Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az én motoromban 16ezer van most volt szervizen,nekem is furcsa volt az első telóm,megnézettem....
a szerelő,azt mondta olyan az olaj a telomba mint a zsír,cserélni kellett.0.33 liter ment bele...
nekem nagyon puha volt... tanácsom...szervíz....
nagyobb mélyedésbe megyek bele, akkor koppan az eleje, meg nagyon kemény más motorokhoz képest és a rugóút is kevesebb, én 60mm-t mértem, de a gyári 130mm, szóval valami nem stimmel vele. Sajnos már szétszedtélk elötte.
Mi a bajod az elejével?
esetleg valaki nincs Szombathely környékéről akinek fz6-(s) -ja van? kiváncsi lennék erre az első tellóra
az az igazság, hopgy olyan is mondta, akinek más mocija van és már 5-6 perc után érzi, szóval valami nem stimmel vele
köszi szépen kozmax, sokat segítettél :)

T
Guminyomás elöl: 2.25 bar
hátul:2.50 bar tartossan 90 kilo feletti terhelésel 2.90 bar
Olaj feltöltési mennyiség 2,5- 3.2 literig.
nekem is csuklótól majd mindig lerohad a kezem úgy zsibbad
Próbáld kevésbé derékszögbe hajlóan fogni a kormányt, talán rossz kéztartással magyarázható. Nekem az első napon, amikor elhoztam a sárkányt, a hüvelykujjon kívűl szinte az összes ujjam begörcsölt egyszerre a jobbomon, természetesen autópályán, nagy sebességnél.
Túl szoros a kesztyűd.
Néha nekem is elzsibbad a jobb kezem, vagyis az újjaim, bár lehet hogy egy régi balesetem emlékeztetője.

Látom neked az erős bukógombatartüd van..helyes.
esetleg guminyomást és olajkapacitást tudna valaki mondani az fz6-hoz?

Köszi

T
az az igazság, hogy kemény és amikor hírtelen lenyomom és feljön, akkor kattan, koppan egyet, szóval nem csilapít. Szerintem belenyúltam.
Estleg valaki nem tudja az első telló szimeringméretét és hogy milyen és mennyi olaj kell bele?
2004.03-as a motor amúgy
A kezek zsibbadása meg az érszűkület első jele,egyetért velem Doktor Úr?
ha felüt, akkor nem kemény hanem puha.
ha kemény lenne, akkor nem mozdulna, vagy csak kevésbé és nem ütne fel.
sziasztok

Most vettem egy fz6-st, de sajnos az első teleszkópjával van egy olyan gondom, hogy nagyon kemény, és ha belemegyek egy nagyobb gödörbe, amikor lefele megy az eleje, akkor üt eggyet, meg egy idő után elzsibbad a kezem, ha vezetem?
Esetleg valaki tudna segíteni, hogy ez mitől van?
Szia! Örülünk hogy itt vagy...
Sziasztok!
Szerencsénk volt. Megúsztuk eső nélkül.
Vitya. Remélem a következő találkozóra már el tudsz jönni.
Üdv.
Sziasztok karu vagyok a motorozz. hu rol néha benézek ha nem bánjátok)))))
Sziasztok!

Combi, milyen volt a gurulás? Nem áztatok el?

Üdv : Vitya
Ok, várjuk a beszámolót a kinti árakról.
Üdv Miki!

Engem érdekelnének a kinti árak, majd a benzinktg-t hozzáadom.
soproni vagyok,azt hiszem osztrák szomszédunknál olcsobb lesz a gumi...
jövö héten utána nézek ha tudok árakat felrakjam?
ja és köszönöm az infókat....
Cita most Velencére megy utána (vegy előtte), ha jól tudom.