Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyik régi ismerősöm (nagy nőcsábász) tamponként szeretett volna reinkarnálódni....
Ezt tudományosan úgy mondjak hogy gyorsabban változik az élettér mint mi
Es ebbe piszkáltunk bele. És ezért szopjuk meg.
látod, hogy van mitől félnünk
Az B+!! Ettől tartok én is!
és ha budha képében reinkarnálódunk?
Tudod, ez olyan mint az, hogy 4 milliárd év múlva "összeütközik a tejútrendszer, és az Androméda Galaxis! Mert igaz, hogy a két csillagrendszer a csillagok kis mérete és a köztük levő b.szott nagy távolság (5 fényév) miatt átúszhat egymáson , anélkül, hogy akár egyetlen csillagütközés lenne! Hol leszünk mi már akkor??!
ha te ezt nem így tapasztaltad, pedig csak 6 évvel vagy fiatalabb nálam, talán nem is ezen a bolygón élsz
Hogy lehet e az embernek befolyása a klímaváltozásra Igen. Ha holnaptól mind megdöglenétek a világon csak én maradnék néhány jó állapotú fiatal kancával biztos vagyok benne gyógyír lenne a föld kímájára
Akkor még egyszer az embernek van a klímaváltozásra befolyása? Hát, hogy a picsába ne, szerinted ezek a folyamatok mitől erősödtek így fel? Persze ettől ugyanúgy megtörténik a polusváltás bizonyított tény, hogy volt már ilyen. Jégkorszakból is asszem 7-et számoltak eddig kisebbet nagyobbat. a földrészek is folyamatosan vándorolnak egymáshoz képest hol találkoznak(pangea) hol szét válnak. Mi most éppen melegítjük a klímát a szarjainkkal. Persze mi már elvegetálunk így még 30 40 évig a többit meg ki nem szarja le. Most ez az alapvető gondolkodás. Annyi hathatós fejlett technológia megvalósult már a környezetünk védelmének érdekében, majd ha az is olyan biznisz lesz, mint pl a kőolaj és a földgáz akkor lesz itt klímavédelem. Amíg plusz pénzbe kerül, meg kényelmetlen addig nem fog itt érdemben változni lófasz sem.
hát ez egy hülye hasonlat Lehet ov-nak is több embert kellett volna megkérdezni közvélemény kutatáskor, nem csak a két szomszédját Persze geri elmondta, hogy közvélemény kutatási szakon végzett, Ő látta előre a végeredményt, aztán szerintem Ő lepődött meg a legjobban rajta

