Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szakállas királylányt - akit ledajált dújó dója dajálója - kihagytad, kinek lenne kedve megcsinálni egy szakállas férfit néhány tévés celeben, vagy sztájliszton kívül?
A pia nyomorba dönt, a pina mégnagyobba, a pöritől meg dagadt leszel, és magas lesz a vérnyomásod
Ezért van, hogy a jóakaróink új divatot teremtenének: cukormentes üdítő és bubimentes ásványvíz, farok nyalogatása, kóser kaja. Csak jót akarnak nekünk.
Nem, ő úgy gondolta, hogy ezért a pénzért hárman vigyáznak rá, és közben lemossák!
Nem utolsó szempont: legyen hol legyen kivel, és legyen mivel! Majd megtudjátok így "70 körül!
Nem 70,még csak 69,nem?a 69 is a pinához köthető.
Jöjjön,jöjjön,csak legyen hol!
Na igen, az Ember így 70 évesen már inkább csak beszélget az ilyesmi dolgokról, hogy a B.szás jöjjön rátok, de hamar!
Igen a három P-s! Pina, pia, pöri!
Jó reggelt! Inkább beszéljünk a pináról, vagy a motorozásról. Az sokkal jobb mint a politika!
Szevasz! Nem kenyerem a politika inkább pont az ellenkezője. Erre az évre elég is volt ennyi.
Én csak azt tudom, :Aki a saját pofájának nem tud parancsolni, hogy ne zabáljon mint az állat, az másoknak mire fel merészelne??!
Már megint "politikus"-ozol!?? Szép jó reggelt! Nem ilyen szrt, mint ez a mai! Be van borulva de még nem esik. Azt mondták, :Fel, vagy leszakadozik a felhőzet!
O1G ennyi. Má tudom mit jelent.
Nem hinnem hogy ez volt a kivalto ok,egyszeruen a nagy ures ter es a tomegkozlekedesi csomopont jo hely volt,az onkori meg anno csoro volt,kocsi meg keves.
Ingyér parkoló nem pénz a toll és vaj kereskedőknek. (tolvaj)
Valahol ott volt a hiba hogy a meglevo tomegkozlekedesi csomopontoknal allo nagy parkolokat anno plazaknak adtak el es nem letesitettek ujakat.
De az ott van hogy a jelenlegi döntés jó. És nyilván nem írtad volna ha nem a kari geri ül ott.
Na ebben most pont semmi Fidesz becsmérlés nem volt. Nagyvárosi probléma szerte a világban: túl sok az autó, és mindenki azzal akar járni még ott is, ahol erre volna más lehetősége (tömegközlekedés) is. Magunkat (és egymást) szopatjuk vele.
Tipikus csőlátás! Amit nem a fidesz csinál az csak jó lehet és fordítva. Nagyon gáz.
Amugy Tájfölfön nem jár senki gyalog. Robogo, bringa ( elvétve), motor, tuktuk, taxi....de ott nincs járda!!! sok helyen. Minket hülyé néztek, hogy gyalogoltunk szinte mindenhova a 2 pici gyerekkel...
Az èv vicce:
"Félóráért szívesen fizetnék 100-150-200 forintot, ha cserébe nem másfél kilométerről kellene begyalogolnom egy hivatalba vagy orvosi rendelőbe."
Most már értem Feri elakarja titkolni tudást , azért nem ivót vele
http://youtu.be/c9PdUE94lEw
Ja a sor3om fityesz orange turbónak.