Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kizárt dolog mert nem tudom
Igen, azonos rossz, öö rassz

Ha megkérdem, hogy megmoshatom-e a hátad, csak egy szimpla igent vagy nemet várok.
Nem ilyen hülyeségeket, hogy ki maga meg hogy jutott be ide...
Ez olyan polgár jenős

http://youtu.be/vXrs5FVEhsI
Mi van B+?? Megszöktetek??
"több kattintás megnyitni, mikor be akarok nézni! " És??!izomlázat kap az ujjad??
" lehetne belőle tankolni, fűteni, áramot termelni" Szar az egész!
A trágyát legalább fedett helyen kéne tárolni, lehetne belőle tankolni, fűteni, áramot termelni!
Reccs.

Ez különben egy favicc, csak azért írtam, mert kimegy a topic a gyakran látogatott oldalak listájáról (épp ucsó helyen volt már) és akkor több kattintás megnyitni, mikor be akarok nézni!
Ez is -az is!!
én szavakban bölcselkedem
Ez nem egy összetett szó de mint tudjuk, a szótlan bölcs semmiben nem különbözik a néma hülyétől.... ha csendben lenne, még gondolhatnánk is azt, hogy csak bölcselkedik, de nem......
Bölcs?! Ész?! A Pipi?
Csak bölcsész
Magad nevében beszélj Én saját magam szerint entellektüel vagyok
bár elbaxtam, én is mint sedu is linkelte a 2%-nagyjából a földi járművekre vonatkoznak hajó és repülő meg egyebek nélkül De hát a lónak is 4 lába van
Igaz ott 5-13 %-ot ír én olvastam 2%-ot egy másik cikkben, annak hiszünk amelyik szimpatikusabb
Mindenki másképp hülye, na!
szeretem, hogy te is olyan nagyon okos vagy Te azt csak a frankót írod mert az mindíg úgy van. Tudod mit, Mindenki magának hisz Te elhiszed azt a rengeteg zagyvaságot amit összehordasz magadnak én meg elhiszem a sajátomat ennyi
Az első cikked az erős lobbysta írás a második meg abszolút nem taglalja a bolygó össz károsanyag kibocsájtása és a közlekedésből származó kibocsájtás %-os megoszlását
Fogalmam sincs ennyi marhaságot honnan tudsz összeszedni
A másik 16% meg a tehenekből böfög fel, azokat meg nem szabályozza a sok zöld és eu-s politikus. Szájszűrőt minden marhára!
főleg hogy a teljes szennyezésért 5-13 százalékban felelősek az autók. A repülőkön és a hajókon kéne keresgélni azokon nincs katalizátor meg kén mentes üzemanyag!
Vizsgálták a nitrogén-oxidot és a dízelek rosszabbak voltak biztos angol tudósok mérték vajon a co2-t és a rákkeltő szénhidrogén származékokat is? Mert akkor a benzinesek nagyon rosszul állnak