Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az-az
Mer' mennek mint a zállatok!
Aki sátor tetején lakik annak Sátoraljaújhely.
Pillanatok alatt fejben kiszámoltam az egyenleteket.
De miért az orrodba dugtad? Attól nem fog állni.
nekem mindig bedugult az orrom tőle
ellenben akkor is van kedve hozzá az embernek amikor nincs kedve hozzá
idegenben azért ad némi biztonságérzetet
a mostaniak észrevehetetlen cuccok, a régi viagrát bevetted és akkor is állt ha parlamenti közvetítést nézett az ember
Igen: gipsznek hívják. Ha egyszer véletlenül feláll, akkor rögzíteni kell ezt az állapotot.
már régóta van rá gyógyszer
a nap vicce: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/f_100/ford_f_100_4_8_v8_automata_big_block_stepside-15976006
Huhh,ez egy házzal arrébb kell.
A legtöbb motorgumis pár hónapos lesz,mind az R17 mind a revolutionmotor.Talán még a kékhold is.A többit nem ismerem.
ezért kellene ügyfélparkoló meg dolgozói parkoló
és vissza is kanyarodtunk oda hogy 40+ éves lemaradást kellene behozni, amit szinte lehetetlen, főleg pénz nélkül.......
Csak azt nem értem hogy a legfontosabb idolodnak nincs jogsija,biciklivel jár,faszé nem követed a lenini úton te is biciklivel......................kanárinak öltözve.
Féreérteni teccik,bogyó meg van győződve hogy csak neki van igaza.És tényleg csak jótakar.Nomeg nem ismeri be hogy balos,hanem liberális.
Ami gyakorlati szinten nem létező véleményülönbséget takar.
Csak az jó amit ő mond.Más meg akasztófára való.
Ebben mondjuk tényleg liberális.
"Maraggyá' má'!"
Soha nem árt egy kis testmozgás, ne bálnának nézzetek ki!
De hadd kötekedjek már egy cseppet??! Nem tudok nyugodtan aludni, ha még ezt sem lehet! "Elnííízíííst", mennem kőőő!
Te csak ne kötekedjél! Itt most rögeszmét cserélünk arról, hogy zsúfolt helyeken van-e értelme a fizetős parkolásnak. Jelentem: csak ott van!
Álljon meg a Menet, mert fasza van a menyasszonynak!!! "nem szoknya, reverenda! Ugye mondtam!!" Még szerencse, hogy nem hülyeségekről , hiábavalóságokról , hanem a motorokról beszélgetünk! Még jó, hogy bele nem léptünk!
Nem másfél kilométerre mennék kocsival (kb. 3-4-10, és a bevásárlásokat is akkor szoktam elintézni, nem külön alkalmakkor), hanem mondjuk a szakorvosi rendelőtől másfél kilométerre tudom letenni a kocsit - mert ott van szabad parkolóhely.

Ha fizetős lenne, akkor mindenki csak a legszükségesebb ideig használná - és nem ott tárolná egész nap.

Vagy pl. az említett kormányhivatal ügyfélparkolóját a 9-10 saját alkalmazott kocsija foglalja egész nap, így legalább 100 ügyfélnek kell egy nap sokkal messzebbről gyalogolnia.
Nekem (!!!) az a vicces, hogy 1.5 km- re autoval mész...és közben màsokat biràlsz. Az aktakukac keljen 2 òràval koràbban, menjen inkàbb gyalog, vigye a karjàn, nyakàba oviba isibe a gyereket, és ugyan ezt hazafele esetleg megtoldva még az esti bevàsàrlo szatyorral... csak hogy màsnak aki köpésnyire lakik legyen egy héten/ honapban egyszer parkolohelye. Isten làtja lelkem én ha ott dolgoznék megtenném " értetek" !

(((Piciny, màsok szàmàra nem mérvadò véleményem szerint ez a gyökere a baloldali "gondolkodasnak". Hozzàértés nélkül, maga érdekeit elötérbe helyezve alkot döntést, véleményt, stb...)))
Nem tudom mi ebben a vicces: pl. a helyi kormányhivatal mögötti "ügyfélparkolóban" nem az ügyüket intézni vágyó honpolgárok autói cserélődnek fél óránként, hanem a helyi aktakukacok sz@rjai foglalják egész nap. Mozdulatlanul a teljes nyitvatartási idő alatt.
Nem marad más akkor mint a raccing babetta.