Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És én milyen fajta vagyok ?
észkérdés te nagyon hülye vagy fiam A diktatúráról volt szó, te meg azt ismételgeted amit 6 elemiben tanultál
Hogy az rossz. Igen ha rossz a vezető és tanácsadói akkor rossz. Akkor látunk csaucseszku féléket, ilyenből alakul ki az észak korea.
Ha hiszed ha nem jelen pillanatban nálunk is diktatúra van Hiába hívják demokráciának 3 ciklus óta nincsenek meg a pillérei.
Azt szarul élsz? Nem azt mondom, hogy nem élhetnénk jobban de nem a küszöböt rágjuk, meg ki se szűrnek egy ilyen közösségi oldalról ennyi baromság után sem amit összezagyválsz Pedig ma magyaraországon egy ember irányit mi ez ha nem diktatúra
ezt most mi az anyád büdös picsájának nekem tetted fel te majom én alapból rasszista vagyok te fasz
Én nem szeretem a cigányokat így a te fajtádat sem
Ja és majd akkor tapsikol ennek https://www.vadhajtasok.hu/201...
Te a észkérdést ne firtasd mer úgy töltőtél meg féloldalt legutóbb is ,hogy azzal nem dicsekednék . Egy barátomnak mutattam a hülyeséged ők meg kőrbe adták egymásközt most kb 8-9 ember nevet rajtad amilyen barosságokat írsz . Csak hogy bizonyítsam a te észbeli képességedet "Megfigyelvve most vagy bazmeg, tapsolni meg most tapsolsz " 1 : Meg figyelve nem csak most vagyok ,ha nem legalább 3 generációval visszamenőleg is de ki tudja lehet hogy még többel. És gyanítom még unokám unokáját is figyelni fogják . 2 A diktatúra ott kezdődik hogy kötelező tapsolói ha akarsz ha nem . Engem nem kötelez semmi senki . És téged ?????????? Nyíltan nem tapsolsz ért hátrányos megkülönböztetés ??????? Nem kapsz kenyeret nem mehetsz horgászni tönkre ment a életed ????????? És ha így lenne kényszerítenek hogy ezen a szar helyen legyél vagy próbálhatsz máshol is szerencsét ,boldogulni , élni. ?????? Áruld már el nekem te nagy eszű
azt en is neztem,meg a ratyiribi feltett egy nemetben elo mt09 es ipset,azok se 600 euros ingatlanokrol irnak.
Szoval ez ugyanolyan mint itt.Terulet,igeny es szerencse kerdese ki mit talal.
De en altalanosnak ezt az 1000-1500 at hamoztam ki az infokbol.
Szembe szomszédom is elment Ausztriába melózni tíz évvel ezelőtt (a családja itthon maradt, azóta el is váltak), és egy év múlva egy kb. 5 éves (később kiderült: hitelből vett) Mazda 6 kombival jött haza, a 20 éves Fiat Stilo-ja után. Virított hogy milyen jól él, aztán kiderült hogy egy 2 szobás lakást bérel - 2 románnal és egy pakisztánival együtt.

