Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert te csak a számodra érthetőeket fogadod el?
De nem is kell értened, simán csak fogadd el, hogy vannak olyanok, akiknek az nem érv, hogy nem szokás, nem illik.
engem semmi sem zavar
csak nem értem ezekeket a dolgokat
És ez téged zavar? Én nem bántottalak...
ez azért nem kicsit fasiszta szemlélet
A létük.
de mi zavar bennük?
gyereked remélem nem lesz buzi mert akkor azt is el kellene ásnod
egy ismerősöm az konkrétan elbujdosott mikor kiderült hogy buzi a gyereke, nem is értem hogy érhette meglepetésként mert az már 5 évesen úgy viselkedett mint a lányok
Ne keverd ide a zenéjét, ami amúgy tényleg szar.
De nem a ratyi elton john (nemecsek ernő) zavar, hanem általában a buzik. És kérlek, ne írd le 123. alkalommal: "...és ha a te gyereked lenne...?"
de miért fáj hogy ez a johhy gyerek seggekben turkál?
emiatt szarabbul zenél vagy emiatt dobálja az ablakod minden éjjel apró kaviccsal?
Ini, te vázoltad fel azt az értékrendet, ami olyan, hogy csak akkor ítéljek meg valamit-valakit negatívan, ha nekem fáj.
Tessék.
azért egy gázkamra tulajt szerintem nem egy mondatban kell emlegetni egy fartúróval

én nem kedvelem a buzikat mert furák, de nincs gondom velük, amíg elvannak magukban hol érdekel engem ki seggében turkálnak
azért ez az elton gyerek nem nem egy natúr kis buzi, állítólag jó zenéket csinál, nekem nem jön be a stílus de sokak szerint fasza

amúgy ez a buzi utálat még mindig a komcsi korszak csökevénye.....
Sorolhatnék ezer példát, de vitaindítónak csak annyit írok, hogy annyira zavar, mint a ma élőket a Dolfi bácsi.
Pont azt írom mint te, amíg nem téged vagoníroznak be, addig mit érdekel, mit csinált?
amíg nem a te segged felé támad kivont karddal mit zavar téged?
Buzeráns sutyerák, angol fartúró köcsög.