig kitartottak."

: http://24.hu/tudomany/2010/10/...
...ezt dobta ki elsőre a gugli.....
....ahogy írtam, akik beverték a fejüket. Vagy az éhség és még ki tudja mi miatt és miket haluztak be....
Akik ott voltak, látták és főleg tették és ették.....ők mondták......
Nem, de volt és még lehet ilyen és épp ezt írtam később, hogy ez a fejlődés is civilizációs, de ez időszakosan extrém helyzetekben visszafordulhat. itt most teoretikusan nézzük a dolgot.
Talán volt ott más ennivaló is....
A netpincér mindenhova szállít!
Ők mirelitet ettek... az nem volt büdös. Egyébként kiszámolva az időt, amit ott hédereltek a hegyen, kellett, hogy egyenek valamit. Nem, nem voltam ott, de elég sok olvasnivaló megjelent a témában.
Ott voltál, láttad?
Mert ez addig csak valaki(k) elmondása, akik beverték a fejüket.

Kevésbé étvágygerjesztő a véres (Büdös?) emberi hús...nyersen.
Az Andokban lezuhant repcsi túlélői is eszegettek egymásból - az nem az ókorban volt, ráadásul elég vallásos nép...de a szükség nagy úr.
Mire gondolsz?
Hogy majd a következő 5 éves tervben milyen jól megy majd nekünk?
Hogy nem vehettem magamnak PEZ cukorkát gyerekként, mert az a nyugati világ mételye?
Aha, az egymillió alkesz, a nyolcszázezer álroki, a sokszázezernyi cigány, az évekig tartó gyed-gyes árát azért meg kell fizetni valakinek.
Ja, az átlag 30+ évnyi munkaviszony után nyugdíjat ki ne hagyjam. A termelékenységet se, pláne a nyugatihoz képest, ha már az "európaival" arra lett célozva.
Szerintem a másik rendszer egyetlen jó dolga az volt hogy kivetített a nép elé egy olyan jövő képet amiért érdemes volt létezni
Most meg a félig üres poharat látja mindenki maga előtt
Nem hiányzik senkinek sem az ingyen szot üdülő meg az ingyen sör-virsli május 1-én. Ha van becsületes munkáért kapott rendes (európai) kereset, akkor mindenki meg tudja venni magának az óhajtott "szolgáltatásokat". Meg még sok minden egyebet is.
Szokások, de te nem eszel lárvát meg kutyahúst sem.
Pedig nem tiltott...
Eztetet mondom én is.
itt minden ember öntörvényű,egoista. Csak amikor hiányzik az ingyen szot üdülő meg az ingyen sör-virsli május 1-én, akkor - mivel azért néven nevezni a gyereket már nem meri a beszarija - akkor keres valamit, amivel az érzése szerint a legnagyobbat okádhatja a vélt ellensége felé.
Hosszútavon a spártai szelekció kifizetődő
Egyre betegebbek a gyerekek már az csodaszámba megy ha valamelyik semmire sem allergiás
Oersze én se örültem volna ha az enyémet odacsapják az asztal széléhez avval a felkiáltással hogy csináljátok másikat
Ókor...B+! Ha akkor megették egymást az emberek, akkor az most is rendben van? Jajj!!!
Akkor még nem igazán voltak okosak az emberek, hogy felfogják mit csinálnak. Az állati ösztön volt.
Ezzel a logikával szintén lehetne spártai módszerrel is szelektálni az újszülötteket!
Így van és ennek a folyamatos változtatása a civilizáció.
Amit teszünk minden csak egy kialakult szokás