Aztán csak bejött neki az élet: elvett valami öreg osztrák spinét, ahhoz költözött, teljesen új életet kezdett. A 3 itthon hagyott gyerekéből 2 felnőtt azóta, már csak a 11 éves kislány után fizet gyerektartást.
Aki ingázik nap mint nap a környékünkről labacékhoz, az meg elautózik havi 120-150 papírt plusz ugye az egyéb kocsifutási költségek ez sem kevés, na meg az elb@szott idő rá.
Volt valami emberke aki elment a KTM gyárba dolgozni. Az is írt érdekességeket a külföldi dolgokról
A szállás kérdés eleinte nem volt egyszerű. Szerintem sokan feladták volna az első hónapokban
Annyi legfeljebb Berlinben vagy ha luxi a lakás, öcsémék 1 kétszobást 600+villanyszámláért béreltek augsburgban, idén 1 kétszintes házrészt 3 szoba+ nagy nappalist vettek ki 1200+villanyért, de szerintem feleslegesen és ketten kb 4000-et keresnek. Nincs kolbikerítés meg ilyenek csak nyugalom és folyamatosan növekvő megtakarítás, nekem mondjuk nem jött be így még nem megyek, nem mondom, hogy szükség esetén nem tenném.
azt te hogy haladsz a skodával
ja az se mindegy, hogy rögtön kicsöngetsz 1500-at csak azért, hogy lakj. Nincs kolbászból sehol a kerítés
Igen annak azt jelenti akinek csak annyi esze van mint neked
Megfigyelvve most vagy bazmeg, tapsolni meg most tapsolsz
"A saját kezükkel nem találják meg a seggüket " Nem érdekes, lófsz bele!
milyen igényes munka: https://www.facebook.com/stree...
van azért különbség, nem mindegy 500 vagy 3000 euro a minimálbér azonos kaja árak mellett.
Munkahelyi értékelés
Az éves teljesítményértékelés keretében a HR vezető egy leírást kért Tóth Béla munkatársról annak főnökétől.
Tóth Béla, az asszisztensem mindig
keményen dolgozik az irodájában. Béla függetlenül dolgozik, nem
pazarolja a cég idejét azzal, hogy a kollégákkal beszélget. Béla soha nem
tagadja meg másoktól a segítséget, és mindig
időre fejezi be a kiadott munkát. Bélánk gyakran sok időt tölt az
elkészítendő munkájával, hogy befejezze azt, néha folytatja az
ebédszünetben. Béla egy olyan személyiség, hogy abszolút nincs
kétség afelől, hogy alapos és széles körű saját területén a
szaktudása. Úgy gondolom, Bélát nyugodtan lehet
egy igazi nagyágyúnak nevezni, akit nem lehet
nélkülözni. Következésképpen azt ajánlom, hogy Bélát
léptessék elő. Erről a javaslatot majd
el kell küldeni minél hamarabb.

Aláírás: Kovács József

Hamarosan érkezett egy kis kiegészítés a levélhez. "Béla a hátam mögött állt, és olvasta a levelet, miközben írtam. Kérem, csak a páratlan sorokat (1, 3, 5 stb.) olvassa el, ezek tartalmazzák a valódi véleményemet."
Rendes, jólnevelt lányoknak este 8-ra már ágyban a helyük - hogy utána 10-re hazaérjenek!
Ez (is) egy régi vicc, de itt elvanbaxva mert a szerpek fel lettek cserélve. Kevés golfozó nő van... de azé' jó még ma is.
Myilván....
A diktatúra kérlek szépen mai napig azt jelenti hogy meg figyelve vagy éjjel nappal kőkeményen vas-tapsolsz, bólogatsz Más véleményed lenne netán jobb estebe mész átnevelő táborba . De te nem hagyhatod el az a országot szabadon . Ez régen is így volt ma is így van .Milyen diktatúra az ha véletlen nem tetszik a rendszer azt jól leléphetsz ,áruld már el nekem . Vagy te itt mindenre kényszerítve vagy , Komolyan agyrém sok sületlenség . Egy igazi diktatúrába úgy látom sokan inkább visítva menekülnének és nem itt osztanák hülyeséget . De mivel nincs diktatúra mindenki mondhatja bánatát, te is én is akarok dolgozhatok aki meg nem morzsolgathatja a faszát otthon . De akár most is mehet a nagyvilágba demokrálodni
A diktatúra kérlek szépen mai napig azt jelenti hogy meg figyelve vagy éjjel nappal kőkeményen vas-tapsolsz, bólogatsz Más véleményed lenne netán jobb estebe mész átnevelő táborba . De te nem hagyhatod el az a országot szabadon . Ez régen is így volt ma is így van .Milyen diktatúra az ha véletlen nem tetszik a rendszer azt jól leléphetsz ,áruld már el nekem . Vagy te itt mindenre kényszerítve vagy , Komolyan agyrém sok sületlenség . Egy igazi diktatúrába úgy látom sokan inkább visítva menekülnének és nem itt osztanák hülyeséget . De mivel nincs diktatúra mindenki mondhatja bánatát, te is én is akarok dolgozhatok aki meg nem morzsolgathatja a faszát otthon . De akár most is mehet a nagyvilágba demokrálodni