Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia megnézem lehet hogy akad.
Sziasztok keresnek yamaha dt 50 hez első és hátsó felniket feles gumikkal elől hátul tárcsa fékkel
Sziasztok! Én keresek 18 vagy 19 ,21 es felnit előre tárcsafekkel eggyutt helyileg Tatabanyai vagyok, a kozeliek erdekelnenek mert szemelyesen kene megneznem hogy passzol e :)
Sziasztok Keresek tuning Rezot Dt125r hez .:)
Sziasztok! Yamaha DT MX50 1NN típushoz blokk vagy váltó van-e valakinek?
Sziasztok!
Adott lenne egy yamaha dt 125R, rendeltem hozzá normális végdobot, de a rezó maradna a gyárí, csak ki kéne szedni belőle a fojtást.
Az lenne a kérdésem pontosan mit szedjek ki? Esetleg ha valakinek van képe róla megköszönném.
Sziasztok! DT50-eshez keresnék belső kuplungkosarat. Esetleg ha valakinek van bontott, megkérném hogy írjon! Előre is köszönöm!
Szia.Nincs már meg sajnos.
Szia.Nállam van henger hozzá.
hello, érdekelne az alkatrész, egy hűtő védő idomot keresen dt80 lc2 höz. Írj ha esetleg van. köszi
Sziasztok , mult héten vettem egy yamaha dt 80 lc2 motort az előző tulaj kicsit elhanyagolta , az volna a kérdésem hogy volt e valakinek olyan tapasztalata hogy szépen jár alapjáraton hidegen melegen indul de kb 6000- 7000 fordulat környékén elkezd rángatni es nem megy tovább a fordulat, szüröket kitakarítottam mi lehet a baja ? Köszi a válaszokat.
Sziasztok lenne egy pár felnim eladó lc2-hoz ... Első gumi jó hátsó az már lassan cserés lessz.... Jó tárcsával és fogaskerékkel... Ára 30.000 ft

Érdeklődni itt lehet :06308349785
Nekem van. De hangtompító nincs hozzá. 2001-es motoron volt.
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó komplett rezója dt 125R-re?(98-as)
Eladó hengerek 0.5 dugokkal
45000 Ft /db gyári vas henger nem nicasilos perselyezve.
30 512 9874
ha esetleg a közeljövőben lenne valakinek eladó dt50 motorja kiskőrös 100km körzetében az írjon rám
az újabb fajta érdekelne, szép minél gyáriasabb állapotban
mondhatnám hogy a pénz nem számít, de azért ne legyen drága
de inkább szép és legyen mint olcsó, nem akrok baszakodni vele hetekig mire használatra kész lesz
és csak 50es érdekel, mindenféle tuningolt, ordítós kipufogós és hasonló rettenetek nem kellenek

monster matrica -10ezer a vételárból
Üdv.
Elviekben a manual úgy írja, hogy teljes betekerés után kifelé, 1,5-2,5 fordulat kifelé.
De ez nem teljesen igaz, mert azzal alapjárati levegőt szabályozol, és az alapjárati benzinfúvókához mérten adagolod vele a levegő mennyiségét.
Ergo ha nagyobb az alapjárati fúvóka, lehet hogy jobban ki kell tekerni a keverék csavart, hogy eltaláld az alapjárati keverék szintet.
Nem manual alapján illik beállítani, hanem fülre.
Ha jár a motor alapjáraton, és eléggé ki van tekerve a csavar, akkor összemosódnak az ütemek, megemelkedik az alapjárat.
Ekkor ha tekersz befelé, elkezd pattogósabb hangja lenni, csökken az alapjárat, nehezebben veszi fel a fordulatot.
A kettő közti átmenetet kell eltalálni.
Ez kétütemű motornál hőmérséklet ingadozásra többnyire utánállítást igényel, nem mindegy hogy 20 vagy 40 fokos levegő hőmérsékletre van beállítva az alapjárati keverék.
Elviszi a felső tartományt is.
Én megfúrtam a keverék csavart, és beleforrasztottam egy hosszabb csavart, hogy kézzel tudjam állítani ha szükséges.
Volt hogy elmentem motorozni délután, volt 35 fok este mikor jöttem haza, csak 20 fok körül volt, már dúsítani kellett hozzá, mert keveselt, és megemelkedett az alapjárat...
Üdvözletem ! Valaki tudna segíteni, hogy egy Yamaha dt 125 r típusú motorkerékpáron a karburátoron mennyi kell tekerni a levegő keverek csavart ? ( hogy kell beállítani)
Üdvözletem! Egy olyan kérdésem lenne, hogy a karburátoron hogyan kell beállítani a levegő/keverék arany csavart ? A motorkerékpár típusa Yamaha dt 125 r 1995 . Válaszokat előre köszönöm .
Köszönöm szépen a segítséget, amint tudok neki állok.
Meg van a hiba köszi!
Sziasztok! DT125R-hez (~1996) keresek a hengerfejben lévő vízhőfok jeladót. Esetleg van valakinél elfekvőben?
Ezt is elírtam....faszom kivan.
Felbakolt motrorról... láma vagyok.
Üdv.
A felbakkolt motoról le kell venni a féknyerget, kereket kivenni, villakifliket fellazítani, villaszárat lefelé kihúzni.
Felülről ráhúzod a teleszkópvédőt, oszt csókolom.
Visszafelé fordított sorrendben összerakod.