Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az amerikai, a francia meg a roma beszélgetnek a nőkről..azt mondja az amcsi
-Ej, amikor az asszony felpattan a lóra otthon nálunk Texasban, szinte leér a lába..node nem azért mert felénk annyira kicsik a lovak, hanem mer a lányok combja olyan hosszú.
Megszólal a francia..
- Amikor én a két markomba kapom az asszony derekát Párizsban, az ujjaim körbe érik azt..node nem azért mert annyira lapát kezem van, hanem mert felénk annyira darázs derekúak a nők..
Megszólal a roma..
Amikor én felkelek és ráverek az asszony fenekére, az meg elkezd remegni, még akkor is remeg mikor hazaérek a munkából..node nem azért mert annyira hájas a feneke..hanem mert annyira rövid a munkaidőm..
Felszáll a cowboy a vonatra és beül egy dáma mellé a kocsijába..
- Hallja csak ez mégiscsak túlzás uram, magukról cowboyokról mindenféle vad dolgok terjednek, hogy birkákat, teheneket meg csirkéket erőszakolnak
- Hölgyem, visít fel röhögve a cowboy, ilyen baromságot már rég nem hallottam..méghogy csirkét.
Nem, realista.
ez beteg.
Hogy kezdte a hóhér?
Gyerekfejjel.
A világszép királykisasszony férjet keres, aki minden kívánságát teljesíteni tudja, aki kudarcot vall, azt azonnal lefejezteti
Meghallja mindezt a tehénpásztor, aki bebocsátást nyer a palotába, ahol a kertben ott várja már a királylány...
- Idefigyelj paraszt, itt az aranygyűrűm, a kerti tó tele krokodilokkal, beledobom a gyűrűt és ha tényleg bátor vagy add a kezembe..
A tehénpásztor nem gondolkodott sokat, a kezébe adta..és azóta is boldogan élnek ha meg nem haltak.
"- Na de doktor úr! Ez nem az a lyuk ahova a hőmérőt kell dugni!
- Nyugalom asszonyom, ez nem is a hőmérő!"

Íreknél eltéved a fiatal turista és egy faluban, odamegy egy bácsihoz.
- Adjon isten, én kicsi John vagyok, eltévedtem, hogy szólíthatom kendet?
Az öreg irtózatos dühbe gurul, elkezd kiabálni a megrémült fickóval
- Látod ezeket a házakat itt mögöttem, ezeket mind én építettem a saját kezemmel..
- Értem, akkor magát itt a kőműves...
- Dehogy, egy francokat, látod fiam ott azt a hatalmas fa templomot, na azt is én építettem a saját kezemmel..
- Aha, akkor csak úgy hívhatják, hogy az ács...
- Dehogy, ne beszélj itt hülyeséget fiam, viszont fiatal koromban megbasztam egy birkát...
"Egy nő eltéved az erdőben, és talákozik a farkassal. A farkas azt mondja
- Kivezetlek az erdőből, ha utána kérhetek tőled három dolgot.
- Kettőt! - alkudozik a nő.
- Na jól van, legyen kettő - mondja a farkas. - Fogd meg a farkam, és kivezetlek innen.
Amikor kiérnek az erdőből, a farkas megszólal
- Az első kívánságom, hogy csókolj meg.
A nő nagy undorodva megcsókolja a farkast. Amint megteszi, gyönyörű szép férfi lesz belőle.
- Mi legyen a második kívánság? - kérdezi fellelkesülve a nő.
- Az, hogy engedd el a farkam."
Ajánlatos is, bár elsőre nem látszik, de ezek mind tépőfogak..
!nkább messzire elkerülném!
Igazi görbe tükröt állít..egy görbe
Ne mond, hogy nem adnál neki egy kis aprót?..hogy ne nevessen
Ezt a fogatlan primitiv jószágot hol találtad??
Szerintem meg nem ez nem quadro copter, hanem penta copter