értem én, hogy nagyon kicsi időpillanatról beszélünk, hiszen náladnál okosabb emberek már megállapították, hogy a föld bolygó kb. 4 mrd éves. Pl. engem rohadtúl nem érdekel, hogy akkor milyen volt az időjárás, talán az sem nagyon, hogy 100 éve mi volt, vagy 100 év múlva mi lesz, mert én most élek Aztán 4 mrd évhez képest csak az évszakok(amik szerinted nem tolódtak el ) az előző 25 évben megcsúsztak és a téli igazán hideg hónapok eltüntek
Ezt én is írtam, hogy nem szeretem és annyira nem bánom, ha nincsenek iglu magasságú havak meg méteres talajfagyok De te is emléxel, hogy nem ilyen volt az időjárás akkortájt Ezt a szösszenetet arra reagálva írtam, hogy mamlas azt mondta nincs itt semmi, csak volt egy-két melegebb nap decemberben aztán nagyon nem erről van szó.
" De ,hogy a telet kivették belőle az biztos" Gyerekkoromban akkora havak voltak hetekig, méteres, és én nem szeretem a hideget! Nekem jó így ahogy van! Illetve hagyom , hogy így legyen ahogy van!
Mennyi co2 került a levegőbe amíg elkészült az a fullos vitorlás? Mert azért azt is kell nézni.
Ha gy fatörzsből kivájt kenuval ment volna az lett volna az igazi. Persze csak ha a vihar döntötte ki a fát. És vissza viszik a kenut oda ahol dőlt ha már nem kell.
Csak 6 milliárt 999 millió 999 ezer ember szarik rá.Ha jól írtam le.
Külön kiemelném hogy handrás szerint baromi sokat tett Gréta a környezetért hogy nem fapadossal ment az Enszhez lebaszni őket hanem egy fullcarbon versenyvitorlással és vödörbe szart 15 napig emiatt.
Amit valszeg az óceánba ürítettek.
Annyit segítek, hogy a 39 meg a 12 igaz
És hogy érzem-e a változást? Igen, mert 40 évvel öregebb lettem közben jobban sajog a derekam, de nem értetted meg a mondanivalót. Lényegtelen, hogy mit mérünk, mert csak nagyon kicsi időpillanatról van értékünk... ez csak matematika... olyan, mintha exit-poll-ban 2 embert kérdeznél meg választáson, hogy mi lesz a végeredmény
Lehet-e befolyása az emberiségnek a klíma változásra? Talán, de az a kérdés, mekkora? Meg hogy mit segíthet ezen Gréta, ha a többi 7 milliárd szarik rá?
Decemberben volt pár szokatlanul meleg nap Te a mért tények ellen írsz marhaságokat. De hagyjuk is a meteorológia statisztikákat Most ne foglalkozzunk vele, hogy 2018 október-november és 2019 október-november 100 év alatt a két legmelegebb ősze volt egymást követően. Az sem érdekes, hogy a december 100 év alatt a 7-ik legmelegebb
Te a saját bőrödön nem érzed a változást? Próbáltam megfejteni hány éves vagy de az adatlapod adatai alapján ahol 39 éves motoros tapasztalat van 24 éves életkorral 12 éves tagsággal végül is nem jutottam dűlőre Ez már csak azért lett volna érdekes,hogy mire emlékezhetsz az időjárással kapcsolatban
Elmondom én mire nagyjából 15 éves koromig az októbert pulóverben meg dzsekiben töltöttük, manapság meg pólóban november végén kifényesítettük a szánkó talpát a havon. Mostanában még november sem kell mindig napközben a pulóver 23 fokos melegben Decemberben már kemény mínuszok voltak javarészt fehér karácsonnyal Idén decemberben nem tudom volt e napközben - fok Itt van január közepe Régen ez az év leg keményebb téli hónapja volt. Éjszaka -25 fokos hideggel napközben is -10 -5 fokkal. És mi van most? Ez a kemény tél? Éjszaka -2 napközben 0 fok? Tavaly vagy tavaly előtt január közepén +17 fokot mértem ember Ezek az értékek nem alkalomszerű kiugró értékek hanem rendszer szintűek. Ez állt be Na nem mintha hiányozna a hó meg a hideg de hóból itt a kárpát medencében 10 év alatt nem esett talán 1 méter sem. Minden évben annyi esett, hogy a gyereknek épp meg tudtam mutatni. hogy lám ilyen a hó. Gyorsan ilyenkor húzom is egy háztömböt a szánon,mert másnap már nincsen. Na idei téli szezonban még ennyi sem volt Tegnap reggel esett egy kis hódara, 10 órára elolvadt.
Cserébe elhúzódik a hideg. Tavaly még a május is hideg volt a kánikula helyett. Akkor nincsenek eltolódva az évszakok?
Ja lehet,hogy nincsenek De ,hogy a telet kivették belőle az biztos
Mert szar tápot adsz neki
Jó minőségű táptól sokkal kevesebbet szarik. És olyan büdös ez hogy ha 5 méteren belül vagy beokádsz
Főleg a halas nagyon brutális
a pofád a nagy...
ne csak te zabálj adja kutyának is enni! Nálunk 2 kutya 1 tápos zsák maradékot hagy hetente.
Ez inkább valami focipálya gyepmester lehet.
ismerős az enyém is annyi sőt van szelektív műanyagos külön s még sem tudom tele rakni,esetleg ha itthon vannak a gyerekek akkor öten vagyunk :)) vagy :((
enyém 120 literes vannak kisebb 110esek is de szerintem az nem számottevő különbség
de meg nem mondom nekik milyen van szerintem kb egyforma kivitel
túl nagy a kukád,tudod anno Hofi mondta "nem a zsemle kicsi...."
mint minden ez sem teljesen úgy van ahogy gondoljuk
pl egy szemét elégetése otthon a kis kályhában telifüstölve fél falut nem ugyanaz mint egy erőműben elégetve magas hőfokon és katalizáror plusz szűrőkön át megy a füst a levegőbe
persze az a legjobb szemét ami nem keletkezik. de ennek a csökkentése a mostani életvitelünk mellett tényleg csak attól függ ki milyen csóró/gazdag

pl nekünk 2 hetente nincs fele annyi szemetünk mint az "újgazdagéknál" hetente, plusz ha valami party van náluk megtoldják az amúgy is csurig lévő kukát 6-8 zsákkal mellette
én ha összeszedem a kutyaszart is az udvarról akkor sincs félig a kuka 2 hetente
Valamiből ki kell indulni, anélkül elég erős "megérzés" hogy mennyire vagyunk "szennyező" ország. https://www.europarl.europa.eu...

Abban teljesen egyetértek, hogy a lakossági hulladéktermelést a fogyasztás "irányítja", DE ha nem termelünk mi annyi szemetet, akkor meg mire a nagy "bűntudat", amit sokszor tapasztal az ember egy egy hozzászólásban, mintha egy német kevésbé szennyezne..mikor közel a dupláját amit eléget az meg a légkört tolja, ami meg közös... Az ipari retküket el sem tudják takarítani, elküldik külföldre. Remélem egyszer vége lesz az áhítatnak és lesznek tökös doku filmesek, akik olyan lendülettel fogják feltárni például a német, vagy svéd környezetszennyezés, állatkínzás és egyéb kényes témákat, mint amilyen lendülettel például a libatömésre ugrottak a német tévések.
Sokan elfelejtik szerintem, hogy az álhír gyártást és a média befolyásolást nem mi találtuk ki, csak átvettük