Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Idomokat szeretnék a motoromra vagy matricaszettet. Nem találok sehol. 1994-es Suzuki Rm-em van!Lehetséges, hogy már nem árulnak sehol? Ha esetleg tud valaki segíteni azt megköszönném!
JAJJJJJJ a monszter matrica tényleg
Te "rohadék" ez nem is motor. És különben is, vegyél fel bukósisakot, na meg ez álló helyzetben is 200-al megy városban, nagy felelőtlenség.
Legfontosabbak lemaradtak a képről...
KÉP LEMARADT
mindenki tölti fel a szaros rajzát. feltöltöm én is a szaros rajzom de nem szemetelek a galériákba. jó lesz ez ide is NEM IS MOTOR. én rohadék !
Válogass Ha még szebbet szeretnél nekiülök még1x :) Megpróbálkozhatok a krómmal is, ha adsz valami nagyobb felbontású képet olyan króm színnel, amit szeretnél
köszi, már megcsináltam én is csak lusta voltam ps-t felrakni, de ahogy nézem megy ez painttel is
Pénzt kéne kérned ezekért a mesterien kidolgozott képekért
őstehetség vagyok
Mit ittál?
Hónap leszedem a photoshoppot és ha emlékszek még valamire megcsinálok pár képet:) Krómra ne számítsatok
Ez gyerekjáték volt
nagyon szivesen.

mától én vagyok a topic őrangyala !
nagyon ügyes vagy mint egy profi
fehér sárvédő 1.1

még valakinek valami ?
Nah te vagy az én emberem ha jól emlékszem! jelentkezz ha látod ezt
Aki ezt a képet csinálta ő az én emberem Csak már nemtudom mi volt a felhasználóneve.. azt hiszem valami Martín
Én arra befizetek, hogy valaki megcsinál egy krómozott felnit rá normálisan szimpla segítőkészségből
meg egy olyan kép is kellene ahol a sárhányó fekete marad csak a felnik krómozottak :)
Tudna nekem segíteni valaki? Nagyon fontos lenne! felrakok a motoromról egy képet és annyit kellene szerkeszteni rajt hogy az első sárhányó fekete helyett olyan fehér legyen mint a többi idom és a felnik króm színüek! Felni csík nem kell rá meg a monster matrica sem a sárvédőn! előre is nagyon köszi ha valaki megcsinája!