Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem a láncot tisztítom vele hanem a felnit, meg amire még rámegy a láncbol a cucc.
Ja! Szentendrén vettem is kettőt, mert mégiscsak közelebb van, mint Baracs. 1900 volt, 400 milis.
köszi a kontaktot!
Szia Versal!

Na megnézted tegnap a lánc-spray-t ott is ahol én vettem az olajat?
Én olyasmit hallottam (ami ha belegondolunk akár igaz is lehet) hogy nem jó rettenetesen kimosni a láncot, (pl tisztítóbenzin, de itt épp féktisztítóspray) mert a szemek közül kioldja a kenést, és a fújásnál ha nem tocsogós és rendkívül alapos, akkor nem tesz jót a használat során. Én mindig csak enyhén benzines (vagy gázolajos) ronggyal törlöm le, de azt minden fújás előtt, így nem halmozódik fel rajta a dzsuva, és a belső kenését sem bántom. A belső el nem érhető területek pedig úgyis kidobják magukból az elfáradt összeállt poros kátrány jellegű kenőanyagdarabokat.
Sziasztok!

A felnitisztításhoz szeretnék hozzászolni. Én is Castrol láncspray-t használok és tényleg kevesebb teflon kerül a felnire. Van olyan spray aminek az a neve, hogy féktisztító. Ez egy csodaszer. Ráfújásnál már lefolyik a nagyja ragacs vagy olaj vagy bármi és a festéket nem bántja. Már régóta ezt használom és semmi baja a felni fényezésének. Van a Castrolnak kifejezetten láncspray eltávolítója is nagyjából egy árban van csak a féktisztító kétszer akkora.
Szasz!

Bocsi a beoltásért azt hittem neked nem pálya az a dob. Gondoltam csinálsz magadnak egy jobbat. Jó motorozást, illetve tanítást!
Ja-ja, ez a jobbiik, ez erős, nem törik le.

A hengeren abból a lyukból nem folyik valami?
Csá Arnold!
Holnap megyek a ringre!
Megtanítom motorozni a yardokat)))!
Vasárnap meló úgyhogy Mátra lefújva!Tudok egy jó drága arrow dobot 35 ért kicsit horpadt kicsit drága))!Tudod melyik!
Te oltottad be az 50ezerrel)))!Az meg komolyan vette!
Nem lessz arrow dob a gépen)!
Gyári, első szériás. Krisztián örömködni fog neki.
Sziasztok!

Multkor láttam bukógombák volt a téma, gondoltam felrakom az enyémet is, hátha érdekel valakit. Sajnos nem tudom milyen márka, már így vettem a motort.

T
Ok. Akkor sok erőt a vasárnaphoz.
Én is nagyon hezitáltam, de a MotoGp-t is megakartam nézni, + közben sörözgettem is, úgyhogy otthon ücsörögtem végül. Szombaton lesz nálunk ilyen "lakóközösségi buli", ezért vasárnap nem tudom milyen állapotban leszek, ha nem leszek túl másnapos akkor lehet hogy végre motorra ülök és átmegyek hozzád.
Hello!

Micsoda meglepetés.
Nem voltam, krónikus időhiány merült fel.
De most vasárnap jó lenne felmenni.
Szombaton motoros felvonulás lesz Hatvanban. Talán lesz Street-fighter és Triál bemutató is.
Hello Arnold!

Voltál Vasárnap a Mátrában?
Hát nem kimondott bolt, mert az vidéken van. Ez inkább olyan lerakat szerűség egy magánháznál. itt találtam.
ugyanilyen? megadod a bolt címét?
Tégy a fajgyűlölet ellen, használj rózsaszín lánc-sprayt!
Akkor a másságot is elfogadod.
Jaja!

....és ha a piros-at akarod eltávolítani akkor azt úgy hívják : etnikai tisztogatás
Ja, akkor csak etnikai dolog.
Nem tudom. A piros egy későbbi "fejlesztés" eredménye, de a fehérrel sincs gond. A piros hülyén néz ki, ennyi.
Mi is a különbség a fehér és a piros között? Tegnapelőtt vettem a XV. kerben Castrol olajat, ott volt 1900-ért lánc-spray is.
Nem sok, csak olyan 5000-nyi bogár, szúnyog meg egyéb plexin szétkenődő szar...
Ok, az.
Ja, ez ugye a fehér Castrol, nem a piros?