Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,a tarlosnak beigert 6 milliard ott van most is, gerinek tobb kell, igy leallitotta.
Betervezett ? Pénz megvolt rá hiánytalanul úgy hogy nem hiányzik máshonnan ?
Mert anélkül a terveket meg lehet baszni
Viszont mar betervezett felujitast allit le.
Szerintem nem 2019. október óta rohadt le az a híd, nem?
Inkább be kell robbantani a Dunába
Remek süllőző helyek lennènek
Én nem is adnék felújításra egy fillért se.
Inkább megdupláznám a képviselők fizetését és 6.5 milliárd helyett 13-.at költenék tűzijátékra.
Én valahogy nem örülök annak, hogy egy ennyire buta főpolgármestere van a fővárosnak. Egy biztos, ha le kell zárni a lánchidat, mert az elmaradt felújítás miatt ráborul egy hajóra, vagy eltűnik némi jármű állomány a habokban, akkor az Isten sem menti meg attól, hogy meg Oreózzák..azt viszont adhatnák a tévében
Neki nem kell komolynak lennie, csak aranyosnak, komolyak a tanacsado testulet es az alpolgarmesterei.
Kari gerinek nincs jogsija. Csak bringája. Komoly főpolgármester.
Mindeközben a Balaton fullon van rekordokat dönt a hazai és a külföldi túrizmus, puposra rakják a bevásárló kocsit, ünnepekkor nem lehet bemenni az üzletekben csak lapjával korona vírus alkalmával 3x annyit költöttek az emberek mint karácsonykor, gombamód épülnek az új házak egymást érik a lakás felújítások meg az ingatlan adok veszek... Nyomorognak az emberek ja te hol élsz?
Nem orulsz a sok visszerkezo agysebes, programozomatematikus, űrmernok honfitarsunknak?
Hál' Istennek sokan el is mentek, de a Brexit a felét már vissza hajtotta....
Erre Gyurcsányt tudnám idézni. “El lehet menni!” Ez volt az egyetlen értelmes mondata.
Huhh, nem 8 millio? Merj mar nagyot mondani.
Ilyet ne állíts, mert itt a Királynak a szimpatizánsai szétszednek!
"nagyjából működőképes az ország " Mondj még egy országot, ahol km-es sorok állnak az ingyen krumpliért, választáskor... 3,5 millió ember él a létminimum alatt.. Az igazság, hogy ebben a geci országban semmi nem működik normálisan!
Igazad van, van már az 30 éve is Legjobb ha maradsz az alföldön!
Ritka a dugó, és nem Geri tehet róla
Olvasni kéne tudni. Nem 25 ÉVE, hanem 25 ÉVIG. Ébresztő
Egyébként akik Zugligetről vagy Hűvösvölgy-Lipótról bejártak a 90-es években a Moszkva-térre vagy bárhová a budai belvárosba, azok a Szilágyi Erzsébet fasorról tudnának neked mesélni...
Remélem, hogy ez a dolog valóban így lesz, és nem csak a népet bolondítják vele, hogy "megcsináltuk"!!
Ez a szomorú hogy országos szinten nem hogy jobb nincs hanem meg kicsivel rosszabb sincs a jelenlegi csapatnál
És ez nem csak a média által sulykolt álhírek hanem vissza nézve mostanában nagyjából működőképes az ország (aztán lehet ennek olyan ára van ami csak x év múlva derül ki)
Mint nálunk a polgár mester szakma. Aki volt vagy 20 évig egy ravasz csellel kijátszották aztan azóta pusztul minden
Akkor még biztos nem volt dugó
De eltelt 25 év
Ébresztő!
Szerinted ha a meglévő jármű állomány mellett az egyik napról a másikra a felére csökkented az áteresztő kapacitást, nagyobb lesz a dugó, vagy kisebb? Tudod mit, erre ne is válaszolj Egyébként mostanában keveset járok a belvárosba, kerülöm, ha lehet, és nincs is miért oda mennem. 25 évig feljártam heti rendszerességgel, előtte laktam is ott, van némi fogalmam az ottani közlekedésről.