Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért a gyors töltés terén egész nagy előre lépések történtek
Ha a kőolaj tényleg fogyó félben lenne akkor minden bizonnyal jobban fejlődne az egyéb hajtású autó fejlesztés
Mert tejes zacskót meg hasonló dolgokat lehet csinálni újra hasznosított műanyagból de üzemanyagot nem lehet újra hasznosítani ha már egyszer felhasználtak
Szóval ha étek a nagy olajos gecik látják a véget akkor lesz robbanás szeri fejlődés
Cseszheted amíg alapjaiban nem lesz más az akkutechnika és csak egyre nagyobb akkukkal meg egyre nagyobb teljesítményű töltőkkel próbálják elmosni a töltés hosszúságát addig csak drága játék lesz kamuökológusoknak.
Akinek kijön a matek az a taxis.Meg az olyan gazdagoknak akik mindennap lenyomják a baja-budaörs távot.
Megjegyzem ez is limitált mennyiségű ember.
Szóval azt mondod ID3 szoftverét sikerült már összekalapálni?
Én várom a csodát a Teslán kívül, de még nem jött meg.
Még a franciák is jobban értik a témát, ami elég ciki.
Azért a VW ellen ne fogadj túl nagy összegben. Gyere el egyszer Ingolstadtba, nem 2db E-Tron szaladgál itt. Biztos vagyok benne, hogy magyarországon is van már pár darab, csak valahogy neked, mint Tesla-hívő MUSK-Fannak valamiért becsípődött, hogy a VW/Audi mennyire bebukott az ID3-mal...
Ha körülnézel a hiteden kívüli világban is, láthatsz "csodát"
Mondom mindezt annak fényében, hogy villanyszerelőként nem hiszek abban, hogy a Villanyautózásnak a jelenlegi megoldás lenne a végleges jövője.

https://www.audi.de/de/brand/d...
https://www.motortrend.com/new...
Nem, a hülyeség biztos, az hogy a világegyetem végtelen, abban nem vagyok teljesen.
Nem a spacex megcsináltam amit én mondtam, te meg még mindig szándékosan mellébeszélsz
Tippelni viszont rosszul tippelsz, én ezt a problémát szimplán másként látom.
Várjál ezek még mindig le vannak maradva hozzád képest, te egy mobillal megcsinálod amit a space x-es fiúk a Dragon kapszulában 3 FCC számítógéppel meg 18 alrendszerrel amit mind külön pc vezérel, plusz a kapszulát az űrbe juttató Falcon9-es rakéta 30 számítógéppel..amik x/86-osak oldanak meg. Ilyen x/86-os van a mobilodban is? Írd meg már nekik a kínai rc cucc linkjét, egy csomó pénzt meg tudnának spórolni vele. Amit te látsz 3 táblagép az nem visz fel az űrbe a kapszulát, mert azt a Falcon9 csinálja. Én mondom neked, a mobiloddal ne indulj az űrbe
Igen, én is erre tippeltem hogy szándékosan adod a hülyét
"mérnökök százai nem fognak újat fejleszteni, mert míg telefonból milliókat adnak el, ezekből jó ha ezret, í" Így igaz Laci!! Allah növessze hosszúra és keményre, meg minden ilyen finomságok!! Süt a Nap ezerrel, és remek idő van, de még nincs nagy hőség!
Ez pont így van. Ennyire ellentmondásos ostobaság ez az ipar.
Inkább alá pakolnak még pár tonna hidrogént a rakétának, csak ne kelljen átrágnia magát a bürokrácián a mérnöknek.
Ezért van az hogy az SLS rakétát 20év alatt nem tudták befejezni, sokszorosan túllépték a keretet, míg a SpaceX sokkal jobbat csinált pár év alatt, mert azok a papírgyártás helyett tényleg dolgoznak, és ezért nem sikerült a VW-nak egy rendes villanyautót összecsapnia a 100 éves tapasztaltával még mindig.
Hidd el értem mit írsz
Nem akarnak újat fejleszteni és kilónként közel 100.000 dollár költséget csökkenteni. Tehát ha a te 5 grammos lapkáddal repülnének akkor az a repülésenként megspórolt 1-2 millió dollár az nem tétel Szerintem az okfejtésed önmagának mond ellent. Az eszközök készen állnak, ahogy elmondtad, ezt összerakni még te is megtudnád, akkor miért több kilós központi egységekkel repülnének, nincs aki összerakja nekik? Hidd el, megvan az oka annak, hogy nem telefon méretű egy dolog amivel a világűrbe repülnek.
Én is erre tippelek, hogy kell egy x tervezési távolság az elemeknél és a sokszoros túlbiztosítás, különben épelméjű ember nem ülne fel egyikre sem.
igen főleg egy jó Windows progival garantált a kék halál minden tekintetben
I9-re biztos van pénz szerintem egy csomó pc laptop evvel meg már. Ha a vasútnál x évente van csere akkor ott is
De egy komplett repülés irányítású rendszert azért át tervezni hogy ne a 486-al menjen hanem az i9-el értelmetlen ha a 486 is bőven elég nekik
Szerintem
De lehet nem így van
A 486 processzor kb a legkevesebb ideig gyártott cucc volt
Állítólag minden lett csak fasza nem Legalábbis a 386 után
Utána kurva gyors Pentium lett
Nem ások,ebben a baszott száraz kemény szikkadt talajban.Kémiai és biológiai megoldások vannak.
- Igazad van.
- Neked is igazad van.
- De hát mester! Olyan nincs hogy mindenkinek igaza van!
- Valóban. Neked is igazad van.
Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nekem van igazam. A legújabb űrhajók mobiltelefon processzorral mennek
Na mindegy. Ha akarnád, érthetnéd.
Zoli, nem az? Mindig azzal fenyeget mindenkit hogy fusiban elássa a hátsó kertben
Nekem is ez a bajom. Ahogy öregszem úgy először nem tudtam leolvasni az SMD-ről a számokat, aztán most már az SMD-t sem látom, pár év és én is az elektroncsövekért fogok rajongani
Nem. Pont azt mondom hogy mérnökök százai nem fognak újat fejleszteni, mert míg telefonból milliókat adnak el, ezekből jó ha ezret, így nem térül meg olyan gyorsan a fejlesztési költség. Ezen felül kézzel rakják össze, a kis példányszám miatt, így kisebb az integráltsági fok.