Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb. 2 héten keresztül minden nap néztem volna a képet egy órán keresztül, de a 3-ik hétre biztos feladtam volna
nem is magamtól jöttem rá
Mármint Kawa
Ki súgta meg neki? Magától soha nem jött volna rá
De mégis csak nem alaptalan
De végre csak érted
Cat fonetikusan....ket.......
Reggel bekapcsoltam a rádiót, a Kossuth-ra és a vírus csorog belőle, gyorsan lekapcsoltam. Megnézem a híreket a tévén, és onnan is a vírus csorog, ezért gyorsan lekapcsoltam, mielőtt még elkapok valamit??! De örömhírt küldök, bekapcsoltam a fúrógépet, és hurrá, abból egy darab vírus nem folyt ki! ezért tudtam használni egy darabig??!
Na ugye hogy megy ez. Nagyon gyenge, de te - szellemileg - még gyengébb vagy....
cat-é (macskává)
hát ez nagyon gyenge
azért mert sértegecc attól még nem értem
De szerintem te sem érted
ráadásul az influenza vitte el nem a covid...... mégis a covid a gonosz......
Sok évvel ezelőtt, mielőtt a migránsozás divat lett volna, a Deák kúriában mesélte a diri-idegenvezető, hogy annak idején, több mint 150 évvel ezelőtt már a haza bölcse is megmondta, hogy a migránsok először csak jogokat követelnek, aztán a földet. Pedig ő nem is volt olyan nagy "magyarkodó", szélsőjobbos, mint a Kossuth Lajcsi. :-O
Azért most is dolgozna mind ha a sokkoló a tökükön húzná az ívet
Kis cigány is szépen ülne a suliban ha kapna kettőt a gumibottal a hátára.....
Amúgy a vasútnál sok cigány volt, nekem egyikkel se volt semmi gondom.
Tévedés, akkor se sikerült teljes mértékben, csak a munka közelében volt kötelezö tartozkodniuk. Aztán van amelyiket rávitte a lelkiismerete hogy dolgozzon is ha mér ott van
Mert nem akarjuk igazán
A 60as években alig volt még nem volt annyira szükséges mint most
Amúgy fent északon rengeteg dolgozott az öntödében meg ilyen szar helyeken
Még a "saját" fekáinkat sem tudod rábírni a kubikus munkára.... ....Kádár János óta senkinek nem sikerült.
Van egy színt ahol már semmi sem számít csak a hatalom és a pénz, mivel ők érinthetetlenek nem érdekli őket hogy fél világ ég csak nekik legyen haszon
Úgy gondolom őknem az orrukig látnak hanem sokkal messzebb, és ők már felismerték hogy az európai emberek egyre jobbak elkorcsosulnak, még pár emberöltő és egy hulladék fos lesz a nép java része
És jön a vérfrissítés, most még csak itt van, de ha kell akkor munkába ehet ám állítani mindet, csak párszor el kell őket verni meg néhányat kiszögezni a villanyoszlopra
Az precíziós melót addigra már úgy is a robotok végzik Kubikus munkát meg tud csinálni a feka is
Még mindig nem értem hol van ebben a jóság a liberális fehéreknek?
Vagy imádnak bakancsot csókolgatni térden?
Egyszerűbb lenne nekik afrikába menni ezért.Kevesebben vannak.
Amit lát belőlük nem másabb
Nekem annyit mondott hogy itt nálunk a cigó sokkal rosszabb még ha gazdag is
Miben lenne ez másabb mint az eddigi időben?
Pl nem látok egyetlen avar települést se pedig nekik egész fejlett társadalmuk volt
De előttük is volt jó pár nemzet.....
Wass Albert már leírta a metódust a Patkányok honfoglalása-ban... valamiért ezt az írót a ballibek nem szeretik - ki érti ezt?
Őööö jól összegezted Jönnek, szétkúrnak, megkúrnak, sokasodnak aztán mennek tovább...
Ha napközis volt, akkor az is szép teljesítmény tőle de furcsa is lenne 40 év gyerekek között és még fog az agya.

Nyomokban ők is fehérek valahol, vagyis ők is úgy indulnak...
"Ellenben semmivel sem másabb ott egy indiai meg egyéb színes mint a fehér" - ez 1 jó nagy faxság, nem volt így soha a történelem folyamán, most sincs így, és biztosan nem is lesz soha.
200 évvel ezelőtt odamentek az angolok, gyarmatosították az egészet - akkor se voltak egyenlőek A gyarmati rendszernek vége, a feketék jönnek, és szétbasszál a meglévő rendet és infrastruktúrát, és átveszik a hatalmat.
Most fizetnek vissza
20 éve is ilyen volt csak most divatos
Bent se jobb unokatesóm kint van egy ideje óvodában dadus, azt mondja ott is van minden náció
Ellenben semmivel sem másabb ott egy indiai meg egyéb színes mint a fehér
Szerintem ez is attól függ ki milyen szellemi színvonalú