Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skacok nem tud valaki olyan oldalt ahol 125 R -hez tudnék rendelni karburátor alkatrészeket ....suber+tű kellene, de én csak LC-hez találtam cuccokat.kossszi
Sziasztok! Yamaha DT 125 berúgótengely melletti fogaskereket keresek, 29 fogast? Csak hibátlan érdekel,ha van valakinek jelezze! Köszi!
Sziasztok !
kuplungkosarat keresek ,nincs valakinek elado? vagy esetleg a kuplung része egybe..
125ccm
Csapàgy vagy tügörgö
Sziaszto!
Nem DT, de legalább Yamaha!
Egész pontosan FS 80. Új dugattyúra lenne szükségem, de sehol sem találok. Esetleg valaki a méreteit meg tudná adni?
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abba hogy ilyen gyári matrica szettet hol tudnék beszerezni? Köszi!
Elég sz@r hangja van. Az okát nem tudom sajnos.
A légszűrőt nézted? Nincs elkoszolódva? Lehet, hogy amíg nem volt rendesen ráfogatva a légszűrő ház a karbira több levegőt kapott, és most hogy visszaraktad rendesen lehet, hogy nem kap annyi levegőt ha koszos a szűrő.
Sziasztok olyan bajom van hogy vettem egy 96-os yamaha dt 125 r -t. Észre vettem hogy ahol a karbi kapja a levegőt nincs normálisan rárakva. Szétszedtem kitisztitottam, azota nem pörög 6e fölé ( üresben pörög rendesen). Az elöző tulaj vmi olyat mondott hogy a levegő folytva van... nem tudom hogy hol vagy mi. Powert néztem szépen be van állitva.
Sziasztok. Ki akarom cserélni a yamaha dt 125 r motorom alsó felső tűgörgőket, a dugón a gyűrűket. Az lenne a kérdésem hogy honnan rendeljem meg őket és mekkora kell belőlük?
Írd meg légyszi szerinted mi lehet
http://youtu.be/OrBFVdKhxC8
Jóváhagyásra vár most látom, írja felül, a lenti linken lehet majd megnézni.
Nem tudom kirakhatom e ha nem töröljétek.
Ezt hideg, meleg motornál is csinálja 1:40 es keverék
Mondjatok valamit róla tudom valami nem jó.
https://www.sportmotor.hu/vide...
Üdv. Hőálló zsírral kend be a két végét, ott ahol súrlódásnak van kitéve. A többi részéről szépen pucold le az égésterméket finom csiszolópapírral, ha máshogy nem megy.
Hali! Én megnéztem volna a videót, de semmit nem látok a profilodban, csak a tagság idejét.
Üdv srácok! Ha van időtök nézzetek már rá a videómra a profilomon, mégis mi baja lehet a motornak.
FAG csapágyak, felül a hajtókaron bronzpersely 51 es furat, gyártatott dugattyú, 1,40 es benzin keverék.
Fiúk, lányok! DT125R powertengelyét mivel kenitek, hogy ne szoruljon? Olajjal, zsírral, ki mivel? :D Vagy csak pucoljam ki az elég neki? Ja, és saját élményeitekre kíváncsi lennék ki szívott már vele, vagy ki hogy-mennyire bízik a különolajzásban? '93-as évjárat, eddig pár hetet motoroztam vele, minden jónak bizonyult ez idő alatt, de mindigis magmank kevertem. :)
Szia!
Én Repsol 2T racingot keverek 40-be. Azt mondták elég 50-esbe is jó minőségű olajból de, én maradtam a 40-esnél.
Milyen arányban kell keverni dt be a benzint?
Yamaha dt lc 2 povert keresek kompleten 06706747894
...vagy BETA
Ez nem xt? A dt kétütemű, ez négyüteműnek tűnik.
SZIASZTOK
ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉK HOGY VAN EGY YAMAHA DT MOTOROM MENYIT ADNÁNAK ÉRTE RENDSZÁM NÉLKÜLI
Sziasztok adott egy 125 dt Re nem jo a kulon olajzásom igy kevernem kell a benzint a kérdésem az lenne hogy milyen arányban kell bele keverni a a benzint?