Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 fok van, mi a baj
Fraszt.

ma én is megjáratom kicsit a paripát
Én tegnap tekertem egyet a határban.
nah valaki ma lóra pattan
A feleségem szereti :D
Mert amikor kijött 2008ban, baromira visszaestek az eladások, így alig van belőle. Mire kezdett fellendülni a piac, már majdnem megjelent az MT-09 / 09 Tracer, ami azért valljuk be, izgalmasabb.
Az FZ8 váza teljesen FZ1, de az ereje messze elmarad, a gázreakciók finomak, a futómű beállítása is nagyon finomra sikerült.
Szerintem mert olyan áron mozognak mint az fz1!
Én kedvelem! Majdnem olyant vettem, csak nem találtam nekem megfelelőt.
Egyedül a gyári kipufogó nem tetszik, na meg a blokk hangja nem valami finom, erről vannak a YT-n videók.
Más baja nincs szerintem.
Az Fz8-asokat miért nem szereti senki? Van velük valami gond?
Üdvözlet !
Régen jártam felétek ! Eladásra kínálnám a motoromat / http://www.kepesmotor.hu/yamah... /
Eladás oka időhiány / Kamionozok / az idén alig volt használatba . 3éve van a tulajdonomba a GRANDE MOTO KFT vásároltam
Ami lényeges lehet a hirdetésben szerepel de minden kérdésre szívesen válaszolok.
Köszönettel ! Gyula. / Salgótarján /
Érdekes, hogy a váz mindkét oldalon eltört, a már sokszor megénekelt hegesztés helyén...
Tán nem lett semmi komolyabb baja. A motor amúgy olasz. Lehet hamarosan itthon lesz "kiváló állapotban".
Magyar?
Amugy a blokk jo lesz egy smart-ba.
Remélem Ő szerencsésebben jött ki a dologból!!!
Nem rég posztolta csóri fickó. Állítólag frontálisan karambolozott egy autóval. Elég durván fest.
70 és a tiéd
60-ért elhozom...
Sziasztok eladó PC- plussz K&N levegőszűrő... 75e -ft egyben adnám...
Sziasztok nincs véletlen valakinek elfekvőben egy pár szívótölcsér(légszűrőházba) FZ1 2006-2015 évjárathoz való?! Netem keresgéltem, de nem találtam aki bontona ilyen típusú gépet, ézért gondoltam megpróbálom itt a fórumban!
Sziasztok! :)
Jofan peti!
egy v strom ba próbáltuk már, oda nem volt jó, de majd megmérjük az átmérőket, aztán meglátjuk.....
Hőfok kupak jo e a suszkámba?
Hátha valakit érdekel, pár megmaradt alkatrész eladó FZS1000hez. Bal alsó oldaldoboz tartó félig kész állapotban ingyen elvihető, Fri től kaptam.
Vinném tőle mint a cukrot! Nagyon szép! :)