Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyi erővel lehet török ős is mert egy csomó onnan származó dns részlet is van bennünk, 150 évig szórták a magot nálunk is
de a tatárok is vagy megölték vagy megdugták az emberi formával rendelkezőek
plusz elég jelentős betelepítési akciók is voltak felénk
szóval a dns alapján nem könnyű megtalálni honnan is jöttünk, a nyelv meg ismét nem egyszerű mert sokat változik
emiatt bárki mondhat bármit mi elhisszük
Soha nem mondta senki, hogy a finnektől származunk hanem csak nyelvi rokonság van ami miatt feltételezhető valami közös ős. De hát van bőven választék már csak itt a fórumon is, mongolok, vikingek és nemsokára a szíriusz is előkerül amire személy szerint szavaznék mert kizárt, hogy egy ilyen homogén és világesze nép aki egyetlen ősapáig ( tényleg, ki volt az ősmutti vagy a fater unalmában kirázta oszt jó volt a talaj csepelen és kikeltünk?) vezeti vissza magát a földről származzon.
Mi van a náciakkal?
mostanában nincs infóm de karácsony körül egy svédországban élő-dolgozó ismerős azt mondta semmi felhajtás nincs mindenki úgy él és dolgozik mint 2 éve
(múlt év) tavasszal volt ott is felhajtás pontokat festegettek a pénztárak előtt, de ez már addigra lekopott
szarik mindenki mindenre él és virul
neki jobban hiszek mint amit a média ír
hogy most mi a helyzet nem tudom annyira nem haver hogy írogassunk egymásnak, de ha megtudok valamit majd leírom

angliában unokatesóm van kint ott semmi extra nincs, mondjuk amikor a múltkori hullámnál azt mondogatta a média nagyon nagy a baj minden kórház fullon van ott akkor kórházi dolgozók egy része is otthon ültek(80%-os munkabérért) mert nem volt munkájuk, ugyanúgy mint unokatesómnak aki bölcsődében dolgozott

szóval amit ez-az leír nem feltétlen igaz, még akkor is ha jelentős a valóságtartama, sokkal durvább dolgokat lehet írni ugyanarról mint a félig teli-félig üres pohár
Erre mondhatjuk hogy ügyes! Azt szamokkal valo büvèszkedèst is megemlitettem mit igen manipulativ dolgot...
úgy tudom ez a finn-ugor népcsaládosdi ez megdőlt egy ideje, bár az írásodból ítélve ezt te is így sejted
Valamikor qrva rég láttam egy ilyen doksi filmet szerűt mintha abból rémlene, hogy valahonnan mongoliából kezdtünk el vándorolni. Aztán ki is mentek oda szétnézni riportot készíteni ahol ilyen elszigetelt falvakban még használtak ősi magyar szavakat
Azért egy megyei 3 csoportos meccsen nem sokan doppingolnak
Felsőbb szinteken gyakoribb
Altalaban sziv, vagy spontan pneumothorax az ok
A svéd modell, mármint a csúsztatott statisztika nagyon elmés dolog, ezt felénk szándékos adathamisításnak hívnák, míg náluk ez az adatgyűjtés modellje. Konkrétan az történik, hogy napi halálozási adatot közölnek...ami idővel visszatekintve a sokszorosa a jelentettnek, így a saját adataik szerint amit publikálnak csökken a halálozás, míg ugyanazt az időpontot utólag megtekintve éppenhogy nől a halálozás...https://ourworldindata.org/cov... tömören fogalmazva behazudnak egy adatot...ami visszanézve a sokszorosa, ezért pillanatnyilag minden oké náluk, csak valójában nem.
nem a finnektől, ahogy a sógik meg a nácik nekünk kitalálták?
mintha mongoloktól származnánk talán
gondolom a dopping miatt . 20 éves gyerekek szívleállása stb-ről lehet hallani ilyenkor. tényleg volt néhány élsportoló halál. Szerjntem 0-ra merítik a szervezetüket és ezt nem jelzi a szervezet számukra. Én simán elfáradok azt megállok meg minden átlag embernek így védekezik a szervezete a túlhajtás ellen
egyáltalán mit jelent
En altalaban kerdojeleztem meg.
Az az eletvitellel vaninkabb osszefuggesben.
"Ezzel" kezdtem, hogy egeszseges etrendet , vitaminokkat kene az arcunkba tolni az inmunrendszer tuningolasara, meg sok mast is megkedojeleztem, te ebbol egyet ragadtal ki...
Nem pontosan emlekszem ra, de sved +5 , angol +15%, volt ami azert nem hibahatar a tulhalalozasnal...
Na mindegy, elfogyott a popcorn-om...mara ennyi.
De, foglalkoztak ezzel ott ahol vannak nagyobb más populációk, dél és közép-amerikában a kevert és latino lakosságnál súlyosabbak az esetek északon meg a feketékre írták ezt persze nem biztos, hogy igaz csak pár cikkben előfordult.
Nyilvan az etrend, az eletvitel is lehet befolyasolo tenyezo.
De en pont ezt nem latom sehol, hogy valaki erre keresne valaszt. De hogy biztosan van kulonbseg meg ha gyakorlatilag elhanyagolhato is, az szerintem biztos.
Eppen ezert kar hivatkozni arra, hogy bezzeg a xxxxxxxx nemzet.
Csak az elejen lehetett rajuk hivatkozni, elrettento peldakent ?
Mi van akkor, ha inkabb esetlegesen jobb egeszsegi allapotnak orvend a sved lakossag, jobb allapotban van az EÜ rendszere, mint a chip zabalo angol , szinten haldoklo Angol eü (NHCS) rendszerevel?
Amugy magyarok genallomanya komoly mertekben " tartalmaz pl viking geneket (is).
De ha ez fontos lenne akkor az europai nemzetek szamait miert nem ilyen bontasban hozzak pl a halalozas tekinteteben? Akkor ossze lehet hasonlitani a kortet almaval?
De en nem allitok semmit, csak kerdezek, mint meg egy paran. Mert picit analitikusabb gondolkodasnal, meg mas forrasokbol valo tajekozodasnal, nem tunnek annyira egyertelmunek a szankciok.
Amugy a mai napig a vilag szamos pontjan ertelmetlen haborukban halnak meg egeszseges emberek, egyes erdekcsoportok gazdasagi erdekei miatt, az teljesen elfogadott dolog. Ez a fajta haboru az lathatatlan ellenseggel miben kulonbozik attol?
A sok virológus elmondhatná, hogy van-e bizonyítva (vagy az ellenkezője) az, hogy a rasszok egymáshoz képest hogyan reagálnak a vírusra?
Tehát a északi, nordikus és egy mondjuk nigger, vagy egy mongoloid?
(Most mindenkit kérek, hogy a nagyrassz és a rassz közötti különbségbe ne kössön bele!)

Mert amíg ilyent nem látok, akkor kár a svédekre hivatkozni...
akinek nem volt különösebb gondja kb mind túlélte, ismerek olyan 70+ évest is aki túlélte a kórházas bulit
gyenge meg nem nagyon tud dolgozni (lóval végzett eddig munkát) de mozog és szép lassan javul
Azért ott is van furcsaság bőven......
Minden egészséges ember meg fog halni egyszer - csak a Covidtól hamarabb.
Az! Egy onallo gondolatot nem lehet olvasni toled, de ami meg rosszabb , hogy tolod masok szajaba a brèt, ha kivacsiak ra ha nem...