Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De még a holdat is
Valami bazinagy, hogy kitakarja a napot.
Kicsi poén volt....
Egy szemben épülő stadion sokat lenditene a hangulatán, na
Csak?
Kicsit.....
Oszt akkor meg jar az agyad a 2/3-os o1g-n hogy meg szarabb legyen, vadász, vadász..........
És ettől jobb?
Á, egyszerűen xar napom volt.
Na de hogy ebbe is bele tudod orbánt tenni
Ez már klinikai eset
Nem lehet az ember mindig "SavanyúJóska", mert akkor fel is köthetné magát a padláson. Néha kell egy kis vidámság is, nem?
Irigyellek Druszám, hogy csak ez a legnagyobb gondod......
Megkövesedett lófitymára rótt ősmagyar versre bukkantak egy elhagyott kaukázusi kumiszbányában.
A MEGLETYPEDT KOMAVALAGÁNY
- őshősi ének -
Hajdangált muttyok venyődnek
a tőgyedt flatynik pocás hüttyén,
midőn a berzincei picehőf kelevézét
az ártatlanra emelé bökpöcön ütvén.
De csika he! Szökken a rötykeci pumácsnok!
Mint iszkirihuss sipirclik cafrangoló zsigerája!
S néki nem pocaklik megletypedt komavalagánya...
"Ej te nyizge csimapök! Te ocsmadék fosnyicli!
Most kepehőjj, de vitézül!"
Azzal lesújt a sunyáder pockányra.
Husálja, csingálja, zsigerli, csuhálja,
míg a berzincei picehőf, mint
nyőmhedt pocsli flottyan a tyukácos hrunyába.
A hős rötykeci szertekint a tágasbogas röckén,
s búcsút intve, takanyácát elnyaklintja löttyként.
Mert új tavasz jő!

(Képünkön Orbán Viktor - megletypedt komavalagány - megköszöni a lófitymát.)
De amikor érted menne a mentő, mert nem kapsz levegőt és egy ilyen nigger a szarával elállja az utat, akkor szerintem te is másképp gondolnád.
Ja és maradjon továbbra is útban, rossz helyen vagy jogtalanul, elfoglalva a helyet. ....
Á, azt csak akkor, ha valaki felveszi és kirakja facebookra, youtubera, tik-tok-ra, twitterre, mindenhová.
Utána meg jó alaposan összerugdossa, levágja a nyelvét, fülét, orrát, de csak azért, hogy ne felejtse el azt, hogy így nem viselkedünk, pláne nem a más kárára.
hát nem tudom ki, hogy van vele én útálom az ilyen elvontatgatós kerékbilincselős bandát az összes lehúzós parkolótársasággal együtt. Persze nem tudom, mi volt az előzmény lehet a csaj beparkolt valami oyan helyre ahol meggátolta a forgalmat nyílván akkor jogos a fellépés. Egyébként ezt az elvontatgatósdit nem is értem. Meg kell büntetni helyszínen fénykép alapján aszt kész
de csak sokkolóval hogy fossa össze magát tarkóig
Szerintem mindenki jobban járt volna, ha belelőttek volna a ribancba.
Nincs hatásköre beavatkozni, hagyta.
A bizonyíték alapján nyilván meg lesz találva az elszökött autós és minden ki fognak vele fizettetni. Nem kell tárgyalásra járni, legfeljebb egy lesz és az is gyors.
A repós csávó nagyon bátor, régen nem láttam ekkora hidegvért, tűpontosan tudta mit kell cselekednie és nem habozott a megfelelő időben a megfelelőt dolgot megtenni, ez vérprofi munka volt...igaz a csaj lelépett a gecibe neki meg ment a munkája aznap a lecsóba meg járkálhat tárgyalásra az összetört kocsik miatt is, de megőrizte a hidegvérét ettől lett nagy Amerika, meg a csaj segge is...a tétlenség.
Az lehet, hogy rasszista megállapítás, hogy egy büdös nigger ribanc van a reflektorfényben?
(Mármint aki jó tolvaj módjára másnak kárt okoz és lelép?)
neki sikerült Mondjuk kár volt 2 autót összetörni, meg a sajátját még +-ban a tréleren Ez a tenyeres talpas nő lábaközé szorította volna az ipsét a faszikám könyörgött volna érte,hogy leszerelhesse az autót a vontatóról
a fordító úgy fordította, hogy az adós autó tulajdonosa beleült az autóba és próbált megszabadulni a vontatótól sikertelenül