Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Lenin?
Bem az nem akart lenni, de apó lett.
Nincs vicc. Ez bem vicc!
Kik nem találnak ki vicceket, a viccesek?
Ez csak azt mutatja hogy nem vagy újszülött, mert csak nekik új minden vicc
Az elmúlt 20 évben nem találnak ki vicceket? Mindenütt ilyen ősrégieket lehet látni. OK, hogy itt, a SM-on nincs friss, de még a kimondottan vicc-oldalakon sincs
Fizika érettségi:

– Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
– Diák: Lehúzom az ablakot.
– Tanár: Kiváló. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő?
A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják a vizsgáról. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következő delikvens:
– Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit csinál?
– Diák: Leveszem a pulóverem.
– Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz?
– Diák: Leveszem az ingem is.
– Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom!
– Diák: Akkor leveszem a gatyámat is.
– Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke tele van buzikkal?
– Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi buzi megerőszakol, akkor sem nyitom ki az ablakot.
és a bólogató kutya?
Tudom, ezt még belőled sem nézném ki
nem rád értette szerintem egy másik bogyóra
És tényleg!
"A fék csak a gyáváknak kell!" Meg egyébként is mi a fsznak fékezgetnek, mikor elhasznált csomó benzint , hogy felgyorsuljon??!!
A "spar"-ban is reklámozzák a betéteket! Szép napot Motorosok , nem ilyen szart mint ez a mai!!
A fék csak a gyáváknak kell!

Amúgy organikus betétből is van sok féle szerintem.
Nem az organikus az olcsóbb?
Én mindig azt veszem mert nem csikorog a lejtőn lefelé
Ne legyen már mindenki fogyatékos
Az eladásról volt szó nem a használatakor
A 12 ezer forintos alpakka szőr dobókocka a visszapillantó tükrön 0 forintot ér a következő gazdinak
Hacsak nem olyan perverz hogy attól áll fel neki a puska
Jó az addig míg nem ég fel egy komolyabb használat során, utána tényleg nagy eséllyel jobban kell húzni mint a racsingosat, de ha valaki normálban megy annak végig jó lehet.
Nekem nincs...de sokan azt rakják a motorba,mert tovább bírja. A fékhatás mindegy
Az organikus betét a beszarás faktort növeli mert lófaaszt fog.
Mi?
Miért lenne kidobott pénz? Én nem azért veszek a motoromra üléspúpot hogy ha eladom majd kifizetik,hanem mert nekem így tetszik.
A fém fékcső,organikus betét stb meg a motorozás élményét növeli.
Sosem érdekelt hogy majd kifizetik vagy nem...
nem értik meg a népek hogy minden egyes ráköltött forint a motorra-autóra kidobott pénz
nagyon ritkán találni olyan vevőt aki értékeli azokat a ráköltött forintokat
ha megcsinálgatnám a 200 ezret érő astrámat full gyárira és minen része 110%-os lenne plusz némi extra hiába tolnék rá 2millát akkor is csak egy 200 ezres kocsi lesz amit ha szerencsém van el tudnék passzolni 500ért egy "fastra zakkantnak"

amúgy nagyon vicces az a leírás, ott van benne a jónak mondott drága hangcucc csak ugye recseg ennyi erővel recseghetne egy 3 ezres sal hangszórószett is a kárpit alatt