Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudna valaki mutatni egy pár képet a hasidomról?
Ja? Ez is igaz!
Drága a tartó hozzá!
De olyan tartóval ami passzol.
Ez nem semmi ár!
Miből van, aranyból?
Köszönöm szépen a segítséget!
De ha nincsen rá igény itt, illetve van már rá ember akkor magamnak nem csinálok szerszámot és külön gondokat! Gondoltam hátha itt lehet, de nem akarok konkurálni mással és ezzel rontani illetve zavarni más érdekeit! Érdekelne a hasidomról pár szögböl kép ha esetleg van!
Bocs!
A gyári ára:83.000Ft amennyiben jól tudom.
Van aki legyártsa és ez az ár a tartóelemekkel együtt volt ennyi.
Nekem is az eredetit volt nehéz megszereznem +a tartók gyártatása ami nem piskóta.
Ezeket 3-as lemezből vágják ki vizsugárral és utána hajlítják és fúrják.
Sem kovács sem lakatosok nem vállalták a gyártását.
A gyártó kiléte üzleti titok.Sajnos nem kevés utánajárásomba került,mire eljutottam hozzá.
Azért próbáld meg,ha gondolod a piac nyitott.
Viccet félretéve.Segítek,ha kell.
Üdv.
Az jó árnak tűnik!
Mennyibe kerülne a gyári?

Nem tudom ki gyártja, vagy van-e személyes kapcsolatod vele, de ha igény van rá én darabszámtól függetlenül le tudnám gyártani ezeket!Minőségromlás nélkül és természetesen garival! Az árát akkor tudnám pontosan megmondani ha tudnám a méretet legalább nagyjából, de szerintem 10000Ft körül mozogna! Nem akarom senki üzletét rontani, ezért csak akkor ha ezzel nem károsítom senki üzletét és nem sértek meg senkit sem! Ja és ha igény van rá! Ehhez természetesen 1 db-ra lenne szükségem kölcsönbe, amiről leveszem a mintát! Természetesen sértetlenül adom vissza!
Nekünk 15.000-re jött ki mivel 10 felett volt a db.szám.
Egyébként üvegszál az alapanyag.
Kinek van fent valamilyen sport kipufogó?
Köszönöm a gyors választ!

Egyébként én üvegszálas szpojlerekkel foglalkozom!
Mennyibe kerülne egy ilyen hasidom?
Milyen anyagból van?
Heló!
Nem én gyártom.Csak összeálltunk néhányan és így olcsobb lett sokkal mint az eredeti.
Sajnos első nekifutásra a tartóelemek nem a legpontosabbra sikerültek,de már köszörülőm a csorbát.Úgy néz ki,hogy napokon belül elkészül az új tartópálca.Egyébként nem kell a motoron semmit alakítani,mert fix helye van a blokkon.Ha,elkészülnek az új elemek visszatérhetünk rá,mert még 2db.
maradt plusszba amikért nem jelentkezett senki.
köszönöm az infót.
basszátok meg, ma egyszerűne ultra brutálisan közlekedtem, mindenkit a porba aláztam.
Szia!
Még eléggé új vagyok itt és nem tudom kit, mikor és miért kell kérdezni! Ha jól vettem ki akkor te árulsz vagy gyártasz hasidomot? Milyen árban van ez és mennyire nehéz felrakni, vagy mit kell alakítani hozzá a mocin?
Előre is köszönöm a választ!
A nyomaték kulcs használatát nem véletlenül irják elő. Az új ára megközelitheti a 20 ezer forintot is. Érdemes olcso gumishoz járni!
Hivd fel ezt:06209238057
vagy:06203171262
valoszinö, hogy fognak tudni segiteni.
Heló!
Az nagyon fasza lenne!
Kösz!
Jogerős!
Megbeszélem az unokatesómmal, neki odaadhatod a pálcákat.
Így legalább nem kell a postával küzdeni.
A jövő héten rádcsörgök.
Üdv.
Nem mentek fel, pont azt írtam, hogy hiába iparkodtam, 4és fél óra alatt sikerült erőszakos fémmegmunkálással a furatokhoz idomítani, de már ok.
most az egyszer jól beszélt krisztiánfz6.
kigörgőzik és kész- 8000 ftért csinálták a havernak.
Mindenesetre ,remélem kész lesznek vele holnapra,mert ez a leglényegesebb.A többire majd utána visszatérünk.Azért kösz!
Üdv.
ne viccelj tényleg nem a te hibád hogy a srác nem olyat és nem akkorra csinálta meg mondom én szivessen át vállalom a posta költséget ezt ne te nyeld be
Heló!
Köszi,de ezt nekem kell benyelnem,mégis csak én intéztem.Már azt hittem,hogy kollektív hasidom embargó folyik ellenem.Rajtad és Versalon kívül még senki nem reagált vissza az emiljeimre.
Remélem minél hamarább helyre tudom hozni a hibát.Dolgozom rajta!
Üdv.
szia nem a te hibád én szivessen ki fizetem az újat, hát Teejay és én tényleg közel lakunk úgy hogy bármelyikünk címére küldheted és a postaköltséget meg ha van még költség én szivessen kifizetem ne legyél mínuszba persze csak a saját nevembe beszélek