Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz feleday!

Na az nekem is bejön, ha valaki nem feltétlenül a rendeltetése szerint használja a mocit. Kétüteművel és bicóval én is kerekezgettem, de ettől egy kicsit fázom, hogy csapágyas lesz, ha nem kap rendesen olajat. Ezért nem nagyon emelgetem az elejét.
Erről mi a véleményed?
Szia.Kössz szépen .Csak szerettem volna streetfighterezni ezért gyakorolgattam pár dolgot a régi gépeimmel.egykerék meg inkább montival megy de annyit amit nem szégyelek.az kb két hónap gyakorlásba telt mire megtanultam.az ülésre állás meg két nap.nem nehéz
Pár éve nekem is volt egy ilyenem:
40-es táblánál 73. Persze csak azért mert láttam, hogy van előttem valaki és azt már nem akartam megelőzni. Ráadásul egy nem túl látható helyen volt a tábla, úgyhogy egy 10-essel megúsztam én is (autóval voltam, nem motorral).

PS. tegyél már valamit az adatlapodra plíz.
ez nem hangzik túl jól.
a muteromnak volt egy hasonló de ő 30 helyet ment 65-el 10vagy 15ezerbe került.
én nem mentem kétszer olyan gyorsan mint szabad lett volna.
Pontosabban:

"Aki a km/órában meghatározott vagy a jelzõtáblával km/órában jelzett sebességet

a) 100 km/órát meg nem haladó sebességkorlátozás esetén legalább a felével, pl. 50km/h helyett 75km/h-val
b) 100 km/órát meghaladó sebességkorlátozás esetén legalább a harmadával 130 km/h helyett 173 km/h-val túllépi,
az jelentős mértékben lépi túl a sebességkorlátozást és ezért 60.000 forintig terjedõ pénzbírsággal sújtható, továbbá eltiltható max. 1 évre a járművezetéstől."

90 helyett 177 az drága lesz, főleg, ha a szab sértési előadó mondjuk nem kedveli a motorosokat vagy szar napja van.
Akkor eltiltás.

Azt hiszem 100 km alatt 50%-os túllépés még szab sértés max. 30e Ft+6 hónap eltiltás. Felette alapból bevonják a jogsit.
nagyon láma voltam, mert megálltam.
Ld. http://sebessegmeres.info/ jogi "fórumon".

Amennyiben nem állítottak meg ott, akkor többé-kevesbé megúszható.
ez durva, le is fotózták a rendszámod?
hi, kaptam egy trafipaxot külterületen 90 helyet 177-el sikreült gurulnom.
első eset volt milyen bírságra szmámíthatok?
Sziasztok Jogerős megkaptam a pálcákat nagyon köszönöm, holnap ugrom neki, elő van készítve fúrni megfényezni kell, aztán mehet is a helyére
Combinak köszönöm még1szer hogy elhozta
TeeJay a te pálcáid is nállam vannak mond, hogy mikor csússzunk össze hogy oda adjam
Reggelt!

Köszönöm!
Szia Feleday !
Nem vagy semmi.
Te streetfightereztél ?
Mert ehhez a mutatványhoz azért már komoly gyakorlat kell.
Én még csak a lábtarón állva mertem ezt valaha is megcsinálni.
Azért a kormánycsapágyat folyamatosan figyeld, mert hajlamos az FZ6 elengedett kormánynál beszitálni az eleje ha már utánna kell állítani a csapágyon.
Mégegyszer gratulálok szép.
Üdv:
Feri
Heló!
Megoldható.Holnap megpróbálok emilt írni,ha működik majd a rendszerbázis.
2Gb+ -os tárhely, 10Mb-os levelek, hogy némi adat is legyen a válaszban.
Mert igazából nem egy különálló szolgáltatás, egy google accounttal minden guglis alkalmazás használhatsz.
miért?
google mail ver mindent...
FREEMAIL FELEJTŐS, JOBB A CITROMAIL
aholy .ok.
Nem baj azért én álltam kint fél órát rátok várva...
Jó reggelt!
Szia Jogerős!
Érdekelne a hasidom ha megvan még!
Nemtudom postai úton megoldható-e?
Hali!

Lépj át a "régi verzióra" ott működni fog.
Heló!
Még mindig nem működik a freemail.
Megírom a levelet,rákatt küldés,erre kiírja,hogy üres,rendszerhiba aztán eltűnik minden.Még piszkozatot sem lehet menteni.Szétverem az lesz a vége!
Később még próbálom.
aha cross kupakba.nembékültem ki még a plekszis zárt sitykával.meghát errűl megismer mindenki itt nálunk a környéken