Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehat ha nem irom evidens hogy szemet disznotapot kene ennem mint te?
Hat nem, nem te vagyok.
Baszki te a.földkerekség legigénytelenebb figurája vagy ugy hogy tele vagy lével.és élhetnél minöségi életet minöségi kajával
Hany Istók
nem írtad, hogy mihez akartad így marad a sültkrumpli ahhoz meg zacskósat vegyél ne hálósat
De a lényeg, hogy ne ültesvesd
fasz tuggya a piacon mennyi az tuti ha sültkrumpli kell nálunk előkerül a zacskós. és tényleg qrva jó. Olcsóbb nem olcsóbb ki a faszt érdekel megspórolsz egy halom időt 100 szor hamarabb elkészül ezt sütni is alig kell szinte pikk-pakk lehet tolni az arcba befele
Felolem, de en nem sultkrumplihoz akarom a halosat, te ló.
Igyekszem is kerülni. sajnos annak nem.sok köze.van a krumplihoz. De hát ha azt választja az ember akkor azt kell.megenni.
azt írtam, hogy fagyasztott hasábot kell venni sültkrumplinak te sültkrumpli
A fyasztott elosutott cuccot?
Az jobb mint a melegszendvics pizzanak csufolva.
bármelyik kifőzdében gyors kajáldában ilyet kapsz Nem baszakodik már senki a krumpival inkább vesz még 2 fagyasztót. Én nagyon szeretem sokkal jobb, mint amivel otthon elkínlódik az ember.
igazából a krumplihoz is érteni kellene. Elméletileg vannak fajták amik kimondott sütéshez jók, vannak amik főzéshez meg vannak amik takarmánynak is majdnem silány.
sok sok éve amikor még pesten melóztam akkor talán a sparból hozott munkatársam ilyen 2.5 kilós zacsiban egész olcsón fagyasztott hasáb burgonyát
aztán egyszer nem volt vett egy 5 kilós hálóval és rájöttünk hogy semmivel se volt olcsóbb, mert mire meg lett pucolva kb ugyanott voltunk
gondolom a piacos krumpli olcsóbb mint a multiban árult, avval lehet más az arány
Majd átfőzi és kész
Ja, oszt ha petrezselymes krumpli kell, vagy rakottkrumlihoz akkor sokra megyek a fagyasztott hasabbal te melegszendvics guru.
Az új párod már megvan Néhány hét és teljesen össze fogtok illeni
Az meg nem pizza, hanem hányás.
De az nem is.krumpli.......mondjuk neked tökmindegy a pizza.mellé pont jo
kínlódjon vele aki akar a fagyasztott hasábot kell venni sültkrumpinak aszt kész
Fura mód még jó is Aztán nem kell hámozni, meg hasábra vágni 10 perc oszt kész
Lattam cigiző majmot.
A mostaninal jobban?
Most is ki vagy szörösödve.......ezt hová lehet fokozni?
a banán jobb a sörtől
de hátha a cigi is elmúlna
Hosszabbak lesznek a kezeim és teljesen kiszőrösödök.
Jo, hat ezentul argus helyett banánt vesz a lidliben, mas szignifikans valtozas varható?
Kösz.

Vagy kezdödő agyiérelzáródás