Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Namost a vontató pilótája milyen nyugi ám ahogy filmezi.
Nem nyúlhatnak hozzá vagy mi?
Ilyet, csak nem ilyen ügyesek:
http://youtu.be/LTKSj-iN6KE
Szerintem el akarták vontatni,a tulaj meg geci okos volt,és megpróbálta megakadályozni.
Ezek meg mi a szart csinálnak?

https://youtube.com/shorts/qa0nZ9Zw4Hs
az már rég a múlté most ez van(kép) Az, hogy neked volt egy 2,4 szívó dízel hajeszod 3 hónapig amibe akkumlátort is sajnáltál venni azt a szeméttelepről előbányászott akkumlátorok, meg nehezen indították aztán ezért is a hájesz volt a hibás emléxem erre az írásodra A sima 2,4 szívót én sem szerettem mert a 75 ló kevés volt. Az utána következő generáció ég és föld volt hozzá képest eleve 120 lóerő volt. nem volt hangos mint az elődje igen jól is vitte a kasztnit, sokkal jobban lehetett terhelni az igaz, hogy benyalta a 8 és fél litert, a legnagyobb bűne az 5 sebesség volt Ellenben te olyan autóban életedben nem ültél és te a szívó 2,4-hez hasonlítasz minden hajeszt. Buta dolog
a hiace híresen sokat eszik cserébe nem megy, zajos, kicsi szemét kupac. Milyen mai autóhoz hasonlítod?!
de olaszország tele van vele lehet ott nincsenek cigányok
...de akkor a nyugati polgár nem érti, mert fingjuk sincs, mi az a Simson - és ez a propaganda film nekik készült. A Vespáról meg a legtöbb jóllakott idióta hallott már. Hogy Magyarországon kb. 5 db van belőle, az a történet hitelességét már nem sokban befolyásolta
nagyon szép megható történet volt
Mondjuk a vespa helyett lehetett volna egy simson kecske, bár akkor a cím elég hülyén hangzott volna
Ne viccelj már nem hogy értjük még szeretjük is , ,
Az a ti bajotok, hegy nem értitek a művészetet
Lyesszus!
Nem a világ csak néhány tízezer... akik döntési pozícióban vannak
Igen vagy törölték . Amikor nem volt YT -bon akkor jöttem rá hogy nagy hiba volt nem lementeni na ezt a hibát most nem követem el még egyszer , , ,
Ezt amúgy törölte a YT-ról, nem?
Mondjuk értem az okát, de szánalmasan képmutató a világ, hogy nem lehet elmondani a valóságot.
A rendezőnő csak tör felfelé ezzel is, jól szolgálja Urait... nem sokára hallivúdban fog a zsidók hányattatott sorsáról giga eposzokat rendezni - és révbe is ért.
qrvajó
A rasszista vadászok meg 500- ról célbaveszik, ahonnan az sem látszik ki ő egyáltalán, csak a piros motor látható nevetséges és egyben szégyenletes, hogy ilyen torz társadalmi képet hazudó filmet engednek egyáltalán elkészíteni, mert ha valami az, akkor ez a film maga a gyalázat.
Amúgy amikor elsőnek láttam már ott elakadtam patakokba folyt a könnyem a nevetéstől . Amikor azt mondta egyke cigány gyerek szépirodalmat tanul , , hatalmas , minta lézerkard, mindig imádtam ahogy két fénycsóva elakad egymásba és vadul szikrázik
De ahogy írtad sci-fi ( ja másik kedvencem mozgólépcsőt nem tudja használni ,de a robogót simán tud lopni )
azok otthon sem akarnak, inkább csak dolgoztatni a sok alibabával. A dolog másik része, hogy a nyugalomra vágyó nyugger dajcsok, hollandok már itt vannak.
Nagyon scifi, de ha ez alapján néz ránk a libsi nyugat, akkor tényleg elhiszik hogy még nyereg alatt puhítjuk a húst, meg naponta 3 szor diktatúra van mindenhol is
mi vagyunk európa motorja legalább is a vezír mindíg ezt mondja
Várom azt az időt amikor jönnek ide a német vendégmunkások jó pénzt keresni
nekem egy wartyogóm meg egy passzátom volt. Aztán furgonra váltottam, vagy 25 éve
ezeknek a mostani gépeknek meg csak előnye van aki nem sok személyt akar szállítani. Kényelme, menetteljesítménye, komfortja fogyasztása fenntartása ugyan ott van mint egy személyautónak. Csak van egy 5 köbméter pakoló hely is aztán semmit nem kell illesztgetni csak behajigálni a cumót.
Az asszony is ott illesztgette a picsányi auriszba a gyerek szánkóját, csak 10 centi lógot ki belőle Mondtam hagyja a fenébe megyünk az enyémmel
meg a 2 tonna