Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyuggerek..
B
Lehet törni a buksit!
Jók szerintem is
Kb. 10x megnéztem már az elmúlt 1 hétben...... Zseniális!
Jól bemutatja az öntörvényű birkák gondolkodását.

Bírom Mogácsot és Rezsőt.... kegyetlen ez a fickó! Sok közös videójukat nézek a YT-on.... beszarás!
Na de én tényleg okosabb leszek mindenkinél, hiszen már most is így van
Nem iszol eleget??
jó eséllyel keringési zavar lesz a vég kiváltó oka
"bár nekem esélyesebb a nem túl öregen való kihalás " Előbb agyoncsapnak?
Nekem is de nem bánom, amennyit osztottak, azt osztjuk be na...
egy szóval se mondom hogy nem
bár nekem esélyesebb a nem túl öregen való kihalás
Viszont ha megéljük ezt a szép kort, éppen pont ugyanilyenek leszünk, ezt ne feledd!
nekem az öregekkel az az egy bajom hogy legalább olyan kezelhetetlenek mint a gyerekek, csak még rosszabbak mert csuda egy önérzetes csapat és szarik minden "okos szóra" mert ugye ő már x éves és nagyon okos és tapasztalt
és tökmindegy hogy az anyám vagy a szomszéd néni vagy egy ismeretlen, mind egyforma.........
Nekem az 50+ éves "nyugger"-ezőket olvasva van enyhe "bunkóérzésem", amikor a saját anyját "nyuggerezi" aki kimosta a strból húgyból ezette védte, , amikor jobb, sokkal hasznosabb lett volna ha simán megfojtja azt a hülyét !
Az öregedéssel sokat romlik az ember emlékezete, mert azt hiszi hogy az bizony régen sokkal nagyobb volt pedig dehogy! Nem veszi észre hogy régebben volt esze , és tudott gondolkodni! De csak egy vén hülye lett belőle!!
A dohányboltok egy besorolásban vannak a gyogszertarakkal.... soha nem lesz zárva