Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami... de ennyi tanítás után, amit már itt kapott? Erre már a basset hound-unk is képes lenne, pedig az a föld egyik legbutább jószága
Nem nézték ki belőled, ugye?

Más:
De legalább a rattan széket felismerte képről az is valami.
Ilyen pontosságú becslést én a kiinduló adatok nélkül is adtam volna nekik, a fele pénzért!
Baxxátok+, 5 percig olvasgattam az egészet szavanként, mire megtaláltam benne a rattant Pedig Pipi eddigi írásaiból tudhattam volna azonnal, hogy az ilyen ismertetőkben ő csak a képeket nézi
Rátapintottál, mert a rattan a legtárgyilagosabb adat az egész táblázatban Első oszlop a minta megállapított származási kora, második a mintavétel helye, harmadik a mintából megállapított Co2 koncentráció negyedik a hivatkozás. 1985 előtt a minták alapján azt szűrték le, hogy az ősidőkben sokkal magasabb volt a co2 koncentráció...1985 után meg az ellenkezőjét. A legrégebbi adatok meg pár olyan jégmintából származnak, melyeket évekig tároltak olyan körülmények között, ahol a Co2 el tudott illanni. Konkrétan a hópelyhek által magukba zárt gázokról van szó, melyek a jég "fogságába" estek és a két vizsgálati módszer, amely alapján kivonják a mintákból a gázokat között akkora különbség van eredmény tekintetében mint Makó meg Jeruzsálem között, ami a tudósokat is megosztja.
Viccet ide!
ebből most a rattan foteleken kívűl semmit nem értek
A jég elvan, de amit magába zár, főleg ha gáznemű a dolog ott vannak történések az évek múlásával. De ne csak elméleti legyen az okfejtés, itt egy táblázat a mért értékekről ppm-ben, 80 és 7500 ppm között mértek és ez neked pontos, amire klíma hisztit lehet alapozni?
Én olyan görbét rajzolok magamnak amilyet csak akartok! És akkor mit fognak majd mondani, ha hideg lesz a 2020-as nyár??! Mert meglátjátok akkor is lesz elég kifogás.
Igen hallottam, hogy azt a könnyű erkölcsű hölgyet akivel kertészkedni szokásod ,(duványozás) no őt is így szerezted!
Ezt mondom. A vízzel nincs baj csak az összes többivel. Az hogy miket mutatnak ki a jégből mivan benne és mi volt 500 millió évvel ezelőtt nem kell mindent elhinni.
a zsír megavasodott, ha nagyon-nagyon érdekel kikeresem milyen kémiai folyamat okozza
fagyassz le egy fél literes ásványvizet és vedd elő 20 év múlva, hibátlan lesz
A jég az igen persze el van magában. Sütöttem hurkát pár napja kb 5 éve ott volt a mélyhűtőben ehetetlen volt. Az csak 5 év nem 500 millió...
engem ebből hagyjál ki légyszives vagy 10 éve vettem utoljára magamnak telefont azt is használtan Amit most vettem szintén használt (2010-es évjáratú nokia)én nem játszadozok a természet erőforrásaival én amit más eldob újrahasznosítom
pont az ellen tudnánk tenni,(ha akarnánk) hogy ne fingjon legalább is ne most vagy ne ilyen gyorsan mint még előtte soha
Én el Mindent ki tudnak belőle mutatni
Motoros utiterv...

http://youtu.be/kg0OhSYuvdg
csodálkoznál mi mindent ki tudnak mutatni a több százezeréves leletekből
a jégnek meg kb tök mindegy hogy 5 órás vagy 500millió éves faszán elvan magában
Az ipari forradalom kezdetén 400 ppm volt "állítólag" most 413 ppm és "állítólag" 500 millió éve meg 180 ppm a koncentráció https://en.m.wikipedia.org/wik...

Őszintén, te elhiszed hogy gleccser jégből 500 millió éves hiteles magas légköri co2 koncentrációt mutatnak ki ? Szerintem ez egy erős becsült elméleti adat, ahogy az ipari forradalom kezdeti adat is.

Az biztos hogy qrvasokan vagyunk, de kicsit kitör pár vulkán és hónapokig nem látjuk a napot és akkor tényleg hideg lesz.
És pont erről is beszéltem... csinálhatunk mi akármit, pazarolhatunk, spórolhatunk, nem fontos. Fingik egyet a sárgolyó, vagy ránk esik egy kavics, oszt' end. Baxhattyuk.
...de látom, már kapizsgálod
Persze hogy beszédes, nyomi Arról beszél, amit írtam, hogy nem a tevékenységünk számít, hanem a létünk. 1750-ben voltunk 1 milliárdan, most meg kb. 8. Ez a 8 mind zábál, szarik, lélegzik, működteti a klímát meg a villanyrezsót, és új műanyag telefonokat vásárol, mint te
Bill Geci megmondta, hogy 1 milliárdan kéne lennünk (persze ő maradna ) és megoldódna minden gond